PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مالیات در enamad

MazandHosting.com
October 15th, 2015, 19:44
سلام
این قضیه مالیات فورشگاهای اینترنتی قضیش چیه؟
یکی از دوستام فروشگاه اینترنت پوشاک داره میگه هنوز برام تماس نگرفتن
کسی از دوستان هست که بهش تماس گرفته باشن و مدارک خواسته باشن؟
مالیات رو چجوری میبندن؟مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده در مالیات چی هست؟>

چون قصد دارم نماد بگیرم برای همین قضیه مالیات گفتم فعلا بیخیالش بشم

fadak
October 15th, 2015, 20:06
بنظر من برای رسیدن به جواب مطمئن بهتره همچین سوالی رو از خود اینماد پرسید و تیکت داد
اما من که چندساله نماد اعتماد گرفتم تا حالا حرفی از مالیات نبوده
(بعید میدونم مالیات به اینها ربطی داشته باشه) آخه ما مالیات رو به سازمان مالیات پرداخت میکنیم نه ای نماد

designmagic
October 15th, 2015, 21:55
واقعا مسخرست هر جا سر نخی از درامد پیدا میکنن میان سراغش

rastindata
October 15th, 2015, 22:00
حالا ما پاشدیم رفتیم اداره مالیات طرف اصن نمیدونست ای نماد چیه :))
نمیدونست فروشگاه اینترنتی چیه :))

خدااااااااااااا اینو کجای دلم بذارم؟؟؟ :(( :105: @-)

سیانور لطفا 8-}

MazandHosting.com
October 15th, 2015, 22:07
حالا ما پاشدیم رفتیم اداره مالیات طرف اصن نمیدونست ای نماد چیه :))
نمیدونست فروشگاه اینترنتی چیه :))

خدااااااااااااا اینو کجای دلم بذارم؟؟؟ :(( :105: @-)

سیانور لطفا 8-}
سایتو ثبت نکردین؟

rastindata
October 15th, 2015, 22:14
سایتو ثبت نکردین؟

کجا ثبت نکردیم؟

MazandHosting.com
October 15th, 2015, 22:21
من فکر کردم اون پستی که شما ثبت کردین
منظورتون اینکه رفتین اداره مالیات برای ثبت فروشگاهتون

mohammadali3517
October 15th, 2015, 22:26
هر جا بوی پول باشد نام مالیات میدرخشد :))))))
اینا تازه اینو رصد کردن منتظر ادامش باشین.....

- - - Updated - - -

مالیات اگر درست محاسبه شه مشکلی باهاش نیست نه اینکه یکی 100 ت درامد داشته باشه 150 ت مالیات ببرن واسش
البته یکی میگفت حق شهرداری رو هم میخوان روی اینترنت و فروشگاه های اینترنتی اعمال کنن (!!!!!!)

kool
October 16th, 2015, 03:17
البته یکی میگفت حق شهرداری رو هم میخوان روی اینترنت و فروشگاه های اینترنتی اعمال کنن (!!!!!!)

این دیگه خیلی عالی میشه. خوش به حال ما ایرانی ها :)

Pars98
October 16th, 2015, 03:48
سلام ، وقت همگی بخیر

دوستان نگرانی از مالیات نماد برای فروشگاه هایی مثل دیجی کالا با اون مبلغ نجومی فروش روزانه هست ، نه من و شما
الآن بسیار بسیار شرکت هایی داریم که با دلایلی نظیر عدم فعالیت یا درآمد پایین یا ... به راحتی در آخر ماه فرم درخواست معافیت از مالیات رو پر می کنند و مالیاتی بهشون تعلق نمی گیره.

