PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ماندن صورتحساب بعد از پرداخت

matintarh
October 18th, 2015, 20:24
سلام من تازگیا نسخه 6.1whmcsرو نصب کردم اما یه مشکل داره اونم اینه که وقتی فاکتوری توسط کاربر پرداخت میشه و ازدرگاه که بر میگرده باز فاکتور بصورت پرداخت نشده باقی میمونه از اوناییم که اینو نصب کردن پرسیدم میگن میشکلی نداره اسکریپت بنظرتون مشکل از چیه لطفا کمک کنین

rastindata
October 18th, 2015, 20:35
سلام من تازگیا نسخه 6.1whmcsرو نصب کردم اما یه مشکل داره اونم اینه که وقتی فاکتوری توسط کاربر پرداخت میشه و ازدرگاه که بر میگرده باز فاکتور بصورت پرداخت نشده باقی میمونه از اوناییم که اینو نصب کردن پرسیدم میگن میشکلی نداره اسکریپت بنظرتون مشکل از چیه لطفا کمک کنین

به احتمال زیاد از اسکریپته !

میتونه از فایل Callback پلاگین پرداختتونم باشه !

samansystems
October 18th, 2015, 21:48
از ماژول های معتبر و دارای پشتيبانی استفاده کنيد.

CYCLONER
October 18th, 2015, 22:27
از کدوم شرکت برای درگاه پرداخت استفاده می کنید

matintarh
October 19th, 2015, 00:32
سلام من از ماژول پی لاین استفاده میکنم اما اینم باید خدمتتون بگم که من یسایت دیگم ماژولو رو انداختم اونجا درس کار میکنه ولی اینجا نه

- - - Updated - - -

از اسکریپت هم نمیتونه باشه چون هاستینگ دیگه داره ازش استفاده میکنه بی مشکل....شک منم callbackهست چجوری اونو مطمعن شم که درسته یا نه

- - - Updated - - -

از اسکریپت هم نمیتونه باشه چون هاستینگ دیگه داره ازش استفاده میکنه بی مشکل....شک منم callbackهست چجوری اونو مطمعن شم که درسته یا نه

varka
October 20th, 2015, 00:28

سلام

داخل فایل Callback درگاه که ازش استفاده میکنید خط زیر رو پیدا کنید

include("../../../dbconnect.php");

و با خط زیر جابه جا کنید

include("../../../init.php");

من با این کار مشکل درگاه رو تو ورژن 6 درست کردم

eramserver
October 21st, 2015, 00:22
سلام .
احتمال 99 درصد مشکل از فایل callback افزونه پرداختتون هست.

Azad Web
November 2nd, 2015, 22:58
این مشکل با تغییر درگاه حل میشه .
یکی دو تا از درگاههای پرداخت رو تست زدم یکیش درست کار کرد.