PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مصرف بالای من

Mr.Pouria
October 15th, 2015, 15:36
سلام دوستان امروز از شاتل با من تماس گرفتن و در باره مصرف زیادم بهم هشدار دادن !!

میخواستم یکی منو راهنمایی کنه از چه نوع سرویسی استفاده کنم تا با مصرف من مشکلی نداشته باشه ؟!

مصرف مهر ماه من گذشته من ... حدودا 974 گیگابایت جمع مصرفم هست

http://up.vbiran.ir/uploads/28802144490707616749_Snapshot_2015-10-15_141341.png

CYCLONER
October 15th, 2015, 15:58
شما از کدام سرویس استفاده می کنید ؟
eco ?
اگر از eco استفاده می کنید کدوم پلنش ؟

Mr.Pouria
October 15th, 2015, 15:59
شما از کدام سرویس استفاده می کنید ؟
eco ?
اگر از eco استفاده می کنید کدوم پلنش ؟

از سرویس نامحدود ARt3

با استفاده از روشی محدودیت سرعتی که روی سرویسم فعال کردن رو دور زدم ...

میانگین سرعت دانلودم هم بین 500 الی 1 مگ هست

CYCLONER
October 15th, 2015, 16:05
می تونید از سرویس eco استفاده کنید از یکی از سرویس ها بعد از ثبت حجم مثلا 400 گیگابایت اضافه سفارش دهید

نظر دیگه ای ندارم شرمنده

Mr.Pouria
October 15th, 2015, 16:07
می تونید از سرویس eco استفاده کنید از یکی از سرویس ها بعد از ثبت حجم مثلا 400 گیگابایت اضافه سفارش دهید

نظر دیگه ای ندارم شرمنده

ممنون از پیشنهادتون اما خوب شما حصاب کنید 400 گیگ ترافیک میشه هزینش حدود 500 هزار تومن !! با هزینه سرویس هم میشه حدودا 550 هزار تومن !! که به صرفه نیست !! تازه 400 گیگ 1/2 مصرف منم نیست !!

CYCLONER
October 15th, 2015, 16:09
یا می تونید برای مشاوره با یکی از خدمات زنگ بزنید و یا حظوری به یکی از نمایندگی ها بروید

kool
October 15th, 2015, 16:29
سلام دوستان امروز از شاتل با من تماس گرفتن و در باره مصرف زیادم بهم هشدار دادن !!

میخواستم یکی منو راهنمایی کنه از چه نوع سرویسی استفاده کنم تا با مصرف من مشکلی نداشته باشه ؟!

مصرف مهر ماه من گذشته من ... حدودا 974 گیگابایت جمع مصرفم هست

http://up.vbiran.ir/uploads/28802144490707616749_Snapshot_2015-10-15_141341.png

هر سرویسی بگیرید نمیتونه پاسخگوی این مصرف شما باشه. حدود 1 ترابایت ماهانه !
بهتره مصرفتون رو پایین بیارید :)

DeLtAvPs
October 15th, 2015, 21:25
از حل مشکلتون که بگذریم !
شما این همه دانلود و آپلود در ماه رو برای چه چیزی مصرف میکنی؟ :d

الان خیلی برام سوال شده

Mr.Pouria
October 16th, 2015, 00:35
هر سرویسی بگیرید نمیتونه پاسخگوی این مصرف شما باشه. حدود 1 ترابایت ماهانه !
بهتره مصرفتون رو پایین بیارید :)

مصرف رو والا من تازه کم کردم :d چقدر دیگه کم کنم :d

از حل مشکلتون که بگذریم !
شما این همه دانلود و آپلود در ماه رو برای چه چیزی مصرف میکنی؟ :d

الان خیلی برام سوال شده

والا مصرف رو ما در نزر بگیریم 2 تا کنسول اتصال دارن به شبکه psn به صورت دائم (بازی گرفته میشه بازی آنلاین انجام میشه . ...)

خود کامپیوتر هم که بیشتر شبا تا صبح cs go و بتلفید هارد لاین بازی میکنم با دوستان توی سرور ها ...

بقیه ساعات روز هم یا دانلود میکنم یا پخش آنلاین فیلم و کلیپ هست ... (بلخره باید 12 ترا هارد رو پرش کنم یا نه :d اونم با آرشیو خوب ... )

SaeedFazlollahzadeh
October 16th, 2015, 01:04
شما یا نت از قمر مصنوعی (میدونید چیه دیگه؟!) بگیرید، یا سرویس اختصاصی نت شاتل رو بگیرید.
پیشنهاد میکنم اسباب و اثاثیه تون رو به نزدیک ترین دفتر شاتل در شهر تون انتقال بدید و اون جا مشغول به کار بشید و همون جا هم بازی کنید و همه کار انجام بدید. تازه دیگه نه پول نت میدید و نه اخطار میگیرید.

- - - Updated - - -

شما از نت نامحدود 1024 دارید استفاده میکنید و ماهانه بیش از 1 ترابایت مصرف دارید، اون وقت انتظار دارید شاتل اخطار هم نده؟
یا مصرف رو بیارید پایین (که ظاهرا نمیتونید) و یا میزان بودجه ی ماهانه رو افزایش بدید.
کلا ماهانه 43 هزار تومن+هزینه شهرداری+مالیات دارید پرداخت میکنید و به اندازه ی مصرف ماهانه ی خود شرکت شاتل دارید مصرف می کنید، بعد باز هم انتظار دارید اخطار نگیرید.
با صدای بازیگر نقش احسان سنگی در فیلم آقا و خانم سنگی بخوانید: عجب!
من ART1 دارم و ماهی 40 گیگابایت مصرفم برسه، ماه بعد سرعتم کم میشه! 128 نامحدود، سرعت دانلود بین در اکثر مواقع بین 150 تا 250 (در صورت استفاده ی تنها یک دستگاه)

