PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب سرویس ارسال پیام انبوه در لاین و تلگرام و واتس اپ

H@3!N
October 14th, 2015, 16:33
سلام این شرکتهایی که پیام انبوه توی لاین و تلگرام و واتس اپ ارسال میکنن از چه api و وب سرویسی استفاده میکنن ؟ api که محدودیت ارسال داره .

من چند روزه تحقیق میکنم به چیز خاصی نرسیدم و نتونستم ارسال کنم .

شنیدم شرکت خارجی هست که این سرویس ها را میده و لازم دارم یا اینکه میخوام وب سرویسش را خودم بنویسم نمیدونم ارسال به چه شکلی انجام میشه .

لطفا راهنمایی کنید ...

alborz94
October 14th, 2015, 17:22
سلام این شرکتهایی که پیام انبوه توی لاین و تلگرام و واتس اپ ارسال میکنن از چه api و وب سرویسی استفاده میکنن ؟ api که محدودیت ارسال داره .

من چند روزه تحقیق میکنم به چیز خاصی نرسیدم و نتونستم ارسال کنم .

شنیدم شرکت خارجی هست که این سرویس ها را میده و لازم دارم یا اینکه میخوام وب سرویسش را خودم بنویسم نمیدونم ارسال به چه شکلی انجام میشه .

لطفا راهنمایی کنید ...

سلام
چندین سایت هستن این رو ارائه می دن. شما توی پونیشا می تونید پروزه ها را توی این زمینه ببینید . شرکت تلگرام ادز - وایبر ادز و ...
موفق باشید

H@3!N
October 14th, 2015, 22:24
سلام
چندین سایت هستن این رو ارائه می دن. شما توی پونیشا می تونید پروزه ها را توی این زمینه ببینید . شرکت تلگرام ادز - وایبر ادز و ...
موفق باشید

این شرکتا خارجین ؟ سایتشونا پیدا نکردم !

با جستجوهایی که داشتم ظاهرا باید از سوکت پروگرمینگ استفاده کنم با استفاده از api تلگرام و اون key هایی که بعد ثبت نام بهم داده با پورت و ای پی ارتباط برقرار کنم .

حالا میخوام کاملا مطمئن بشم راهش همینه تا انجامش بدم .