PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب فروشگاهی برای وردپرس

aghaee
September 22nd, 2010, 16:10
سلام؛ امروز قالب فروشگاهی سایت mihanstore.net برای دانلود عموم قرار دادیم، قالب بسیار شیک و سبکی هست، فروش این قالب که برای یکسری از افراد سودجود بازار خوبی رو فراهم کرده بود، دوستان گلم مراقب باشید به تور چنین افرادی نیفتید، قالب به همراه پلاگین های مورد نیازش منتشر شده که امیدوارم مورد پسندتان واقع شود…
http://www.dl.kimiascript.com/img/34b.png
توجه: یکسری از همکاران از جمله Vivadl، از مطالب سایت کیمیا اسکریپت بدون ذکر منبع کپی برداری نموده اند، از دوستان گلم تقاضا دارم که منبع رو ذکر کنند، با تشکر

» پلاگین های مورد نیاز:

featured-content-gallery
random
cystats
post-plugin-library

دانلود (http://kimiascript.com/1389/06/31/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3#more-264)

ahmadkhan
September 22nd, 2010, 22:39
delta جون کجایی که ببینی حقوق کپی رایت رو؟؟؟!!
بله بازار خوبی را برای یکسری افراد سود جو فراهم کرده بود! و امیدوارم دوستان گلتون توی تور همچین آدم هایی نیفتند!! (ان شاء الله)

یکسری از همکاران از جمله Vivadl، از مطالب سایت کیمیا اسکریپت بدون ذکر منبع کپی برداری نموده اند
باید بگم دقیقا مثل شما که داری د**ی میکنی!!! هرچه کنی به خود کنی گر .....
اطلاعات بیشتر در این تایپیک: http://www.webhostingtalk.ir/f139/15047/
پیروز باشید

aghaee
September 22nd, 2010, 22:47
چیه بازات خوابیده واسه همین ناراحتی؟ نترس عزیز چند تا فروختی کافی نیست؟

ahmadkhan
September 22nd, 2010, 23:15
چیه بازات خوابیده واسه همین ناراحتی؟
1. من که کاسب نیستم که بازارم بخوابه که!!
2. ناراحت نیستم

نترس عزیز چند تا فروختی کافی نیست؟
1. نمی ترسم!
2. هیچی نفروختم!

موفق باشید!

aghaee
September 22nd, 2010, 23:21
1. من که کاسب نیستم که بازارم بخوابه که!!
2. ناراحت نیستم

1. نمی ترسم!
2. هیچی نفروختم!

موفق باشید!

مرسی، پس از دست منم ناراحت نباشید!

دوستان اگر مشکلی یا ساولی بود توس کیمیا اسکریپت بگید، اینجا بررسی نمی شه (:|

ahmadkhan
September 22nd, 2010, 23:37
اصلا ناراحت نمیشم! چون هیچ سود و ضرری به من نمیرسه!!!
نمیدونم این delta جون کجاست که سنگ کپی رایت رو به سینه میزد؟

aghaee
September 22nd, 2010, 23:41
اصلا ناراحت نمیشم! چون هیچ سود و ضرری به من نمیرسه!!!
نمیدونم این delta جون کجاست که سنگ کپی رایت رو به سینه میزد؟

دوست عزیز شما چرا از کپی رایت میگید، قالب رو شما طراحی کردین که میفروختین؟ به نفع خودتون؟ وقتی یه چیزی که مال شما نیست برای فروشش اقدام کمی کنید این میشه قانون کپی رایت ؟ نه؟

