PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال همکار جهت فروش فایل با سود خوب ...

Mr.Pouria
October 16th, 2015, 14:18
سلام خدمت دوستان ...

من یه پکیج آماده کردم که لیستی از برنامه های پر فروش و کاربردی هستش که خیلی ها دنبالشن و فروش خوبی داره توی نت ... همه اینارو من داخل یه پکیج آماده کردم و با قیمت مناسب برای فروش آماده کردم فقط تنها موردی که مطرح هست به دنبال یه همکارم و شریک هستم !

تنها شرایط همکاری اینه که یه سایت با بازدید مناسب داشته باشید ....

(اطلاعات در رابطه با پکیج در یاهو پرسیده شود...)

Killer.man021@yahoo.com

alborz94
October 16th, 2015, 14:39
سلام خدمت دوستان ...

من یه پکیج آماده کردم که لیستی از برنامه های پر فروش و کاربردی هستش که خیلی ها دنبالشن و فروش خوبی داره توی نت ... همه اینارو من داخل یه پکیج آماده کردم و با قیمت مناسب برای فروش آماده کردم فقط تنها موردی که مطرح هست به دنبال یه همکارم و شریک هستم !

تنها شرایط همکاری اینه که یه سایت با بازدید مناسب داشته باشید ....

(اطلاعات در رابطه با پکیج در یاهو پرسیده شود...)

Killer.man021@yahoo.com

سلام
من آیدی یاهو ندارم. اگر می شود اطلاعات را پ.خ کنید.
چند سایت با پیج رنک بالا و رتبه خوب سراغ دارم.
موفق باشی

Mr.Pouria
October 16th, 2015, 15:52
سلام
من آیدی یاهو ندارم. اگر می شود اطلاعات را پ.خ کنید.
چند سایت با پیج رنک بالا و رتبه خوب سراغ دارم.
موفق باشی

ارسال شد ....

hadiroohi
October 16th, 2015, 16:52
در صورت نیاز لیست نرم افزارهای مد نظر رو ارسال فرمایید، فروش خیلی خوبی میتونم براتون داشته باشم البته در صورتی که نرم افزارتون پر مخاطب باشه
موفق باشید

Mr.Pouria
October 16th, 2015, 16:56
دوستی که میخواست همکاری کنه با خودشون 50 -50 بودن نمیدونستن قبول کنن یا نه !

به دنبال یک دوست دیگر جهت همکاری ...

-------------------------------------------------------------------------------------

در صورت نیاز لیست نرم افزارهای مد نظر رو ارسال فرمایید، فروش خیلی خوبی میتونم براتون داشته باشم البته در صورتی که نرم افزارتون پر مخاطب باشه
موفق باشید

لیست طولانی هست پیشنهاد میکنم اگر سایت خوبی دارید اعلام کنید که براتون ارسال کنم بعضی از برنامه هارو ...

hadiroohi
October 16th, 2015, 17:29
سایت در زمینه فروش فایل داریم، در صورت نیاز برخی از نرم افزارهای خود را اعلام فرمایید تا بررسی گردد
متشکرم

Mr.Pouria
October 16th, 2015, 20:52
سایت در زمینه فروش فایل داریم، در صورت نیاز برخی از نرم افزارهای خود را اعلام فرمایید تا بررسی گردد
متشکرم

یه خصوصی ارسال کردم براتون ...

چک کنید و پاسخ رو همونجا بدید

- - - Updated - - -

یه آپ بزنیم