PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجاره فضا از کدام دیتاسنتر ایرانی رو پیشنهاد میدید؟

abc
October 15th, 2015, 02:47
سلام و خسته نباشید دوستان عزیز
من چند سرور خارجی و دو سرور ایرانی دارم که الان میخوام یک سرور خریداری کنم و روی یکی از دیتاسنترهای داخلی فضا اجاره کنم و قرار بدم
قبلا تجربه ای در مورد اجاره فضا ندارم
الان سرورهام روی پارس آنلاین هست که مشکلم گران بودن فضا و بخصوص ترافیکشه وگرنه از کیفیتش راضیم
افرانت سه سال پیش بودم آی پی هاش مشکل داشتند الان نمیدونم
سایر دیتاسنترهارو خبر ندارم
کدوم یکی کیفیتش بخصوص قیمت ترافیک و اجاره فضا و آی پی هاش بصرفه و خوب هست تا سرورهامو اونجا قرار بدم

و اینکه سروری که خریداری میکنم کیس باشه یا رکمونت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

گروه مایان
October 15th, 2015, 03:05
مشخصات دقیق سروری رو که میخوای داشته باشید رو بگید.

''famohost''
October 15th, 2015, 09:00
به نظر من از آسیاتک اجازه کنید خیلی خوب هستش.

Iranicaserver
October 19th, 2015, 14:39
ببینید کلا بستگی به خودتون داره برای چه کاری می خواهید

برای ف*.*.*. می خواید استفاده کنید همه به خاطر ترافیک مناسب می روند زیرساخت هزینه ترافیک مناسب ولی هزینه کولوکیشن بالا

برای سایت های خیلی مهم و پایدار هم بهترین همه تبیان است

برای سایت های گیم که اتک نداشته باشند پارس انلاین افرانت اسیاتک

البته افرانت در حال حاظر یک دیتاسنتر جدید با استانداردهای بالا راه اندازی کرده و سرویس کولوکیشن + ارائه می دهند که هزینه کولوکیشن بالاتر از هزینه کولوکیشن معمولی آن است ولی استاندارد و لینک عالی دارد

در کل شما خودتون تصمیم گیرنده هستید

netpooyesh
October 19th, 2015, 21:45
من چند سرور خارجی و دو سرور ایرانی دارم که الان میخوام یک سرور خریداری کنم و روی یکی از دیتاسنترهای داخلی فضا اجاره کنم و قرار بدم
الان سرورهام روی پارس آنلاین هست که مشکلم گران بودن فضا و بخصوص ترافیکشه وگرنه از کیفیتش راضیم
کدوم یکی کیفیتش بخصوص قیمت ترافیک و اجاره فضا و آی پی هاش بصرفه و خوب هست تا سرورهامو اونجا قرار بدم

ممنون میشم راهنمایی کنید

متاسفانه ما هم میخواستیم توی کشور کولو کنیم که همین سوال شما رو تو هیمن جا مطرح کردیم ولی متاسفانه کسی مشارکت نکرد

گروه مایان
October 19th, 2015, 21:50
در صورت تمایل برای اجاره فضا. با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمائید.
موقعیت اجاره فضا در پردیس تهران میباشد. قابلیت مراجعه حضوری

rastindata
October 19th, 2015, 21:53
در صورت تمایل برای اجاره فضا. با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمائید.
موقعیت اجاره فضا در پردیس تهران میباشد. قابلیت مراجعه حضوری

دوست عزیز ، بخش آموزشی هست ...

آفر دادن ممنوعه

- - - Updated - - -

ممنون میشم راهنمایی کنید

بنده زیر ساخت و افرانت رو پیشنهاد میکنم (افرانت اگه پورت دوبلکس بگیرید که عشق و حال زندگی رو میکنید باش :D)

افرانت که کیس قبول نمیکنه ، زیرساخت رو نمیدونم ...

CYCLONER
October 19th, 2015, 22:05
شاتل یا پارس آنلاین یا آسیا تک یا های وب

این دیتا سنتر ها تو ایران از بهترین دیتا سنتر های شناخته شده هستند

http://shatel.ir
http://hiweb.ir
http://parsonline.com
http://asiatech.ir

AbtinServer
October 23rd, 2015, 12:53

ممنون میشم راهنمایی کنید

به شما سرویس از مرکز آپادانا پارس آنلاین پیشنهاد میکنیم
به نسبت پردیس کمی گرانتر است ولی بسیار با کیفیت تر
برای سرور هم باید رکموند خرید شود.

در صورت نیاز به مشاوره می توانیم کمک نماییم.

netpooyesh
October 25th, 2015, 02:07
به نظر من از آسیاتک اجازه کنید خیلی خوب هستش.

