PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تبدیل پلاگین پای پال به جهان پی

Mr.Pouria
October 14th, 2015, 23:46
سلام خدمت دوستان میخواستم افزونه‌ی دانلود به ازای پرداخت وردپرس ( فروش فایل ) که برای پارس پال هست رو به وردپرس تبدیل کنم ! اما خوب بلد نیستم :d اگه کسی انجام بده ممنون میشم ...

https://www.parspal.com/xContext/Merchant/?Development

eramserver
October 14th, 2015, 23:53
سلام .
اگر این رو میگید که خودش برای وردپرسه کلا !
28420

Mr.Pouria
October 14th, 2015, 23:55
سلام .
اگر این رو میگید که خودش برای وردپرسه کلا !
28420

بله اما درگاه جهان پی برای وجوود نداره ... میخوام هیمن پلاگین به جهان پی تبدیل بشه ...

lizard.tiny
October 15th, 2015, 00:49
سلام

بهتره از Easy Digital Download وردپرس استفاده کنید که درگاه جهان پی رو هم داره و کارش هم مشابه همین هست البته با امکانات بیشتر و بهتر

Mr.Pouria
October 15th, 2015, 01:04
سلام

بهتره از easy digital download وردپرس استفاده کنید که درگاه جهان پی رو هم داره و کارش هم مشابه همین هست البته با امکانات بیشتر و بهتر

edd رو نصب کردم اما در زمان برگشت ارور های زیادی داره ... قبلا با این پلاگین کار کرده بودم چیز خوبی بود ... برای هیمن دنبال چیزی شبیه همینم ...

lizard.tiny
October 15th, 2015, 02:00
edd رو نصب کردم اما در زمان برگشت ارور های زیادی داره ... قبلا با این پلاگین کار کرده بودم چیز خوبی بود ... برای هیمن دنبال چیزی شبیه همینم ...

افزونه رو برسی میکنم و اگه زمانبر نبود به جهانپی متصل میکنم و ارسال میکنم تا توی مرکز دانلود خود سایت جهانپی منتشر بشه