delta
September 23rd, 2010, 00:23
اصلا بحث کپی رایت نیست دوست عزیز.. تو ایران وقتی کپی رایتی وجود نداره پس مشکل خاصی نیست.گرچه جدیدا لایحه کپی رایت و حقش داره تو مجلس بررسی میشه.. aghaee جان برای دانلود گزاشتن هیچ مساله ای نداره .فکر نکنم شما اینو ساخته باشی.اما اگر سازنده اصلی این شکایت کنه دودمان کسی که ازش کپی زده اند رو به باد جد در جد میده!! اینو میگم چون خودم تو دامش افتادم.. دوستانه نصیحت میکنم هیچ وقت ساخته یک فرد ایرانی رو تو ایران و نت برای دانلود نزار.ممکنه فکر کنی کسی نیست پیگیری کنه نه اینقدرا هم مملکت بی صاحاب نیست.یکدفعه دیدی از جایی میان سراغت که فکرشم نکنه.زیاد نمیگم تا تاپیک بحثش عوض نشه..
جناب ahmadkhan خان من از اولم با فروش شما مخالف نبودم.شما میگفتی وجدانت آروم نمیگیره و روزت باطله اگر بدون اجازه بزاری برای فروش منم گفتم برو اول اجازشو از اصلی صاحبش بگیر بعد..
هر کسی یک اخلاق داره. یکی دوست داره خلاف کنه و بیخیال بقیه وجدان و.. یکی هم دوست داره کاملا قانونی کار کنه و حلال و.. شخصیت انسانها به خودشون ربط داره.. ولی بازم میگم همین بی توجهی به قوانین کپی رایت بدجوری یکروزی به ضررتون تمام میشه..

aghaee
September 23rd, 2010, 09:37
اصلا بحث کپی رایت نیست دوست عزیز.. تو ایران وقتی کپی رایتی وجود نداره پس مشکل خاصی نیست.گرچه جدیدا لایحه کپی رایت و حقش داره تو مجلس بررسی میشه.. aghaee جان برای دانلود گزاشتن هیچ مساله ای نداره .فکر نکنم شما اینو ساخته باشی.اما اگر سازنده اصلی این شکایت کنه دودمان کسی که ازش کپی زده اند رو به باد جد در جد میده!! اینو میگم چون خودم تو دامش افتادم.. دوستانه نصیحت میکنم هیچ وقت ساخته یک فرد ایرانی رو تو ایران و نت برای دانلود نزار.ممکنه فکر کنی کسی نیست پیگیری کنه نه اینقدرا هم مملکت بی صاحاب نیست.یکدفعه دیدی از جایی میان سراغت که فکرشم نکنه.زیاد نمیگم تا تاپیک بحثش عوض نشه..
جناب ahmadkhan خان من از اولم با فروش شما مخالف نبودم.شما میگفتی وجدانت آروم نمیگیره و روزت باطله اگر بدون اجازه بزاری برای فروش منم گفتم برو اول اجازشو از اصلی صاحبش بگیر بعد..
هر کسی یک اخلاق داره. یکی دوست داره خلاف کنه و بیخیال بقیه وجدان و.. یکی هم دوست داره کاملا قانونی کار کنه و حلال و.. شخصیت انسانها به خودشون ربط داره.. ولی بازم میگم همین بی توجهی به قوانین کپی رایت بدجوری یکروزی به ضررتون تمام میشه..

فقط یک کلمه× محصولات شما دارای کپی رایت هست یا نه؟
فروشگاه نرم افزاری دلتافوکس (http://shop.deltafoxy.com)

شما که حرف از کپی رایت و قانون میزنید، حداقل بدون این محصول شما هم غیز قانونی هست، همه جا این مشکل هست!

hhhhaaaa
September 23rd, 2010, 10:50
سلام
چرا دعوا می کنید !
این قالب طراحی دوست خوبمون فرهادینا هست کسی که بخواد بدون اجازه بفروشه اونه نه ما ها ! (در اصل)
اولین جایی هم که این قالب ریپ شد تو انجمن دیتالایف بود که فرهادینا عزیز اونجا فعالیت خوبی دارن تو اون انجمن ازش اجازه گرفته شد که واسه دانلود قرار داده بشه ؟ که Ok داد !
و حالا واسه دانلود پر شده همه جا ! حالا هرکی میفروشه یعنی داره ....
اونجور که من دیدم اصل ماجرا اینه ;)
موفق باشید...

aghaee
September 23rd, 2010, 11:10
سلام
چرا دعوا می کنید !
این قالب طراحی دوست خوبمون فرهادینا هست کسی که بخواد بدون اجازه بفروشه اونه نه ما ها ! (در اصل)
اولین جایی هم که این قالب ریپ شد تو انجمن دیتالایف بود که فرهادینا عزیز اونجا فعالیت خوبی دارن تو اون انجمن ازش اجازه گرفته شد که واسه دانلود قرار داده بشه ؟ که Ok داد !
و حالا واسه دانلود پر شده همه جا ! حالا هرکی میفروشه یعنی داره ....
اونجور که من دیدم اصل ماجرا اینه ;)
موفق باشید...