شندیم اسیاتک قبلا مشکل برق داشته و خیلی افتضاح بوده الان کیفیت این دیتاسنتر چطور هست؟

salar123
October 30th, 2015, 23:45
اگه میخوای از یه دیتاسنتر خارجی خریداری کنی ovh روتر انگلیس بخر پینگش بین 100 تا 250 هست بسته به اینترنت.
انگلیس ردیشتاین هم خوبه.
اگه میخوای ارزون با یه کیفیت خوب بخری سو یو استار بخر.

k-h
October 31st, 2015, 16:55
درود
مورد مصرفی خیلی مهم هست برای انتخاب دیتا سنتر
دیتا سنتر افرانت بسیار با کیفیت هست و برای کار های که نیاز به ترافیک بالا ندارید بسیار با صرفه خواهد بود.
اما اگر میخواین ترافیک ارزانتر داشته باشید دیتا سنتر رسپینا بهتون پیشنهاد میشه استفاده کنید

aligoli
October 31st, 2015, 18:44

ممنون میشم راهنمایی کنید

بستگی دارد.
چه حوزه ای رو قرار هست هدف قرار بدید ؟
گیم سرور ؟
سرور مجازی ؟
هاستینگ ؟
کاهش پینگ ؟

ictpars
November 2nd, 2015, 17:33

ممنون میشم راهنمایی کنید

باسلام

پارس آنلاین بهتر هست هم پشتیبانی هم سرویس دهی موفق باشید .

takpar7
November 3rd, 2015, 18:13
سلام
من دیشب کلی جستجو داشتم دراین باره آخرش به این نتیجه رسیدم که رو سرور ایران بودن یا امنیت نداره و سرور بیشتر اوقات دان هستش یا هزینه زیاد داره
ولی در کل پارس آنلاین و افرانت
مخصوصا افرانت رضایت خوبی داشتند تو تاپیک هایی که من دیدم

گروه مایان
November 4th, 2015, 14:52
سرور خارجی انگلستان

asrhosting
November 13th, 2015, 09:18
سلام
من دیشب کلی جستجو داشتم دراین باره آخرش به این نتیجه رسیدم که رو سرور ایران بودن یا امنیت نداره و سرور بیشتر اوقات دان هستش یا هزینه زیاد داره
ولی در کل پارس آنلاین و افرانت
مخصوصا افرانت رضایت خوبی داشتند تو تاپیک هایی که من دیدم

سلام .
مهندس کجا جستوجو کردین تو ساله های 87 88 ؟
بعد یک سال روی زیر ساخت بودن 1 دقیقه دانی نداشتیم دوستانی که روی زیر ساخت بودن میدونن !!!
تبیان سرور داشتین ؟ دانی اونجا در سال صفر بوده صفر .

- - - Updated - - -

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام .
اگر فقط سایت هست و باند تون 1 به 10 هست و مشکلی با هزینه نداریبن تیبیان پیشنهاد میشه .
بعد تبیان زیر ساخت برای میزبانی فوق العاده هست .

- - - Updated - - -

اگه میخوای از یه دیتاسنتر خارجی خریداری کنی ovh روتر انگلیس بخر پینگش بین 100 تا 250 هست بسته به اینترنت.
انگلیس ردیشتاین هم خوبه.
اگه میخوای ارزون با یه کیفیت خوب بخری سو یو استار بخر.

حاجی حداقل عنوان تاپیک رو بخون ...

- - - Updated - - -

رسبینا دیتاسنتر نیست .

abc
November 13th, 2015, 11:36
سلام .
بعد یک سال روی زیر ساخت بودن 1 دقیقه دانی نداشتیم دوستانی که روی زیر ساخت بودن میدونن !!!

- - - Updated - - -

سلام .
اگر فقط سایت هست و باند تون 1 به 10 هست و مشکلی با هزینه نداریبن تیبیان پیشنهاد میشه .
بعد تبیان زیر ساخت برای میزبانی فوق العاده هست .

- - - Updated - - -

حاجی حداقل عنوان تاپیک رو بخون ...

- - - Updated - - -

رسبینا دیتاسنتر نیست .

سلام
زیرساخت رو میشه مستقیم گرفت؟ بصورت حقیقی قرارداد بست باهاشون و قیمتشون چطور هست ماهیانه اجاره میدن؟
قیمتهاشون رو از کجا ببینم و از کجا سفارش بدم

takpar7
November 13th, 2015, 11:59
سلام .

مهندس من عرض کردم یا ناپایدارن شبکه ها یا هزینه زیاد
الآن هزینه روی همین تبیان برای ماهیانه 15 ترابایت با یک سرور (8 خروجی)4 هسته ای 32 رم و هارد ssd چقدره؟
که من از رداستیشن برای سه ماه هر ماه 250 تومن هزینه میکنم

bmi
November 13th, 2015, 12:55
با سلام و درود بر شما

از نظر اپ تایم و کیفیت شبکه و همچنین پهنای باند ، توصیه میکنم از آسیاتک سرور بگیرید ، قبلش مشاوره کنید با بخش فنی دیتاسنتر آسیاتک
با شماره 1544 داخلی 7 در تماس باشید.

