PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال درمورد سرور مجازی

ahmad_pc
October 14th, 2015, 15:55
سلام دوستان؛ خسته نباشید
من از وی پی اس ویندوزی برای هاست دانلود استفاده می کنم، حالا میخواستم ببینم امکانش هست حین آپدیت فایل ها و قبل از حذف یک فایل بفهمم که آیا درحال دانلود هست یا نه؟ چون ممکنه مثلا فایل x رو آپدیت کنم و به دلیل حذف فایل قدیمی، کاربری که داره دانلوددش میکنه به مشکل بخوره.
سوال دیگه هم این که اگه بخوام سرورم رو به یه شرکت دیگه منتقل کنم امکانش هست؟ (انتقال فایل بین دو سرور مجازی منظورمه)
باتشکر

yourhosting
October 14th, 2015, 16:22
سلام دوستان؛ خسته نباشید
من از وی پی اس ویندوزی برای هاست دانلود استفاده می کنم، حالا میخواستم ببینم امکانش هست حین آپدیت فایل ها و قبل از حذف یک فایل بفهمم که آیا درحال دانلود هست یا نه؟ چون ممکنه مثلا فایل x رو آپدیت کنم و به دلیل حذف فایل قدیمی، کاربری که داره دانلوددش میکنه به مشکل بخوره.
سوال دیگه هم این که اگه بخوام سرورم رو به یه شرکت دیگه منتقل کنم امکانش هست؟ (انتقال فایل بین دو سرور مجازی منظورمه)
باتشکر
1) در حالت خیر ساده ترین راه به مشاهده ترافیک مصرفی سرور در خود سرور هست اگر زیاد بشه یعنی در حال دانلود/اپلود فایل هست.
2) بله

ahmad_pc
October 14th, 2015, 16:25
1) در حالت خیر ساده ترین راه به مشاهده ترافیک مصرفی سرور در خود سرور هست اگر زیاد بشه یعنی در حال دانلود/اپلود فایل هست.
2) بله

برنامه نصب کردم ک ترافیک لحظه ای و کل رو نشون میده ولی خب کلی هستش، میخوام ببینم برنامه های وجود داره که دقیقا فایل درحال دانلود رو بهم نشون بده
بازم ممنون بابت پاسخگوییتون