PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش وب سایت بزرگ downloado

saeed1988m
October 13th, 2015, 22:37
عزیزان وب سایت دانلودو به نشانی www.downloado.ir (http://www.downloado.ir) به فروش می رسد

به طور خلاصه هزینه ها و درآمد خدمت شما اعلام میکنم که جای سوالی باقی نمونه :

1 - هزینه های : 160 هزار تومان (سرور اسپانسری و رایگان هست این هزینه مربوط به هاست و سرور مجازی دانلود آپلود می باشد)
2 - درآمد میانگین 1200 به بالا گاها تا 2 میلیون و 1500
3 - تعداد نزدیک به 5000 پست اختصاصی و بیش از 4500 فیلم و همچنین نزدیک به 700 سریال ایرانی و خارجی
4 - آمار گیر باز هست و می تونید مشاهده کنید از چند روز پیش هم بهبود آمار داشتیم (فصل سریال های مهم هست)
5 - در همه کلمات کلیدی حوزه کاری در صفحه 1 گوگل و جزو سه لینک اول
جهت اطلاع عزیزان : دلیل فروش هم مشکل مالی هست که باید چک پاس بشود
قیمت پایه 10 میلیون تومان
در پایان عزیزان لطفا این تایپیک اسپم ارسال نشه لطفا هر سوال دیگری هست با آی دی زیر می تونید در تماس باشید
نکته : قیمت اختیاری هست برای مدیریت سایت اگر می تونید هزینه کنید بسم الله در غیر اینصورت لطفا وقت خودتون و مارو نگیرید
info_downloado@yahoo.com
سپاس

- - - Updated - - -

فعلا بالاترین قیمت 10150000 ده میلیون صد و پنجاه هزار تومان بوده در صورت قطعی شدن هم بنده هم ایشان در تایپیک اعلام میکنیم

- - - Updated - - -

mizban97
October 13th, 2015, 22:44
باسلام
برای بنده جالب هست با این سود و درامدی که از وب سایتتون کسب میکنید چرا میخواید بفروشید؟ برای شما راضی کننده نیست؟
به نظرم اینکارو نکنید حیف هست . ادامه بدید انشالله سود دو برابر کسب کنید. چون واقعا براش زحمت کشیدید. نظر شخصی بنده هست.

saeed1988m
October 13th, 2015, 22:48
باسلام
برای بنده جالب هست با این سود و درامدی که از وب سایتتون کسب میکنید چرا میخواید بفروشید؟ برای شما راضی کننده نیست؟
به نظرم اینکارو نکنید حیف هست . ادامه بدید انشالله سود دو برابر کسب کنید. چون واقعا براش زحمت کشیدید. نظر شخصی بنده هست.

سپاس از مشارکت شما حقیقتا عرض شد خدمت شما باید چک پاس کنم و نیاز شدید مالی هست در این بین
تشکر از لطف شما

Computer
October 13th, 2015, 23:34
سلام
یاهو پیام دادم نبودید
معمولا سود 1 ماه رو * 6 میکنن !
اگر واقعا فروشنده باشید بنده خریدار هستم و طی چند هفته ی اخیر چند سایت دیگر نیز خریداری شده ولی قیمتتون بالا هستش

موفق باشید

saeed1988m
October 16th, 2015, 14:26
سلام
یاهو پیام دادم نبودید
معمولا سود 1 ماه رو * 6 میکنن !
اگر واقعا فروشنده باشید بنده خریدار هستم و طی چند هفته ی اخیر چند سایت دیگر نیز خریداری شده ولی قیمتتون بالا هستش

موفق باشید

سلام بنده یاهو هستم
در مورد قیمت طبق شرایط سایت کاملا منصفانه هست شرایط سایت واقعا مناسبه

- - - Updated - - -

دوستان در مورد ورودی سوال داشتند ورودی گوگل بین 5 تا 6 هزار تا می باشد

- - - Updated - - -

سایت فروش رفت
مدیریت لطفا تایپیک بسته شود.
سپاس از همه عزیزان