واقعا نمیدونم چی بگم

kool
October 16th, 2015, 03:14
مصرف رو والا من تازه کم کردم :d چقدر دیگه کم کنم :d

پس چاره دیگه ای جر بالا بردن $ ندارید به نظر من :64:

Mr.Pouria
October 16th, 2015, 12:49
شما یا نت از قمر مصنوعی (میدونید چیه دیگه؟!) بگیرید، یا سرویس اختصاصی نت شاتل رو بگیرید.
پیشنهاد میکنم اسباب و اثاثیه تون رو به نزدیک ترین دفتر شاتل در شهر تون انتقال بدید و اون جا مشغول به کار بشید و همون جا هم بازی کنید و همه کار انجام بدید. تازه دیگه نه پول نت میدید و نه اخطار میگیرید.

- - - updated - - -

شما از نت نامحدود 1024 دارید استفاده میکنید و ماهانه بیش از 1 ترابایت مصرف دارید، اون وقت انتظار دارید شاتل اخطار هم نده؟
یا مصرف رو بیارید پایین (که ظاهرا نمیتونید) و یا میزان بودجه ی ماهانه رو افزایش بدید.
کلا ماهانه 43 هزار تومن+هزینه شهرداری+مالیات دارید پرداخت میکنید و به اندازه ی مصرف ماهانه ی خود شرکت شاتل دارید مصرف می کنید، بعد باز هم انتظار دارید اخطار نگیرید.
با صدای بازیگر نقش احسان سنگی در فیلم آقا و خانم سنگی بخوانید: عجب!
من art1 دارم و ماهی 40 گیگابایت مصرفم برسه، ماه بعد سرعتم کم میشه! 128 نامحدود، سرعت دانلود بین در اکثر مواقع بین 150 تا 250 (در صورت استفاده ی تنها یک دستگاه)

واقعا نمیدونم چی بگم

دش حرص نخور فشارت میره بالا سکته میکنی :d

اگه این روشت رو روی مخابرات هم می تونی پیاده کنی. یه نامحدود مخابرات بگیر تمام!
من نامحدود 1 مگ دارم. ماهی 500-400 گیگ رو با دانلود منجر دانلود دارم.
البته باهاش بازی انلاین نکردم ببینم چطوریه.

روی مخابرات تست نکرم اما حتما تست میکنم ... اگه جواب بده خیلی خوبه :)

پس چاره دیگه ای جر بالا بردن $ ندارید به نظر من :64:

آره تو فکرشم یه کارایی کنم :d

sami-00
October 16th, 2015, 13:52
سلام دمت گرم
میشه روشش رو برای منم پ.خ بدی میخوام حال شاتل رو بگیرم

Mr.Pouria
October 16th, 2015, 14:30
سلام دمت گرم
میشه روشش رو برای منم پ.خ بدی میخوام حال شاتل رو بگیرم

والا روش خاصی نداره همینجا میگم هرکی خواست استفاده کنه !

روش اول :

موارد لازم :
1- یک عدد سرور میکروتیک ایران با ترافیک نامحدود (زیر ساخت و آسیاتک نامحدود میدن)
2- سیستم آمل میکروتیک
3- کانفیگ میکروتیک جهت PPTP

خوب با فراهم شدن مراحل بالا شما یه یوزر برای خودتون درست میکنید و با استفاده از کانکشن های ویندوز به سرور متصل میشید و از سرعت نامحدود لذت میبرید !

روش دوم :

1- یک عدد سرور میکروتیک ایران با ترافیک نامحدود (زیر ساخت و آسیاتک نامحدود میدن)
2- سیستم آمل ویندوز 2008 یا 2003 فرق نداره
3- کانفیگ IIS بر روی ویندوز

در این روش شما فایل های مد نظرتون رو روی سرور دانلود میکنید بعد اونو در جای مخصوص قرار میدید و با کامپیوتر خودتون مستقیم دانلود میکنید بدون هیچ مشکلی ...

دلیل :

دو شرکت شاتل و آسیاتک حدود 2 ماه هست که دیگه دانلود از سرور های داخلی رولیمیت نمیکنن و دلیلشم فعال شدن اینرتانت در سرویس ها هست ...

با وجود این شرایط شما با یکی از دو روش ذکر شده به راحتی میتونید فایلی که از سرور مثلا آمریکا در حال دانلودش هستین را به نرم افزار سیستمی کنترل پهنای باند و سرعت شاتل و آسیاتک بگید که این فایل در سرور ایران هست !! (در اصل فایل توی آمریکا هست اما به دلیل اینکه فایل از رابط سرور استفاده میکنه فایل رو داخل ایران میشناسه) پس در نتیجه سرعت شما محدود نیست و میتونید دانلود کنید ...

*** در بیشتر مواقع روش دوم جواب میده ...

یه روش رایگان هم هست !!!

فایل های مورد نظر رو با استفاده از دانلود از لینک سایت آپلود بوی به سرور IR یا Asia (همشون یکی هست و فقط به دلیل لوکیشن مراجعه کننده اسمش عوض میشه) انتقال بدید و سپس به راحتی فایل رو دانلود کنید ...

البته در این روش کمی نوسان سرعت دارید مگر اینکه یک یوزر خریداری کنید از اپلود بوی...

مصرفتون خیلی بالاست

داش خودم اینو میدونم :D

netpooyesh
October 19th, 2015, 21:59
داداش این سرویسی که از شاتل دارید چه نوعی هست خوب داری دانلود میکنی :d
ببخشید اینجا گفتم اخه خص.وصی نمیشد برات بفرستم