PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال دو خط اینترنت

shangoli007
October 16th, 2015, 20:33
سلام دوستان ایا راهی هست که من نت دوتا خط مو بهم وصل کنم و یه جا به سیستم وصل کنم مثلا دوتا 512 دارم وصل کنم بهم که تو سیستم بشه 1 مگ و با سرعت 1 مگ دانلود کنم؟

هرجا گشتم جایی بهتر از اینجا برا این سوال پیدا نکردم

Edwin
October 16th, 2015, 20:38
درود

باید لود بالانسر تهیه کنید .
البته توی ایران سرعت و پایداری مناسبی رو براتون فراهم نمی کنه
اگر مجبور نیستید . این کار رو نکنید

hegza
October 16th, 2015, 21:06
سلام دوستان ایا راهی هست که من نت دوتا خط مو بهم وصل کنم و یه جا به سیستم وصل کنم مثلا دوتا 512 دارم وصل کنم بهم که تو سیستم بشه 1 مگ و با سرعت 1 مگ دانلود کنم؟

هرجا گشتم جایی بهتر از اینجا برا این سوال پیدا نکردم

فقط میتونید از بالانس کردن اینکار رو بکنید.
و با توجه به هزینه ای که به شما تحمیل میشه بهتر از اینترنت های بی سیمی استفاده کنید که فقط بابت ترافیک استفاده شده پول میگیرند با یک مودم نانو استیشن میتونید تا 10 مگ بسته به شهری که هستید استفاده کنید و بابت هر گیگ بین 5تا 9 تومن پرداخت کنید

rastindata
October 16th, 2015, 21:31
میتونید توسط نرم افزار Connectify Hotpot Dispatch لود بالانسینگ نرم افزاری انجام بدید ...

shangoli007
October 16th, 2015, 21:46
من برای مصرف خانگی و دانلود خودم میخوام چون اینطوری باید یه مودم به کامپیوتر وصل کنم یه مودم به یه دستگاه دیگه برا دانلود
گفتم اینطوری بشه جفتشو سرعتش بیاد رو هم فقط به کامپیوتر وصل کنم بهتره
چقدر هزینش میشه؟

Ramin
October 16th, 2015, 22:10
من برای مصرف خانگی و دانلود خودم میخوام چون اینطوری باید یه مودم به کامپیوتر وصل کنم یه مودم به یه دستگاه دیگه برا دانلود
گفتم اینطوری بشه جفتشو سرعتش بیاد رو هم فقط به کامپیوتر وصل کنم بهتره
چقدر هزینش میشه؟

سلام

برای مصارف خانگی خرید لود بالانسر به هیچ عنوان به صرفه نمی باشد . بالانس نرم افزاری نیز کارایی لازم ندارد و محدودیت های زیادی دارد

خرید لود بالانسر بسته به تعداد پورت wan و امکانات از قبیل تعداد الگوریتم های بالانس و آپشنهای دیگر قیمتهای متفاوتی دارد. اما اگر حتما اصرار دارید رقم بدانید . لود بالانسر که حرفه ای باشد و حداقل امکانات را داشته باشد با 2 پورت حداقل قیمتی برابر 500.000 تومان دارد. هر چند در بازار بالانسر های 60.000 تومانی نیز وجود دارد .....در کنار این بالانسر به مودم نیز برای استفاده از ADSL نیاز دارید. از طرفی اگر قصد استفاده از بالانسر مثلا برای دو خط ADSL با سرعت 512 را دارید کلا این کار بی معنی و مسخره است زیرا چنین بالانس برای چنین سرعتی منطقی نمی باشد

همانطور که دوستان اشاره داشتند برای استفاده خانگی و موردی که توضیح دادید بهتر است از روشهای دیگری استفاده فرمائید

xwoman2
October 16th, 2015, 22:34
عزیزان توجه داشته باشید این دوستمون میخواد سرعت رو جمع کنه داخل یک کانکشن.یعنی مثلا با نرم افزار idm با دو تا خط 512 1 مگ دانلود انجام بده و این معنایی غیر از لود بالانس داره.
تا جایی که بنده میدونم و خیلی هم دنبال چنین چیزی بودم قدیما این کار شدنی نیست (البته یه سری مقاله های خارجی پیدا کرده بودم که نوشته بود با روتر بورد میکروتیک میشه ولی نرفتم دنبالش).البته میشه یه سری کارهایی کرد که بتونید سرعتتون رو جمع کنید.مثلا روی کامپیوترتون دو تا ویندوز اکس پی مجازی نصب کنید.
دو تا کارت شبکه جدا تهیه کنید هر کدوم رو یه یک ویندوز بدید.بقیش رو هم که خودتون میدونید.
موفق باشید

shangoli007
October 16th, 2015, 23:14
اها این راهی که گفتیم فکر خوبیه من الان یه پورت شبکه رو مادربردم دارم یه پورت شبکه هم اضافه رو اسلات pci گرفتم نصب کردم
حالا من با مجازی ساز یه ویندوز دیگه نصب کنم حتما باید ایکس پی باشه یا 7هم میشه؟
بعد اگه میشه طریقه شناسوندن کارت شبکه دومم و به ویندوز مجازیم و لطفا کامل توضیح بدید
با تشکر

rastindata
October 16th, 2015, 23:23
اگه اشتباه نکنم با Kerio Firewall هم میتونید انجام بدید !

sami-00
October 16th, 2015, 23:41
سلام خسته نباشید
خط بهتری تهیه کنید یا از روتر میکروتیک با کانفیگ درست میتونید استفاده کنید
موفق باشید