موفق و سربلند باشید.

Asp.Net
November 19th, 2015, 23:55
تبیان و پارس آنلاین بهترین هستند آسیاتک قطعی زیاد داره

pardishosting
November 20th, 2015, 20:49
الان چند ساله توی انجمن هر زمان صحبت دیتاسنتر داخلی میشه ، اصلا نمیشه به نتیجه نهایی رسید.
هر دیتاسنتری یک عهده راضی هستند و یک عده ناراضی ... البته حقیقتا بخوام نظر بدم اغلب کسانی که از یک دیتاسنتر راضی هستند کسانی هستند که نماینده فروش هستند.
خودم شخصا از هیچ یک راضی نبودم.

smhnw
November 21st, 2015, 12:01
اقا سرور ایران تهیه نکنی بهتره پرت خارجش حداکثر 100 مگه !

یعنی 10-12 مگابایت از سرورت دانلود شه در خارج پرت خارجت خراب شده کامل ! اینو من که با چشای خودم دیدم حالا شمارو دیگه نمیدونم !

طرف با چنتا وی پی اس شروع کرده فایل دانلود کردن کل سرور وسه خارج قطع شد ...

توی اسیاتک اینطور بود ...

AbtinServer
November 24th, 2015, 00:05
این تفکر غلط است
الان برخی دیتاسنترها پورت داخلی را افزایش داده اند تا این مسائل رخ ندهد.

abc
November 24th, 2015, 12:29
آخرشم به نتیجه نرسیدم
بین آسیانک/پارس آنلاین و تبیان موندم
چون امتیازاتشون رو باهم جمع میکنم مزایا و معایبشون هر کدام نزدیک به هم هستند

ehsanyeganeh
November 24th, 2015, 13:21
برای هاستینگ سرور دانلود و... بهترین گزینه اسیاتک هست
بیشتر سایتهای معروف رو الان داره ساپورت میکنه
باتشکر

AbtinServer
November 24th, 2015, 18:18
آخرشم به نتیجه نرسیدم
بین آسیانک/پارس آنلاین و تبیان موندم
چون امتیازاتشون رو باهم جمع میکنم مزایا و معایبشون هر کدام نزدیک به هم هستند

پارس آنلاین با شرایط جدیدش بسیار مناسب تر خواهد بود.

nasour
December 4th, 2015, 10:59
در شرایط فعلی سرویس های آسیاتک که توسط هاست دل فروخته می شود بهترین گزینه است.
پکیج های متنوعی هم دارد.
پیشنهاد می کنم قبل از خرید با پشتیبانی هاست دی ال مشورت کنید

sssoheil
December 5th, 2015, 22:05
درود

بنده پارس انلاین و تبیان را پیشنهاد میکنم.

asrhosting
December 9th, 2015, 13:44
برای هاستینگ سرور دانلود و... بهترین گزینه اسیاتک هست
بیشتر سایتهای معروف رو الان داره ساپورت میکنه
باتشکر

سرور های دانلود معروف و سایت های معروف در زیر ساخت به اسم آسیاتک هستند .

zartosht
December 9th, 2015, 18:49

دلیلش اسپانسری و قیمت خیلی پاییین هست نه چیز دیگه ای ،

پارس ، افرانت ، تبیان بهترین شرایط ممکن رو دارند

taksis
December 9th, 2015, 22:55
پارس انلاین

schengenvisa.us
December 17th, 2015, 16:03
پارس آنلاین

ictpars
December 30th, 2015, 13:03
دلیلش اسپانسری و قیمت خیلی پاییین هست نه چیز دیگه ای ،

پارس ، افرانت ، تبیان بهترین شرایط ممکن رو دارند

دوست عزیز پارس آنلاین بهتر هست

شرکت مبین نت هم هست که جدید دیتا سنتر زده قیمت های هر دو رو بپرس

اگه می خواهی ارزون دربیاد برات مخابرات هم داره باقیمت خیلی ارزون بعضی از امکاناتش هم رایگان در اختیارتون میزاره...

موفق باشید .

takpar7
December 30th, 2015, 13:33
سلام , عرض ادب

من یکماه رو پارس آنلاین بودم خیلی خوب بود

الآن هم رو زیرساخت هستم این هم عالیه

با بقیه کار نکردم ولی شنیدم که افرانت پورت ضعیفتری داره و اگه اتک نصفه و نیمه هم داشته باشید عذرتونو میخوان باز خودم ندیدم شنیدم از نماینده فروشش درباره تبیان هم شنیدم که نقطه مقابل افرانت قرار داره