از طرفی مالیات بصورت درصدی تنظیم میشه ( فرضا 1% یا 2% از درآمد کل سالیانه ) و اون درآمد سالیانه هم بر حسب اعلام خودنان هست ! ( شما 50 میلیون در ماه درآمد داشته باش و توی فرم بنویس 500 هزار در ماه ، چون میزان درآمد واقعی بسیاری از مشاغل از جمله مشاغل اینترنتی قابل بررسی نیست ملاک برای آنها فقط همان مبلغی است که در فرم نوشته اید و بس )

با توجه به توضیحات فوق بسیاری از دارندگان نماد بصورت خودکار معاف از مالیات هستند و بسیاری دیگر نیز میتونند مالیات رو دور بزنند با روش هایی که بالا مثال زدم
و در نهایت آن دسته از دارندگان نماد که مشمول مالیات می شوند مبلغ تقریبی مالیات سالانه حدود 100 هزارتومان بیشتر نخواهد بود

برای اینکه بهتر متوجه شود که مبلغ مالیات شما چقدر هست به این مثال توجه کنید:
همه ما فروشنده یا ارائه دهنده خدمات اینرتنتی با درگاه های واسطه پرداخت آشنایی داریم
نرخ کارمزد این درگاه ها بین 1 الی 2.5% از مبلغ پرداختی هست
و نرخ مالیات نیز دقیقا بین همین رنج خواهد بود !
یعنی شما حساب کن چقدر در سال کارمزد به درگاه واسط پرداخت کردی ؛ همون مبلغ هم باید آخر سال به اداره مالیات بپردازید

در آخر صحبتم با دوستان:
از مالیالت نترسید
نماد یکی از لازمه های موفقیت در کسب و کار اینترنتی هست که خیلی توی میزان اعتماد مشتری و میزان فروش تاثیر داره
مطمئنا نماد (همراه با مالیاتش) سودی که برای شما می آورد بسیار بیشتر از مبلغ مالیات سالانه اش است
پس اگر تصمیم داشتید که نماد بگیرید و بخاطر مالیات اقدام نکردید همین فردا اقدام کنید با خیال آسوده

با تشکر ، وکیلی

minicup
October 16th, 2015, 03:48
هیچی دیگه ینی خااااااااااااااک عالم رو سر ما ایرونی ها .

حقمونه . همین بیشتر دیگه سیاسیش نکنیم بهتره

PersianHTML
October 16th, 2015, 03:56
جالبه ،اینا هیچ کاریو انجام نمیدن مگه اینکه آخرش به پول ختم بشه

softlayer
October 16th, 2015, 04:10
سلام ، وقت همگی بخیر

دوستان نگرانی از مالیات نماد برای فروشگاه هایی مثل دیجی کالا با اون مبلغ نجومی فروش روزانه هست ، نه من و شما
الآن بسیار بسیار شرکت هایی داریم که با دلایلی نظیر عدم فعالیت یا درآمد پایین یا ... به راحتی در آخر ماه فرم درخواست معافیت از مالیات رو پر می کنند و مالیاتی بهشون تعلق نمی گیره.

از طرفی مالیات بصورت درصدی تنظیم میشه ( فرضا 1% یا 2% از درآمد کل سالیانه ) و اون درآمد سالیانه هم بر حسب اعلام خودنان هست ! ( شما 50 میلیون در ماه درآمد داشته باش و توی فرم بنویس 500 هزار در ماه ، چون میزان درآمد واقعی بسیاری از مشاغل از جمله مشاغل اینترنتی قابل بررسی نیست ملاک برای آنها فقط همان مبلغی است که در فرم نوشته اید و بس )

با توجه به توضیحات فوق بسیاری از دارندگان نماد بصورت خودکار معاف از مالیات هستند و بسیاری دیگر نیز میتونند مالیات رو دور بزنند با روش هایی که بالا مثال زدم
و در نهایت آن دسته از دارندگان نماد که مشمول مالیات می شوند مبلغ تقریبی مالیات سالانه حدود 100 هزارتومان بیشتر نخواهد بود

