PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت خارجی خوب و معتبر برای offsite back up

hamids68
May 13th, 2009, 18:32
سلام

من می خوام بک آپ یک سایتو به سرور دیگه بطور remote و بطور اتوماتیک و روزانه بفرستم. دنبال سایت هائی هستم که این خدمات رو میدن و معتبر باشن. چند تائی خودم سراغ دارم ولی از معتبر بودنشون خبر ندارم. با ftp می خوایم بفرستیم

kovelm
May 13th, 2009, 18:37
سلام
منم 10 گيگ ميخوام معرفي كنيد منم ميخوام

Sajad
May 13th, 2009, 19:32
ایرانی یا خارجی؟

hamids68
May 13th, 2009, 19:45
ایرانی یا خارجی؟

خارجی

mozy.com رو میشناسم و اسم و رسم دارم هست ولی میگه با سرور هائی که لین*** هستند هماهنگ نیستند..!

Vahid
May 13th, 2009, 21:20
شریکی یه هارد دوم بگیرید :d

WebRang
May 13th, 2009, 22:32
mozy.com
خدمات خوبی ارایه میده!

IFACO.Net
May 14th, 2009, 01:30
mozy.com فقط سرور های ویندوز روساپورت میکنه !!!

hamids68
May 14th, 2009, 10:08
mozy.com فقط سرور های ویندوز روساپورت میکنه !!!

ظاهرا که اینطور میگفت من با ساپورتشون مکاتبه داشتم میگفت باید یه نرم افزار رو نصب کنید
( ماهی 5 دلار پولشه ) ولی لین*** رو نمی تونن سرویس بدن... شاید من اشتباه متوجه شده باشم. باعث تعجب من هم شد چون بالا اخره خیلی از سرور ها لین*** هستند چطور ممکنه
یه سایتی که معروف شده نتونه به لین*** ها سرویس بده...

IFACO.Net
May 14th, 2009, 10:29
ظاهرا که اینطور میگفت من با ساپورتشون مکاتبه داشتم میگفت باید یه نرم افزار رو نصب کنید
( ماهی 5 دلار پولشه ) ولی لین*** رو نمی تونن سرویس بدن... شاید من اشتباه متوجه شده باشم. باعث تعجب من هم شد چون بالا اخره خیلی از سرور ها لین*** هستند چطور ممکنه
یه سایتی که معروف شده نتونه به لین*** ها سرویس بده...

چون سرور های بک آپ شون ویندوزی هست :excl:

hamids68
May 16th, 2009, 12:37
توی webhostingtalk.com در حال گشت و گذار در مورد back up بودم. دیدم که به کسی که قصد
بک آپ گیری داشت پیشنهاد شده بود که از vps یا از dedicated استفاده کنه... سوال من اینه که چه کسانی دقیقا به این روش بک آپ گیری احتیاج دارند؟ من فقط می خوام بطور روزانه اتوماتیک وار در ساعت های خاصی فرستاده بشه با ftp

NovinServer
May 16th, 2009, 12:44
سلام ، حتما باید رایگان باشه ؟
خوب بنده می توانم به شما ftp بک آپ بدهم ، مطمئن و با کیفیت عالی ...

هر گیگابایت 500 تومان در ماه !

hamids68
May 16th, 2009, 14:29
میبخشید از سایت خارجی می خوام بگیرم... اون سوال منو جواب بدید ممنون میشم فقط برای اطلاعات عمومی. سایت هائی که می خواستم پیدا کردم

WebbyCart.com
r1soft.com
bqbackup.com
rapidvps.com
sagonet.com

Nikan
May 16th, 2009, 17:58
سلام

در مورد Sagonet فقط می توانم تجربه شخصی خودم را بگویم . سرویس خوبی ارائه می دهند ولی اصلا قابل اطمینان نیستند. یعنی بدون اطلاع شما هر زمان که بخواهند سرویس ها را تغییر می دهند قیمت را زیاد می کنند و ....

با تشکر

hamids68
May 16th, 2009, 19:03
توی webhostingtalk.com در حال گشت و گذار در مورد back up بودم. دیدم که به کسی که قصد
بک آپ گیری داشت پیشنهاد شده بود که از vps یا از dedicated استفاده کنه... سوال من اینه که چه کسانی دقیقا به این روش بک آپ گیری احتیاج دارند؟

Vahid
May 17th, 2009, 08:50
چون سرور های بک آپ شون ویندوزی هست :excl:
اون ftp میکنه کاری به os نداره :-?

IFACO.Net
May 17th, 2009, 09:50
اون ftp میکنه کاری به os نداره :-?

پس چرا با لینوکس مشکل دارند ؟ !:sailor:

Vahid
May 18th, 2009, 08:37
پس چرا با لینوکس مشکل دارند ؟ !:sailor:
ممکنه برنامه خاصی باشه که نتونستند لینوکسیشو یا گیر بیارند یا بنویسند