Nsm1000
January 24th, 2016, 07:32
یه مسئله ای برام خیلی جالبه، تو اکثر پستها آسیا تک رو دوستان زیاد قبول ندارن، همچنین تو اکثر بحثها، کلا واسم جالبه
دیتا سنتری که اینقدر بدی داره، چرا هاست دی ال که همه دوستان هم میدونن اکثر سایتهای پربازدید ایران رو پشتیبانی میکنه
رو آسیا تک هست؟ من رفتم سایتها ی رنک 1 تا 200 ایران رو نگاه کردم خیلیاشون رو هاست دی ال بود مخصوصا سایتهای
موزیک، پاپ موزیک، اس موزیک،نکست موزیک، رادیو جوان موزیک و.... همیار وردپرس، دانلودها، سافت 98 و....
خب یکی بگه اگه بده چرا این سایتها روشن؟ مدیران این سایتها با این رنک مطمئنا اگه کوچکترین مشکلی باشه
از هاست دی ال تخلیه میکنن میرن، اما همشون چندین ساله هستن، من خودمم میخوام ار هاست دی ال بگیرم
بعد از چندماه تحقیق و چک کردن سایتها رنک بالا ایران
یه مثال:
یادمه دو سال قبل تو کارگاه ترشی سازی تو شهرمون کار میکردم، سرمایش مال دوست داییم بود، بعد یه سری آدم
میومدن زمانی که ما کار میکردیم، میگفت این حالا چه ترشی هست؟ بابا اصلا نمیفروشه و ...
اون بنده خدا 500 میلیون هزینه کرد دو برابرشم سود کرد، مردم حرف زیاد میزنن شما کارتونو بکنین.

sav
January 24th, 2016, 07:44
یه مسئله ای برام خیلی جالبه، تو اکثر پستها آسیا تک رو دوستان زیاد قبول ندارن، همچنین تو اکثر بحثها، کلا واسم جالبه
دیتا سنتری که اینقدر بدی داره، چرا هاست دی ال که همه دوستان هم میدونن اکثر سایتهای پربازدید ایران رو پشتیبانی میکنه
رو آسیا تک هست؟ من رفتم سایتها ی رنک 1 تا 200 ایران رو نگاه کردم خیلیاشون رو هاست دی ال بود مخصوصا سایتهای
موزیک، پاپ موزیک، اس موزیک،نکست موزیک، رادیو جوان موزیک و.... همیار وردپرس، دانلودها، سافت 98 و....
خب یکی بگه اگه بده چرا این سایتها روشن؟ مدیران این سایتها با این رنک مطمئنا اگه کوچکترین مشکلی باشه
از هاست دی ال تخلیه میکنن میرن، اما همشون چندین ساله هستن، من خودمم میخوام ار هاست دی ال بگیرم
یه مثال:
یادمه دو سال قبل تو کارگاه ترشی سازی تو شهرمون کار میکردم، سرمایش مال دوست داییم بود، بعد یه سری آدم
میومدن زمانی که ما کار میکردیم، میگفت این حالا چه ترشی هست؟ بابا اصلا نمیفروشه و ...
اون بنده خدا 500 میلیون هزینه کرد دو برابرشم سود کرد، مردم حرف زیاد میزنن شما کارتونو بکنین.

نه با اسیاتک دشمنی داریم نه از پارس انلاین چک پول گرفتیم
اسیاتک اپتایم نداره . اپتایم چند ماهشو دارم به خارج کلا داغونه هر 40 دقه پنج دقه قطعه
ما که سرور های اسیاتکو داشتیم خیلی بد بود دیتاسنتر هم خیلی کند حل مشکل میکنه
هر مشکلی پیش بیاد دو هفته ای باید تحمل کنی

Nsm1000
January 24th, 2016, 08:08
نه با اسیاتک دشمنی داریم نه از پارس انلاین چک پول گرفتیم
اسیاتک اپتایم نداره . اپتایم چند ماهشو دارم به خارج کلا داغونه هر 40 دقه پنج دقه قطعه
ما که سرور های اسیاتکو داشتیم خیلی بد بود دیتاسنتر هم خیلی کند حل مشکل میکنه
هر مشکلی پیش بیاد دو هفته ای باید تحمل کنی
داداش، پس چرا من سایتهای پربازدیدی که رو سرورهای ایران هاست دی ال میزبانی میشن مشکلی ندارن؟
میشه توضیح بدین؟

saeed25
January 25th, 2016, 08:22
داداش، پس چرا من سایتهای پربازدیدی که رو سرورهای ایران هاست دی ال میزبانی میشن مشکلی ندارن؟
میشه توضیح بدین؟

با دروود و با اجازه دیگر دوستان
باید به آگاهی شما برسونم که بیشترین بازدید سایت ها چون از داخل هست ،و اینها هم زمان بارگزاری صفحه برایشان مهمترین ملاک هست،خوب اسیاتک هم کلی پیشنهاد بهشون داره میده،حالا کیفیت فدای پیشنهاد های آسیاتک میشه،آسیاتک اینترانت خوبی داره،شبکه داخلی پایدار و توانمندی رو داره و بواسطه بهای پاییشنش پهنای باند اینترانت زیادی رو در سطح کشور داره،پس برای بازدیدکنندگان داخلی چندان مشکلی نیست ،بیرون از ایران هم که تعداد کمی هستند که بخان از یه سایت ایرانی اون هم موزیک و دانلود و ... بازدید داشته باشند

asrhosting
January 25th, 2016, 08:30
یه مثال:

دوست عزیز هاست دی ال روی زیر ساخت و به اسم آسیاتک هست .
مشکل آسیاتک کیفیت اون نیست بی سوادی کارشناسان اونجا هستند .

nasour
January 25th, 2016, 10:03
دوستان عزیز بجز دیتاسنتر، بحث مدیریت سرور و کانفیگ هم هست که هاست دی ال این کار رو خوب انجام میده

sarnahost
January 25th, 2016, 10:24
به ترتیب بهتون پیشنهاد میشه.

آسیاتک - بشخصه مشکلی نداشتم و ندارم ، و سایت های بزرگی رو میزبانی میکنه اما ، اما داره (جدیداً یه سری از سایت ها دان شدن که حتی بک آپی هم برای بازگشت نداشتن)
پارس آنلاین - به نظر من ارزونتره ، کیفیت خوبی هم داره. پشتیبانیشون هم خوبه
افرانت - با اینکه ارزونتره ولی آی پی هاش مشکل داره البته برای من اینطوری بود و یه چند جای دیگه همین مشکل آی پی رو برای این دیتاسنتر مطالعه کردم

Nsm1000
January 25th, 2016, 10:48
با دروود و با اجازه دیگر دوستان
باید به آگاهی شما برسونم که بیشترین بازدید سایت ها چون از داخل هست ،و اینها هم زمان بارگزاری صفحه برایشان مهمترین ملاک هست،خوب اسیاتک هم کلی پیشنهاد بهشون داره میده،حالا کیفیت فدای پیشنهاد های آسیاتک میشه،آسیاتک اینترانت خوبی داره،شبکه داخلی پایدار و توانمندی رو داره و بواسطه بهای پاییشنش پهنای باند اینترانت زیادی رو در سطح کشور داره،پس برای بازدیدکنندگان داخلی چندان مشکلی نیست ،بیرون از ایران هم که تعداد کمی هستند که بخان از یه سایت ایرانی اون هم موزیک و دانلود و ... بازدید داشته باشند

والا بنده پینگ سروراشونو میگیرم هیچ گونه مشکلی برای کاربران خارج کشور ندارند!!!
درسته این سایتها که گفتین بازدیدشون بیشتر از داخل کشور ولی اکثرا از موتورهای جستجو
به این سایتها راه پیدا میکنن، اگه اینقدر که شما میگی وضع سرواشون برای کاربران خارج کشور داغونه
پس گوگل باید پدرشونو در میاورد، من خودم این سایتها رو تماما با قند شکن تست کردم به راحتی و با
سرعت بسیار مناسبی باز مییشن، در کل هر چی هست کیفیت هاستی دی ال عالیه، من از جاهای مختلف
تا بحال هاست داشتم اما همشون تو پشتیبانی وکیفیت ضعف داشتن، میهن وب هاست، نگاه روشن پارس
و نت افراز که کیفیتش اصلا خوب نیس البته نظر بندس اما پشتیبانی خیلی خیلی خوبی دارن.

saeed25
January 25th, 2016, 13:49
والا بنده پینگ سروراشونو میگیرم هیچ گونه مشکلی برای کاربران خارج کشور ندارند!!!
درسته این سایتها که گفتین بازدیدشون بیشتر از داخل کشور ولی اکثرا از موتورهای جستجو
به این سایتها راه پیدا میکنن، اگه اینقدر که شما میگی وضع سرواشون برای کاربران خارج کشور داغونه
پس گوگل باید پدرشونو در میاورد، من خودم این سایتها رو تماما با قند شکن تست کردم به راحتی و با
سرعت بسیار مناسبی باز مییشن، در کل هر چی هست کیفیت هاستی دی ال عالیه، من از جاهای مختلف
تا بحال هاست داشتم اما همشون تو پشتیبانی وکیفیت ضعف داشتن، میهن وب هاست، نگاه روشن پارس
و نت افراز که کیفیتش اصلا خوب نیس البته نظر بندس اما پشتیبانی خیلی خیلی خوبی دارن.

