PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب وب سرور nginxدر کنار apacheبه صورت reverse pro-xy

yozar30f
October 16th, 2015, 21:54
سلام و درود
کسی هست اموزش صحیح و کامل این رو قرار بده من قبلا اینکارو کردم ولی تنظیمات بهم خورد و مشکلاتی پیش اومد....
از مشکلاتش میتونم به تغییر ای پی بازدید کننده به ای پی سرور اشاره کنم...

- - - Updated - - -

u p

fadak
October 16th, 2015, 22:17
دوست عزیز آموزش های مناسبی توی انجمن میتونید پیدا کنید
اما برای راهنمایی شما اول بفرمایید از سیپنل استفاده میکنید یا دایرکت ادمین یا ...؟

nimafire
October 16th, 2015, 22:19
سلام
وارد option.conf بشید و webservice را روی nginx_apache قرار بدید و ./build all d را بزنید

yozar30f
October 16th, 2015, 22:24
دوست عزیز آموزش های مناسبی توی انجمن میتونید پیدا کنید
اما برای راهنمایی شما اول بفرمایید از سیپنل استفاده میکنید یا دایرکت ادمین یا ...؟

سلام و درود از دایرکت ادمین

- - - Updated - - -

سلام
وارد option.conf بشید و webservice را روی nginx_apache قرار بدید و ./build all d را بزنید

دوست عزیز در اون صورت مشکل قبلی برام پیش نمیاد؟ تغییر ای پی کاربران به ای پی سرور

nginxweb
October 16th, 2015, 22:31
درود
دوست گرامی از طریق دایرکت ادمین و custombuild 2 براحتی میتوانید نصب نمایید اما توجه داشته باشید نصب nginx به تنهایی مشکل را حل نخواهد کرد و وقتی خود دایرکن نصب میکند کانفیگ پیش فرض خواهد بود و برای سایت های پربازدید و .. مناسب نخواهد بود و سرور stable نخواهد بود و مشکلاتی روبرو خواهید شد راه صحیحش این است که کانفیگ شود مطابق با نیاز استفاده و مشخصات سرور شما و یا انیکه از پلاگین های آماده و بهینه و کانفیگ شده nginx استفاده کنید

nimafire
October 17th, 2015, 00:10
سلام و درود از دایرکت ادمین

- - - Updated - - -

دوست عزیز در اون صورت مشکل قبلی برام پیش نمیاد؟ تغییر ای پی کاربران به ای پی سرور

تست کنید اگر مشکلی بود به آپاچی به راحتی میتوانید بازگردید و مشکلی ندارید.