PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال سخت افزاری

Raiden
October 14th, 2015, 11:47
سلام
دوستان قصد دارم لب تاپ یکی از نزدیکان رو ارتقا بدم برای همین یک مورد مناسب دیدم کانفیگی بهتر ولی چیزی که منو گیج میکنه اینه که :
مشخصات لب تاپ چیزی نیست که در سایت های مرجع ذکر شده باشه ؛ هارد و رم لب تاپ دچار تغییر شده.
از فروشنده سوال شده چرا این تفاوت وجود داره و ایشون این جواب رو دادن :
سوال :
8گیگ ssd رو هم داره؟؟؟
رمش 6گیگه؟؟؟

رمش 6 هستش درسته. هاردش هایبرید نیست ولی وسترن بلو 16 مگ کش هست که سرعتش فوق العاده بالاست یعنی اصلا از هارد هایبرید کم نمیاره که خیلی بهتر از اونه چون من یه مدل همین یه هفته قبل فروختم هاردش هایبرید بود ولی این یکی هاردش خیلی سریعتر و چالاک تره از سیگیت هایبریده

لینک لب تاپ ایشون : yon.ir/mW9E

میخواستم ببینم گفته ایشون صحت داره چون بنده هیچ سر رشته سخت افزاری ندارم ، خیلی ممنون.

nginxweb
October 14th, 2015, 13:30
درود

دوست عزیز اگر هدفتون افزایش چشم گیر سرعت هستش یک هارد SSD بگیرید مثلا حجم 120 گیگا بایت و فقط برای درایو ویندوز استفاده کنید. یه قطعه هست بنام SSD Candy که میتونید خریداری کنید و هارد SSD با اون قطعه در جای دیسک درایو قرار میگیره. تاثیرش فوق العاده در سرعت چشم گیر هستش و حتی بیش از رم و پردازنده. اینم عکس خدمتون:

http://blog.superuser.com/files/2011/04/obhd-sata-sata-b.jpg

Raiden
October 14th, 2015, 14:09
ممنون از شما ولی بحث من اینه که ایشون درست میگن ؟
آیا هارد جدیدی که روی لب تاپ بستن از هارد فابریک بهتر هست ؟

مینا-صیفی
October 14th, 2015, 15:42
ممنون از شما ولی بحث من اینه که ایشون درست میگن ؟
آیا هارد جدیدی که روی لب تاپ بستن از هارد فابریک بهتر هست ؟
همانطور میدونید نسل جدید و بهترین پرسرعت ترین هارد ها کامپیوتر و سرور ssd هست اگر مثلا هارد قبلی لب تاپ شما sata2 یا sata یا sata3 باشد و ان شخص ssd برای شما گذاشته باشه بدون شک این ssd که گذاشته بهتر از فابریک sata هست ابتدایی توضیح دادم متوجه بشید با تشکر