در کنار تمام موارد بیان شده باید به آگاهی شما برسونم که شاید قطعی های موقت و زود گذر در شبکه داشته باشند ،و شاید همه اینها تأثیر چشمگیری بر روی بازدید متور های جست و جو و کند و کاو ربات های آنها نداشته باشد ،اما باید به تمام موارد ،بی سوادی به معنی حقیقی کلمه رو نسبت به پشتیبان های شرکتشون به کار برد ،و همچنین تأمین کننده های آسیاتک رو هم اگر ببینید ،متوجه خواهید شد که از تأمین کننده های قدر و دارای کیفیت مطلوب بهره نمی برد و گاه شما می بینید که مسیر های انتخابی آسیاتک ،از کشور هایی می گذرد که شبکه با کیفیت به مراتب پایینتری رو دارند...
به شخصه پارس آنلاین رو در زمینه مرکز داده حرفه ای تر از آسیاتک می دونم ،آسیاتک هم به دلیل خالی نبودن سبد ارائه خدماتش و به دلیل تبلیغتش،آمده و مرکز داده ای رو راه اندازی کرده چه بسا که سرور های آسیاتک هم ،چندان از سیستم های رایانه های رو میزی من و شما بالاتر نباشد!
همچنین تبیان هم که دیگر جایی برای تعریف کردن نمی ماند ،چون پیشینه اون ،و همچنین روابط سازمانی اون ،نماینگر توانمندی و سرمایه گذاری بالایی در زمینه مراکز داده هست،هرچند چشم به راه شرکت هوآوی هستیم تا مراکز داده ای رو طراحی و پیاده سازی کنند ببینیم آنها هم از آسیاتک تأمین پهنای باند می کنند و یا شرکت قدر تری رو گزینش خواهند کرد..

Nsm1000
January 25th, 2016, 16:22
در کنار تمام موارد بیان شده باید به آگاهی شما برسونم که شاید قطعی های موقت و زود گذر در شبکه داشته باشند ،و شاید همه اینها تأثیر چشمگیری بر روی بازدید متور های جست و جو و کند و کاو ربات های آنها نداشته باشد ،اما باید به تمام موارد ،بی سوادی به معنی حقیقی کلمه رو نسبت به پشتیبان های شرکتشون به کار برد ،و همچنین تأمین کننده های آسیاتک رو هم اگر ببینید ،متوجه خواهید شد که از تأمین کننده های قدر و دارای کیفیت مطلوب بهره نمی برد و گاه شما می بینید که مسیر های انتخابی آسیاتک ،از کشور هایی می گذرد که شبکه با کیفیت به مراتب پایینتری رو دارند...
به شخصه پارس آنلاین رو در زمینه مرکز داده حرفه ای تر از آسیاتک می دونم ،آسیاتک هم به دلیل خالی نبودن سبد ارائه خدماتش و به دلیل تبلیغتش،آمده و مرکز داده ای رو راه اندازی کرده چه بسا که سرور های آسیاتک هم ،چندان از سیستم های رایانه های رو میزی من و شما بالاتر نباشد!
همچنین تبیان هم که دیگر جایی برای تعریف کردن نمی ماند ،چون پیشینه اون ،و همچنین روابط سازمانی اون ،نماینگر توانمندی و سرمایه گذاری بالایی در زمینه مراکز داده هست،هرچند چشم به راه شرکت هوآوی هستیم تا مراکز داده ای رو طراحی و پیاده سازی کنند ببینیم آنها هم از آسیاتک تأمین پهنای باند می کنند و یا شرکت قدر تری رو گزینش خواهند کرد..

خودتونم میگین شاید!!!!
پس اگه آسیا تک بده، پس این هاست دی ال هستش که کارشو به بهترین شکل انجام میده.
من کلی سایت زیر 100 الکسا دیدم که رو هاست دی ال هستن بدون مشکل...

alivw71
January 25th, 2016, 17:24
دیتاسنتر جایگاه بسیار ارزان قیمت هست ، قیمت کلوکیشن هر یونیت سرور 90 هزار تومان. و نه یونیت سرور 450 هزار تومان.
http://jaygah.ir/

joomla2
January 25th, 2016, 17:32
خودتونم میگین شاید!!!!
پس اگه آسیا تک بده، پس این هاست دی ال هستش که کارشو به بهترین شکل انجام میده.
من کلی سایت زیر 100 الکسا دیدم که رو هاست دی ال هستن بدون مشکل...

سلام.
به قول خود شما مردم حرف زیاد می زنند. شما کارتو بکن!
برید از هاست دی ال که مد نظرتون هست سرویس بگیر ماهیانه هم که هست! اگه راضی بودی بمون نبودی هم عوض کن برو یه سرویس دهنده دیگه.

دوستان اعصاب خودتون هم خورد نکنید!
هیچکس نمیتونه بگه کی خوبه کی بده. توی کیفیت هاست خیلی از عوامل دخیل هست، فقط بحث دیتاسنتر نیست. پس هیجکس نگه چون سرور من از آسیا تک بوده باهاش مشکل داشتم قطعا دیگری هم مشکل خواهد داشت و یا چون از پارس آنلاین گرفتم خوب بود قطعا برای دیگری هم خوب خواهد بود!