بع دادم برس داداش کسی مگه قبول داره ازش سو استفاده می کردن (:|

delta
September 23rd, 2010, 12:33
فقط یک کلمه× محصولات شما دارای کپی رایت هست یا نه؟
فروشگاه نرم افزاری دلتافوکس (http://shop.deltafoxy.com)

شما که حرف از کپی رایت و قانون میزنید، حداقل بدون این محصول شما هم غیز قانونی هست، همه جا این مشکل هست!

شما اصلا دقت میکنی من چی میگم؟ من کی گفتم کپی رایت تو ایران مشکل داره؟ میگم تولیدات داخلی رو باید حتما کپی رایت رو رعایت کرد.نه خارجی ها رو.محصولات ایرانی ها رو نباید کپی زد وگرنه پیگرد داره آن هم بدجوری!!! بله منم تو فروشگاه کپی رایت ایرانی ها رو رعایت میکنم.محصولات شرکتهای ایرانی همه ارجینال مال خودشون هستند که ازشون میگیریم و میفروشیم.فقط محصولات خارجی مانند ویندوزها و.. که مال ایران نیست رو آن هم کپی نمیزنیم تولید میکنیم تا جایی که بشه کاور و ... ارجینال میکنیم..

behrooz_iri
September 23rd, 2010, 12:40
شما اصلا دقت میکنی من چی میگم؟ من کی گفتم کپی رایت تو ایران مشکل داره؟ میگم تولیدات داخلی رو باید حتما کپی رایت رو رعایت کرد.نه خارجی ها رو.محصولات ایرانی ها رو نباید کپی زد وگرنه پیگرد داره آن هم بدجوری!!! بله منم تو فروشگاه کپی رایت ایرانی ها رو رعایت میکنم.محصولات شرکتهای ایرانی همه ارجینال مال خودشون هستند که ازشون میگیریم و میفروشیم.فقط محصولات خارجی مانند ویندوزها و.. که مال ایران نیست رو آن هم کپی نمیزنیم تولید میکنیم تا جایی که بشه کاور و ... ارجینال میکنیم..

n تا قالب تا حالا کپی شده حالا اینم n+1 مطمئن باش به جایی بر نمیخوره فرزاد عزیز تو ایران همینه

ReziOnline
September 26th, 2010, 13:32
از همه این ها بگذریم این قالب مشکل داره. در قسمت پست هر مطلب.

asrhosting
September 30th, 2010, 17:38
سلام؛ امروز قالب فروشگاهی سایت mihanstore.net برای دانلود عموم قرار دادیم، قالب بسیار شیک و سبکی هست، فروش این قالب که برای یکسری از افراد سودجود بازار خوبی رو فراهم کرده بود، دوستان گلم مراقب باشید به تور چنین افرادی نیفتید، قالب به همراه پلاگین های مورد نیازش منتشر شده که امیدوارم مورد پسندتان واقع شود…
http://www.dl.kimiascript.com/img/34b.png
توجه: یکسری از همکاران از جمله Vivadl، از مطالب سایت کیمیا اسکریپت بدون ذکر منبع کپی برداری نموده اند، از دوستان گلم تقاضا دارم که منبع رو ذکر کنند، با تشکر

» پلاگین های مورد نیاز:

featured-content-gallery
random
cystats
post-plugin-library

دانلود (http://kimiascript.com/1389/06/31/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3#more-264)

من قبلش از یوزر آقایی تشکر ویژه دارم با وب سایت بسیار خوبشون .
یارو اسم خودش رو گذاشته طراح ! رفته سیستم یه خارجی بد بخت رو کپی کرده داره خداتومن به اسم خودش تو ایران می فروشه حلا کیمیا اومده گذاشته برا دانلود ! اون برنامه نویس هزار بار غلط می کنه بیاد اعتراض کنه !

باز هم ممنون

navidahwaz
October 12th, 2010, 12:45
در کل قالب شیکی هست
متشکرم

AmirHosein
October 15th, 2010, 14:15
بیچاره فرهاداینا!=((