برای اینکه بهتر متوجه شود که مبلغ مالیات شما چقدر هست به این مثال توجه کنید:
همه ما فروشنده یا ارائه دهنده خدمات اینرتنتی با درگاه های واسطه پرداخت آشنایی داریم
نرخ کارمزد این درگاه ها بین 1 الی 2.5% از مبلغ پرداختی هست
و نرخ مالیات نیز دقیقا بین همین رنج خواهد بود !
یعنی شما حساب کن چقدر در سال کارمزد به درگاه واسط پرداخت کردی ؛ همون مبلغ هم باید آخر سال به اداره مالیات بپردازید

در آخر صحبتم با دوستان:
از مالیالت نترسید
نماد یکی از لازمه های موفقیت در کسب و کار اینترنتی هست که خیلی توی میزان اعتماد مشتری و میزان فروش تاثیر داره
مطمئنا نماد (همراه با مالیاتش) سودی که برای شما می آورد بسیار بیشتر از مبلغ مالیات سالانه اش است
پس اگر تصمیم داشتید که نماد بگیرید و بخاطر مالیات اقدام نکردید همین فردا اقدام کنید با خیال آسوده

با تشکر ، وکیلی

درود
سخنان شما مصداق فرار مالیاتی هست.
مواردی که شما فرمودید 3 ماه الی 2 سال حبس تعزیری + جریمه داره.
مالیات در حال حاضر 8% هست و مقدار مصوب هر سال به علاوه در صد سال قبلی میشه یعنی 8درصد+nدرصد سالیانه.
وقتی قرار باشه مالیات پرداخت بشه باید بشه و هرگونه تخلف مجازات سختی به دنبال داره.

MihanV
October 18th, 2015, 12:40
دوستان
برای ما هم اخطار اومد که یک هفته فرصت داریم بریم برای ثبت نام برای مالیات ارزش افزوده
رفتیم و بعد یک ساعت حرف زدن قانع شدن که ما نمیتونیم ارزش افزوده بگیریم از کاربران ...

kool
October 18th, 2015, 12:47
دوستان
برای ما هم اخطار اومد که یک هفته فرصت داریم بریم برای ثبت نام برای مالیات ارزش افزوده
رفتیم و بعد یک ساعت حرف زدن قانع شدن که ما نمیتونیم ارزش افزوده بگیریم از کاربران ...

در صورت امکان چند نمونه از مواردی که براشون توضیح دادید رو قرار بدید و اینکه در آخر چی شد؟ گفتن نیاز نیست کاری بکنید و مالیات نمیخوان از شما؟

MazandHosting.com
October 18th, 2015, 12:57
معمولا کارکنان مالیات رو خیلی سخته که قانع کرد
نمیدونم این دوستمون چطوری توضیح دادن

دوستانی که تا الان رفتن ثبتنام مالیات اگه میشه بگن که برای تشکیل پرونده کارت پایان خدمت خواستن ازشون یا نه

MihanV
October 18th, 2015, 17:04
در صورت امکان چند نمونه از مواردی که براشون توضیح دادید رو قرار بدید و اینکه در آخر چی شد؟ گفتن نیاز نیست کاری بکنید و مالیات نمیخوان از شما؟

بیشتر موضع من این بود که این کاری که داره انجام میشه از روی علاقه هست و برای ما جنبه مالی قضیه مهم نیست و بیشتر بخش های سایت ما خدمات رایگان هست
ما توی سایت قالب وردپرس میفروشیم و خود وردپرس رایگان هست و ما یه هزینه ناچیز برای قالب ها که خودمون طراحی کردیم میگیریم
طرف من هیچ گونه درکی از اینکه کار ما چی هست نداشت و فقط صحبتش این بود که باید برای ارزش افزوده ثبت نام کنید,دستور از تهران اومده و ... که من قبول نکردم و گفتم سایت من آموزشی هست

اخطاریه به چه صورته؟ ایمیل گروهی می فرستن یا به نام شما دقیقا زده بودن؟
واسه یاست های پر بازدید هست یا کلا به همه گیر میدن؟

بله به نام خودم , از دارایی خودشون اومدن یه نامه کتبی رو حضوری دادن و رسید گرفتن
گویا برای سایت هایی هست که نماد دارن