عوامل موثر در کیفیت هاست تا حدودی به ترتیب:
دیتاسنتر
سخت افزار سرور
کانفیگ سرور
مدیر سرور!
مورد استفاده از هاست!
خود مشتری که هاست خریده!
سرویس اینترنت استفاده کننده مشتری! (مخابرات، شاتل، آسیاتک، پارس آنلاین و...)
و...

اگه بخواهید ریز بشید و وارد جزئیات شویم صدتا دلیل میشه اورد که دیگه برای تاثیر کیفیت نهایی هاست عامل دیتاسنتر احتمال 1 درصد رو داره!

یا علی

440
January 25th, 2016, 17:40
هاست پر بازدید 1 گیگ فضا ما بقی امکانات نامحدود ضد دیداس پشتیبانی 24 ساعته بک گیری منظم ماهی 13 تومن 7 روز تست در صورت نارضایتی هزینه عودت داده میشه سرویس ها هم مال تیم امنیتی فاتح گر هست حرف نداره 2 تا بخری یکی هم رایگان داده میشه

ادرس : http://www.fatehgarhost.ir
ادرس تیم پشتیبان امنیتی: http://www.fatehgar.org/cc
صفحه خرید: http://clients.fatehgarhost.ir/cart.php?gid=5

naslebartar
March 1st, 2016, 12:15
سلام بچه ها! در مورد بحث بهینه سازی سایت لطفا راهنمایی کنین
http://naslebartar.co/

zartosht
March 1st, 2016, 17:55

ممنون میشم راهنمایی کنید

درود بر شما

مصرف ترافیک و نوع ترافیک اپلود ، دانلود با تفکیک ذکر کنید

- - - Updated - - -

اقا سرور ایران تهیه نکنی بهتره پرت خارجش حداکثر 100 مگه !

یعنی 10-12 مگابایت از سرورت دانلود شه در خارج پرت خارجت خراب شده کامل ! اینو من که با چشای خودم دیدم حالا شمارو دیگه نمیدونم !

طرف با چنتا وی پی اس شروع کرده فایل دانلود کردن کل سرور وسه خارج قطع شد ...

توی اسیاتک اینطور بود ...

:) بنده داخل پردیس پارس انلاین 2 عدد پورت گیگ دارم که از خارج هم بالای 500 مگابیت سرعت دارند ( به راهتی200 مگابایت را میده )

- - - Updated - - -

در شرایط فعلی سرویس های آسیاتک که توسط هاست دل فروخته می شود بهترین گزینه است.
پکیج های متنوعی هم دارد.
پیشنهاد می کنم قبل از خرید با پشتیبانی هاست دی ال مشورت کنید

تعداد ای پی کم میدن ، پشتیبانی هم در حد جلبک ،

در کل فقط سرور های که داخل زیرساخت کولو شدن خوب هستن که تنها شرایطی که اونجا بفرستن شمارو ترافیک بالای 100 ترا هست . در غیر اینصورت میفرستن شهرزاد و ... که اشغال هست

- - - Updated - - -

دلیلش قیمت پایین و اسپانسری و کولو شده در زیرساخت هست همین

- - - Updated - - -

میشه توضیح بدین؟

اسیا تک اصلا دیتاسنتر نداره :) کلا 4 تا سرور روم داره که اسمش رو گزاشته دیتاسنتر اسیا تک ، 2 تا داخل ساختمان های خودش ، یکی شهرزار ، یکی زیرساخت ،

تمامی سایت ها بزرگی که میزبانی میکنه در دیتاسنتر زیرساخت میزبانی شده . به مشتری عادی سرویس اونجا نمیده ، حداقل 100 ترا ترافیک باید داشته باشی

- - - Updated - - -

دوست عزیز هاست دی ال روی زیر ساخت و به اسم آسیاتک هست .
مشکل آسیاتک کیفیت اون نیست بی سوادی کارشناسان اونجا هستند .

بله بی سوادی رو درست میفرمایید کاملا

PooriaOnline
March 1st, 2016, 19:44
باید بر اساس نوع مصرف و سرویس دهی که قرار هست انجام بشه دیتاسنتر انتخاب کنید ولی بنده به شخصه افرانت رو قبولش دارم
پارس آنلاین هم خوبه ولی سمت آسیاتک نرین بهتره
زیرساخت هم بد نیست ولی در کل باید یک سری فاکتور هایی رو که مدنظرتون هست رو بفرمایید تا بتونم پیشنهاد بهتری بدم بهتون

taksis
March 1st, 2016, 23:41
داخل مرغدونی های انگلیس و کانادا کلو کنید بهتر از دیتاسنتر های ایرانه

amin0181
March 25th, 2016, 04:21
سلام
تجربه کاری که بنده با مرکز داده های ایرانی داشتم
بین زیر ساخت - آسیاتک - پردیس - آپادانا - افرانت و تبیان
بهترین و استیبل ترین سرور رو تبیان داره و بعدش افرانت
اپادانا هم کمی مشکل شبکه داره و پهنای باند خالی کمی داره نسبت به حجم سرویس ها
آسیاتک کمی مشکل داره و پکت لاست
زیر ساخت که حدودا دو ماهی هست که فقط زیر اتکه و کیفیت مناسبی نداره و اختلال شبکه واقعا مشکل ساز هست
پردیس هم فقط واسه سایت های معمولی و کم بازدید مناسب هست

