PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست یک سرور جهت هاستینگ اشتراکی تا سقف 10میلیون تومان

abc
October 15th, 2015, 02:29
سلام
دوستانی که تو کار فروش سخت افزار سرور هستند یا آشنایی دارند ممنون میشم راهنمایی کنند
ما سرورهای هاستینگمون روی هتزنر هستند و البته دو سرور هم از پارس آنلاین تهیه کرده ایم اجاره اند

تصمیم گرفتیم یک سرور تا سقف 10میلیون تومان برای هاست های اشتراکیمون تهیه کنیم

لطفا راهنمایی کنید چه سروری رو از کجا تهیه کنم
ضمنا اگر خود شما فروشنده هستید لطفا درصورتی که شرکت و دفتر مشخص و قابل مراجعه دارید قیمت ارائه نمایید
یک سرور با کلیه سخت افزارهای لازم ترجیحا آیا یک یونیت میشه در آورد چیزی که میخوام
ضمنا هارد هم چند تا ssd لازم هست یا هاردهای ساس رو من نمیدونم به چه شکل هست کیفیت و کاراییشون
سی پی یو حداقل 8 هسته ای
رم 48گیگ به بالا
و سایر مشخصات رو ممنون میشم راهنمایی کنید

منتظر راهنماییتون هستم
باتشکر

RoobinaServer
October 15th, 2015, 02:34
سلام
دوستانی که تو کار فروش سخت افزار سرور هستند یا آشنایی دارند ممنون میشم راهنمایی کنند
ما سرورهای هاستینگمون روی هتزنر هستند و البته دو سرور هم از پارس آنلاین تهیه کرده ایم اجاره اند

ضمنا اگر خود شما فروشنده هستید لطفا درصورتی که شرکت و دفتر مشخص و قابل مراجعه دارید قیمت ارائه نمایید
یک سرور با کلیه سخت افزارهای لازم ترجیحا آیا یک یونیت میشه در آورد چیزی که میخوام
ضمنا هارد هم چند تا ssd لازم هست یا هاردهای ساس رو من نمیدونم به چه شکل هست کیفیت و کاراییشون
سی پی یو حداقل 8 هسته ای
رم 48گیگ به بالا

منتظر راهنماییتون هستم
باتشکر

با سلام و احترام

حتی میتوانید با کمی هزینه بیشتر سرور با دو پاور تک یونیت نیز جهت اطمینان بیشتر در برق دستگاه خرید کنید.

به راحتی سرور با دو پردازنده e5-2620 یا قویتر میتوانید جمع کنید، البته بستگی دارد قطعات مورد نیاز اصلی و اورجینال باشد یا ...

در هر صورت همان روز که میخواهید خرید کنید میتوانیم خدمتتون قیمت به روز از طریق تیکتینگ بخش فروش بدهیم چون بر اساس قیمت ارز و خرید مجدد ما در روز خرید شما قیمت متفاوت خواهد بود.

http://www.Roobinaserver.ir

موفق باشید
باتشکر

abc
October 15th, 2015, 02:50
متشکرم از جواب سریع شما آیا کانفیگ خاصی میتونید با این بودجه من پیشنهاد بدید باتوجه به تجربه خوبی که دارید

fanous_m
October 15th, 2015, 09:51
ذوست عزیز مطمئنا سرور با 48 گیگ بخوای hp جمع کنی باید حدود 15 تا 20 میلیون هزینه کنید

company_hosting
October 15th, 2015, 11:42
متشکرم از جواب سریع شما آیا کانفیگ خاصی میتونید با این بودجه من پیشنهاد بدید باتوجه به تجربه خوبی که دارید

سلام

سخت افراز داخل میخواهید با خارج از ایران ؟

hegza
October 15th, 2015, 12:28
بهتره سوپر میکرو و با یک متخصص و کسیکه کار اصلیش سخت افزاره جمع کنید
چون هزینه کمتر و کیفیت بهری خواهیو داشت
10 تومن میشه بهترین سرور با دو سی پی یو سری e5 با مجموع 12 هسته فیزیکی و رم های 1600 و موارد خوب دیگه جمع کنید
فکر 1یونیت نباش ماهی 50 شاید اضاف تر بدی برای کولو اما دسترسی به هارد برای تعویض احتمالی رو راحت کنید و رید فراموش نشه + سوپر میکرو بهت دسترسی ریموت میده و....

novin-web
October 15th, 2015, 13:08
سلام

سی پی یو حداقل 8 هسته ای
رم 48گیگ به بالا

منتظر راهنماییتون هستم
باتشکر

سلام
با این بودجه شما میتونید سرورهای خوبی تهیه کنید
برند های سوپر ماکرو و hp و دل بهترین گزینه برای شما هست
کلیه سرورهای ارایه شده از سمت ما دارای 1 سال گارانتی خواهد بود.
برای ارایه پیش فاکتور و کانفیگ از طریق سایت اقدام نمایید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)
تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
ایمیل :admin@novinhost.org
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

Iranicaserver
October 15th, 2015, 13:13
با سلام خدمت شما اگر مایل بودید می توانیم به شما سرور های استوک اچ پی با مشخصات زیر با قیمت مناسب بدهیم با این بودجه می توان دو سرور خریداری کرد 6 ماه هم گارانتی می دهیم

HP

CPU: 2 x X5650

RAM:48 DDR3

قیمت تموم شد این سرور حدود 5500 است
البته میگم اگر مایل بودید
www.IranicaServer.com (http://www.IranicaServer.com)

sms.bartarhost
October 15th, 2015, 19:09
سلام

سی پی یو حداقل 8 هسته ای
رم 48گیگ به بالا

منتظر راهنماییتون هستم
باتشکر

با سلام از هتزنر المان در خدمتیم اما دوست عزیز در مرحله ی اول زیاد خرج نکنید
و یک سرور نداشته باشید چند سرور داشته باشید که کیفیت کارتون بالاتر باشه در صورت تمایل با بنده در تماس باشید تا پیشنهادات و راهنمایی کنم

AbtinServer
October 23rd, 2015, 12:51
با برند hp و سخت افزار اورجینال با یک سال گارانتی کمی بیشتر می شود
البته در صورت نیاز به سرور استوک قیمت بسیار پایین تری قابل ارائه است.

coopunzero
November 12th, 2015, 19:34
سرور دست دوم hp و سوپر میکرو ، تک یونیت و دو یونیت با قیمتهای ویژه و گارانتی یک ساله موجوده...........
09124064016
09394064016