PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بعد از ارتقا به نسخه 6.1

webhosts
October 15th, 2015, 23:44
سلام

من whmcs لایسنس دار داشتم و الان آن را به v6.1 ارتقا دادم و از نسخه نال استفاده نکردم.
حالا که خواستم وارد پنل مدیریت شوم پیغام داده که تاریخ پشتیبانی و آپدیت لایسنس شما به اتمام رسیده. باید لایسنس خود را renew کنید.
برای رفع این مشکل باید چه کار کنم؟ من نمی خواهم لایسنس را renew کنم. در صورت امکان از نسخه های نال هم نمی خواهم استفاده کنم...

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Mr Mehdi
October 15th, 2015, 23:48
درود

لایسنس رو از کجا تهیه کردید ؟

webhosts
October 16th, 2015, 00:01
چند سال قبل از faraso.org خریداری کردم. لایسنس دقیقا با نام خودم در سایت whmcs وجود دارد.

mhiizadi
October 16th, 2015, 00:09
سلام

من whmcs لایسنس دار داشتم و الان آن را به v6.1 ارتقا دادم و از نسخه نال استفاده نکردم.
حالا که خواستم وارد پنل مدیریت شوم پیغام داده که تاریخ پشتیبانی و آپدیت لایسنس شما به اتمام رسیده. باید لایسنس خود را renew کنید.
برای رفع این مشکل باید چه کار کنم؟ من نمی خواهم لایسنس را renew کنم. در صورت امکان از نسخه های نال هم نمی خواهم استفاده کنم...

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با فراسو در ارتباط باشید ؛ چنین مواردی که نیاز به بررسی دارند باید از سمت سایت ارائه دهنده باشه .

شما عیناً متن بالا رو بفرستید برای فراسو .

گروه مایان
October 16th, 2015, 00:19
اگر با php آشنا باشی میتونی قسمت لایسنس رو نال کن. هیچ اتفاقی هم برای قسمت های دیگه نمی افته.
قوانین سایت اجازه توضیح بیشتر نمیدهد.

webhosts
October 16th, 2015, 00:22
اگر با php آشنا باشی میتونی قسمت لایسنس رو نال کن. هیچ اتفاقی هم برای قسمت های دیگه نمی افته.
قوانین سایت اجازه توضیح بیشتر نمیدهد.

اگر مشکلی پیش نمی آید لطفاً از قسمت پیام خصوصی توضیح دهید.

Mr Mehdi
October 16th, 2015, 10:54
چند سال قبل از faraso.org خریداری کردم. لایسنس دقیقا با نام خودم در سایت whmcs وجود دارد.

درود
شما که دسترسی دارید لایسنس رو بروزرسانی کنید مشکلی که پیش نمیاد .

webhosts
October 16th, 2015, 11:13
درود
شما که دسترسی دارید لایسنس رو بروزرسانی کنید مشکلی که پیش نمیاد .

هزینه به روزرسانی لایسنس برای 6 ماه حدود 55 دلار ست. ما هم زیاد استفاده ای از whmcs نمیکنیم. برای همین ارزش ندارد که برای شش ماه 55 دلار پرداخت کنیم.