PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آی پی اختصاصی سایت جرم میباشد!!

delta
September 22nd, 2010, 11:37
بله هدف اطلاع رسانی بود که انجام شد. از این پس دیگر به هیچ سایتی آی پی اختصاصی ندید.چون در صورت فیل شدن میتوانند از آی پی وارد شوند و این موضوع جرم بوده و پیگرد قضایی نیز دارد.!!

Ali-718
September 22nd, 2010, 11:59
با ای پی اشتراکی هم باز میشه - بهترین راه از نظر امنیتی و ... دی اکتیو کردن یا بستن پورتشه .

delta
September 22nd, 2010, 12:12
اگر سایتی رو سرور شما هست که فیل شده سریعتر از طریق htaccess ورودی های آی پیشو ببندید تا کسی نتونه با آی پی باز کنه.انگار مشکلش از فیل گزشته و پیگرد قضایی و پرونده قضایی داره اگر باز باشه.. مال ما رو فیل کردند و کم مونده بود به جرم باز بودن آی پی بفرستنمون دادگاه

nimapendar
September 22nd, 2010, 12:21
اگر سایتی رو سرور شما هست که فیل شده سریعتر از طریق htaccess ورودی های آی پیشو ببندید تا کسی نتونه با آی پی باز کنه.انگار مشکلش از فیل گزشته و پیگرد قضایی و پرونده قضایی داره اگر باز باشه.. مال ما رو فیل کردند و کم مونده بود به جرم باز بودن آی پی بفرستنمون دادگاه

چطور میشه آی پی اختصاصی و اشتراکی را بست
اگه سایت از ssl استفاده کنه هم میشه آی پی اختصاصی را بست

اون از اون تحریم ها که سرور به مون نمی فروشند این هم از کشور خودمون که یا فیل می کنند یا .........

persianwhois
September 22nd, 2010, 12:22
بله هدف اطلاع رسانی بود که انجام شد. از این پس دیگر به هیچ سایتی آی پی اختصاصی ندید.چون در صورت فیل شدن میتوانند از آی پی وارد شوند و این موضوع جرم بوده و پیگرد قضایی نیز دارد.!!

این بحث منطقی نیست و دلایل فنی، علمی، کاربردی بسیار زیادی دارد.
چه کسی این صحبت را کرده است؟

لینک منبع منتشر کننده را دارید؟

delta
September 22nd, 2010, 13:30
چطور میشه آی پی اختصاصی و اشتراکی را بست
اگه سایت از ssl استفاده کنه هم میشه آی پی اختصاصی را بست

اون از اون تحریم ها که سرور به مون نمی فروشند این هم از کشور خودمون که یا فیل می کنند یا .........

ساده مفید از اچ تی اکسس..

RewriteCond %{HTTP_HOST} 95\.211\...\....1
RewriteRule .* - [F]

این بحث منطقی نیست و دلایل فنی، علمی، کاربردی بسیار زیادی دارد.
چه کسی این صحبت را کرده است؟

لینک منبع منتشر کننده را دارید؟

منتشر کننده چیه برادر؟ رو خود من پیاده کردند طرح رو..پسر خوب زنگ بزن ساماندهی بپرس.. منبع چیه؟ سایت منو زدند فیل کردند.بعد سه روز تماس گرفتم امروز گفتند شما سایتت داره با آدرس دیگری و همینطور آی پی استفاده میشه..این جرم هست و حتی مراجع قانونی و تشکیل پرورنده داره.هر وقت آی پی و آدرس دیگر رو بستی زنگ بزن چک کنیم برات!! حرفهای شما رو هم اتفاقا من بهشون زدم گفتم چطور آی پی رو ببندم گفتند مشکل شماست.اگر نبندی جلوشو میفرستیمت قضایی و..