alimoein
March 26th, 2016, 14:16

ممنون میشم راهنمایی کنید

پارس آنلاین که دیگه اصلا به درد نمیخوره چون همش قعطی داره و همش هم داره بهش حملات سایبری میشه
تبیان هم خوبه ولی هزینه کم و زیاده پایداری و امنیتشم عالیه چون سایت رهبری رو هم میزبانی میکنه
آسیا تک هم خوبه پایداریشم خوبه

ourweb
March 27th, 2016, 00:17
سلام در دیتاسنتر روند تازه میتوانید کولو کنید اگر سوالی داشتید می توانید با من در میان بزارید.
ouriran.com

arya208
April 19th, 2016, 18:07
سلام
اعضای محترم من بدنبال
من تعداد 10 سرور مختص محاسبات ریاضی دارم و به دنبال مکانی مناسب با قیمت نرمال برای رااندازی این سرور ها هستم
لطفا در صورت امکان راهنمایی نمایید

abc
April 20th, 2016, 00:06
از اینکه دیتاسنتر آسیانک رو انتخاب کردم خریت محض بود
به شدت پشیمان هستم پردیس پارس آنلاین کیفیتش با این چیزی که آسیاتک در دیتاسنتر آپاداناشون میده قابل مقایسه نیست
آسیاتک هفته ای چند بار قطع میشه یا کندی شبکه داره هر سری یک بهانه در میارن

فقط چون تازه حدود هزار تا سایت روی این سرورها هست انتقال دادم و دردسرای تغییر آی پی و اینها نمیدونم الان برگردم مجدد به پارس آنلاین یا منتظر بمونم درست شه

به معنای واقعی بدجوری پشیمونم افسوس که آسیاتک رو انتخاب کردم اینا فایروال سخت افزاری هم ندارن برای دی دی او اس ها حتی روی این دیتاسنترشون و با کوچکترین حمله ای کل شبکه شون میخوابه

ourweb
April 20th, 2016, 00:27
به شدت پشیمان هستم پردیس پارس آنلاین کیفیتش با این چیزی که آسیاتک در دیتاسنتر آپاداناشون میده قابل مقایسه نیست

فقط چون تازه حدود هزار تا سایت روی این سرورها هست انتقال دادم و دردسرای تغییر آی پی و اینها نمیدونم الان برگردم مجدد به پارس آنلاین یا منتظر بمونم درست شه

به معنای واقعی بدجوری پشیمونم افسوس که آسیاتک رو انتخاب کردم اینا فایروال سخت افزاری هم ندارن برای دی دی او اس ها حتی روی این دیتاسنترشون و با کوچکترین حمله ای کل شبکه شون میخوابه

شبکه ouriran الان یکسال هست که استیبل بوده و قطعی نداشته اصلا فقط برای مشترکینی هست که بتوانن خرج بکنن ما الان یکسال بدون قطعی در حال سرویس دهی هستیم ولی خب هزینه زیادی برای این سرویس پرداخت کرده ایم ! شما هم از خود دیتاسنتر پیگیر باشید .

RoobinaServer
April 20th, 2016, 01:27

هرچه قدر هزینه بکنید همانقدر سرویس میگیرید البته الان فکر کنم قدر برخی میزبانهای واسط را بیشتر بدانید #:-s (تا جایی که مطلع هستیم هزینه آسیاتک خیلی کمتر هست نسبت به پارس (البته پارس هم چند مرکز و چند قیمت دارد) - آفر شما را نمیدانیم)

پیشنهاد میکنیم الان برای رهایی از مشکل ببینید چه پرووایدری در ان مرکز خدمات کلوکیشن میدهد سریعا به آنها انتقال دهید و آیپی های فعلیتونم اینجوری عوض نمیشه و میرید پشت فایروال آنها و طبیعتا شبکه آنها بهتر از شبکه فعلی شما باید باشد چون مشتری یک یا دو سروره نیستند، اینجوری میتوانید تقریبا به شرایط stable برسید تا تصمیم بگیرید چه بکنید.

نکته : از پارس هم میتوانید حتی با کیفیت بیشتر از پردیس که مستقیم خدمات گرفتید با ترافیک خیلی ارزانتر مصرفی برای میزبانی وب سایت محتوایی سرویس بگیرید، با واسط های خدمات دهنده باید وارد مذاکره شوید.

هزینه کلوکیشن ها به خدمات و زیرساخت شبکه و فایروال و سایر تجهیزاتی که برای یک یونیت سرویسی دهی به مشترکین آماده شده است مشخص میگردد.

باتشکر