PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال دومین چه جوریه؟

jafar1374
September 22nd, 2010, 12:21
سلام من می خوام دومینم رو از سایت a به سایت b که هاستم رو اونه اتنقال بدم
حالا سایت b گفت که شما کد انتقال رو به ما بدید !
رفتم کد انتقال رو درست کنم اوردر آی دی رو رو دادم و کاستامر آی دی هم می خواد ولی اونو نمی دونم چیکار کنم
اگه لطف کنید برا من مبتدی کمی توضیح بدید ممنون میشم :->
با تشکر

Sajad
September 22nd, 2010, 12:40
وقتی سرویس دهنده b میگه کد انتقال بدید (auth code) یعنی میخواد انتقال از نوع transfer انجام بده و در صورتی لازمه که ریجسترار جدید و قدیم متفاوت باشن و البته شامل هزینه ۱ سال تمدید هم میشه.

ولی وقتی سرویس دهنده میگه customer id & email بدید یعنی میخواد انتقال نوع move service انجام بده و اینو سرویس دهنده جدید از شما نباید بخواد، بلکه شما باید این اطلاعات رو از سرویس دهنده b بپرسید و به پنلی که از سرویس دهنده a دارید لاگین بشید و از گزینه move service استفاده کنید.

هر دو نوع انتقال به دفعات داخل انجمن توضیح داده شده که با یه سرچ میتونید پیدا کنید.

---------- Post added at 11:40 AM ---------- Previous post was at 11:34 AM ----------

در کل customer id رو باید تو پنل دامنه لاگین بشید منوی setting برید گزینه personal info و گزینه primary profile بگیرید. تو اون صفحه نوشته.