PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند نویسنده برای سایت خبری تفریحی

h4m3d
October 13th, 2015, 11:37
سلام خدمت دوستان عزیز وبهاستینگی :دی
ما دنبال یک نویسنده هستیم که همیشه روی سایت باشه یک هفته نشده نگه کار پیش اومد بای
موضوع سایت تفریحی و خبری
دو خط اول پست تغیرات داده شود
7 برچسب
مسلط به وردپرس و افزونه سئو
با تشکر

mostafaamirani
October 13th, 2015, 13:01
پ خ چک شود

farfamily
October 13th, 2015, 13:04
با ایدی
musicspaceir@yahoo.com
در ارتباط باشید

ambo77
October 13th, 2015, 13:26
سلام

با ایدی
pakwebhsot@yahoo.com
در ارتباط باشید

payam_keivany
October 13th, 2015, 13:50
با شرایطی که گفتید نویسنده خوب و حرفه ای سراغ دارم ، هر پست هم 400 تومن

raha62
October 13th, 2015, 20:42
با سلام

با وردپرس و سئو آشنایی کامل دارم . با چند تا سایت هم به عنوان نویسنده همکاری دارم . در صورت تمایل می تونیم باهم همکاری داشته باشیم

number one
October 13th, 2015, 21:51
در تماس باشید
number.one128@yahoo.com

دختر نویسنده
October 19th, 2015, 00:32
سلام دوستان. مراقب باشید در هر گونه سایتی هر روووووووووز میرین کاری انجام بدین تضمینی برای پرداخت حقوق نویسندگیتونم بگیرین :) حتی تجربه چندین ماه کار کردن من با بعـــضیا نشون داده به نویسنده هاشون روز روشن بعضیها میان میگن چندتا نمونه کار بذارید دهها نفر روم اینجوری اجیر میکنند دهها مطلب مفتی بیاد تو سایتشون بعدا بگن نه نپسندیدیم. بعضیام صدها پست میزنی براشون پول نویسندگیتو نمیدن یهو رمز آیدیتو عوض میکنند و.....گفتم خلاصه حواستون باشه کلاهبردار جماعت به تورتون نخوره پولتونو بالا بکشند وقتی ببینند تعداد مطالبتون زیاد شد دسترسیتونو به آیدیتون نبدند آیدی نویسندگیتونم دلت کنند و.....حتی واسه نویسنده های دیگه بیان بگن این که دسترسیشو بستیم نمیتونه تعداد مطالب ارسالیشو از اول ببینه کی اینهمه بیکاره بیاد بشینه ببینه چندتا زده و بهش ندیم پولشو ....دوره زمونه بدیه ***ی و کلاهبرداری زیاد اتفاق میافته مراقب باشین....حق مطالبی که زدین رو ندند . پرونده دار شده باشند تو پلیس فتا و........مراقب باشید.ارادتمند کاربران . روزهاتون به کام..روز از نو... از نو کلاهبرداری نشه
باز دوباره گیر کلاهبردارا نیافتین روز از نو روزی از نو بشه..........

دیــدم که میگــم