tmfar
September 22nd, 2010, 14:13
البته فکر کنم سایت ایشون در سازماندهی ثبت شده بوده برای همین این ماجراها پیش اومده اگه یه سایتی ثبت نشده باشه که کاری بهش ندارن

delta
September 22nd, 2010, 16:38
مگه چند ماه پیش فیل نشده بودی، دفعه چندمته ؟! ;;)
دفعه دوم هست.. شاید باورت نشه اما برای بازی Assasin cread که یک سال پیش گزاشته بودم و لینکاش هم رپیدشیر بود و از بین رفته بود سایت رو زدند!! :d

البته فکر کنم سایت ایشون در سازماندهی ثبت شده بوده برای همین این ماجراها پیش اومده اگه یه سایتی ثبت نشده باشه که کاری بهش ندارن
واقعا؟ شما یک سایت موزیک یا هر چیزی دیگر بزن ببین فیل میکنن یا نه.کلا ببندنش دیگه باز نمیکنن.

دوستان خبری که منتشر می شود باید یک منبع معتبر داشته باشد
نمی توان با یکی دو مورد نتیجه گیری کلی کرد

مخلصیم

شما که همش مخلصی مگر بهت منبعش رو ندادم؟ مگر منبع نمیخوای؟تلفن فکر کنم داشته باشی؟
02188846960 -------داخلی 168 مرکز رفع فیل ...زنگ بزن بپرس.اگر هم بازم باورت نمیشه همونجا اعلام سایت کن چند دقیقه ای میفرستنش تعطیلات!
-----------------------------------------------------------
برای کسانی هم که نظر دادند و اطلاع ندارند بدونن قانون جدید از 2 روز پیش اعمال شده..میهن دانلود رو هم 3 روز پیش زدند.الان بازه.

Rezash
September 22nd, 2010, 17:54
سلام. یادمه چند سال پیش می شد سایت های که به فیلشون تر زده بودند با آی پی باز کرد. اما بعدش این راه هم بسته شد. بعدشم الان بعید می دونم که سایتی که فیل می شه فقط نامش فیل بشه بلکه آی پی هم میشه.

خير آي پي رو كاري ندارند!
روي يك آي پي ممكن هست 400 سايت رو بيارند بالا پس دليلي نداره به خطار يك سايت معمولي كل آي پي رو ف كنند.

radium
September 23rd, 2010, 01:31
سلام. یادمه چند سال پیش می شد سایت های که به فیلشون تر زده بودند با آی پی باز کرد. اما بعدش این راه هم بسته شد. بعدشم الان بعید می دونم که سایتی که فیل می شه فقط نامش فیل بشه بلکه آی پی هم میشه.

اگه از ssl استفاده کنه. آی پی اختصاصی باشه ممکنه کلا Ip رو هم مورد عنایت قرار بدن
در غیر اینصورت نه

delta
September 23rd, 2010, 01:55
خير آي پي رو كاري ندارند!
روي يك آي پي ممكن هست 400 سايت رو بيارند بالا پس دليلي نداره به خطار يك سايت معمولي كل آي پي رو ف كنند.

02188846960 -------داخلی 168 مرکز رفع فیل ...زنگ بزن بپرس.اگر هم بازم باورت نمیشه همونجا اعلام سایت کن چند دقیقه ای میفرستنش تعطیلات!
-----------------------------------------------------------
برای کسانی هم که نظر دادند و اطلاع ندارند بدونن قانون جدید از 2 روز پیش اعمال شده..میهن دانلود رو هم 3 روز پیش زدند.الان بازه.
نمیدونم چند بار باید یک موضوع رو بگم... بابا من خودم خر نیستم که.. این حرف رو وقتی زدند کم مونده بود سرم رو بکوبم دیوار!! آخه بستن آی پی یعنی چی؟ اصلا من زدم آی پی رو بستم خوب بعدش چطور میتونن بیان سایت رو چک کنند؟ قانون جدید هست.هیچ کسی نباید سایت فیل شده رو پشتیبانی کنه.پشتیبانی هم کنه دیگه آن سایت رفع فیل نمیتونه بشه تا آی پیش بسته بشه..مگر اینکه بند پ داشته باشه!!

Vahid
September 23rd, 2010, 07:36
درست میگند ....
من خودم زمانی که wht ***** شده بود میخواستم از ایپی اختصاصی استفاده کنم و ssl نصب کنم که گفتند خلاف قوانین هست و من این کار رو نکردم و به صروت عادی پیگیر کار شدم تا سایت باز شد .

Rezash
September 23rd, 2010, 09:15
نمیدونم چند بار باید یک موضوع رو بگم... بابا من خودم خر نیستم که.. این حرف رو وقتی زدند کم مونده بود سرم رو بکوبم دیوار!! آخه بستن آی پی یعنی چی؟ اصلا من زدم آی پی رو بستم خوب بعدش چطور میتونن بیان سایت رو چک کنند؟ قانون جدید هست.هیچ کسی نباید سایت فیل شده رو پشتیبانی کنه.پشتیبانی هم کنه دیگه آن سایت رفع فیل نمیتونه بشه تا آی پیش بسته بشه..مگر اینکه بند پ داشته باشه!!

دلتا جان شما پست ها رو دوباره بخون مي بيني من حرف شما رو نقض كه نكردم هيچ ميشه يكجورايي گفت در تاييدش گفتم...
ايشون گفتند سايت كه ف شه آي پي رو هم ف مي كنند من گفتم خير اينطور نيست
اما حرف شما درسته ،‌چون مطابق قانونشون هر نوع دسترسي به محتواي (مثلا!) مجرمانه جرم هست
حالا شما ميخواي با آي پي (همين بحث شما) با پروكسي با سي دي (:دي!!!)‌ يا هر چي اكسز بده...

m_dg_farari
September 23rd, 2010, 21:47
یکی از دوستان گفتند با بستن آی پی اس اس ال هم فایده ای نداره! یعنی بازم فیل میشی!
به هر صورت سایت بالاترین اگه بینید با اس اس ال هم چیزتره. من از یه منبع بسیار بسیار بسیار موسق (املاشو بلد نیستم :d) شنیدم که هزینه ای بالغ بر 50 هزار دلار براشون برداشته تا این سایت چیزتر بشه!
من هیچ اطلاعاتی از شبکه ها و فیل کردن ندارم:)پس به من گیر ندید کهحرف مفت زدی و این چیزا... ! من از کسی که واقعا موسقه (نه از نظر من! از نظر حتی سران...) اینو شنیدم و گفتم.

kingoftehran
September 25th, 2010, 01:30
خوب اگر سایت خلاف قوانین باشه معلومه ip را کامل ***** می کنند ولی اگر نباشه چرا باید این کارا بکنند؟

Rezash
September 25th, 2010, 01:38
خوب اگر سایت خلاف قوانین باشه معلومه ip را کامل ***** می کنند ولی اگر نباشه چرا باید این کارا بکنند؟

خير نمي كنند ! دومين ف ميشه نه آي پي
اگر لازم هست نمونه خدمتتون تقديم مي كنم !(در پ.خ)
دومين متخلف -> دومين ف
ساب دومين متخلف -> فقط ساب دومين
سطح تخلف اگر بالا باشد و درسطح پور n و و ا 30 يا سي مصلما برخورد شديدتر خواهد بود و آي پي و ...

kingoftehran
September 25th, 2010, 16:58
منم با شما موافقم آخه نمی شه همچین چیزی به این راحتی ip را ببندند.

delta
September 25th, 2010, 17:39
منم با شما موافقم آخه نمی شه همچین چیزی به این راحتی ip را ببندند.

عزیز میشه بگی چند بار باید تلفن رو بزارم؟ آقا زنگ بزن خوب.شما موافق یا مخالف الان سایت ما رو که هیچی نداره رو 2 هفته فیل نگه داشتند..یک زنگ بزن نظرت رو بگولذت ببر از زندگی! بگو مگر میشه آی پی رو ببندیم؟ ایشون هم ارشادتون میکند!!!

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

مدیران این تاپیک رو قفل کنند اطلاع رسانی انجام شد به قدر کافی بیشتر شده تاپیک اسپم!!