PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین نرم افزار ساخت اتوران

طراح
October 12th, 2015, 21:34
سلام دوستان
بهترین و قویترین نرم افزاری که میشه اتوران های حرفه ای ساخت چیه ؟؟؟

Hi Data
October 12th, 2015, 21:40
برنامه MMB هست

اگر Captivate بلد باشید برنامه ی خوبیه

AutoPlay Media Studio هم هست

daving
October 12th, 2015, 21:46
AutoRun Pro Enterprise

sami-00
October 12th, 2015, 22:10
سلام
خسته نباشید
AutoPlay Menu Builder (https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0CE0QFjAGahUKEwj8l72Gvb3IAhWM6xoKHcLsD_s&url=http%3A%2F%2Fsoft98.ir%2Fmulti-media%2F2314-AutoPlay-Menu-Builder.html&usg=AFQjCNF_teLR43S-ZR6E5KcQ5gTrknu0Ww&bvm=bv.104819420,d.d2s)

OmidX
October 13th, 2015, 01:33
Multi Media Builder بهترینه ، شک نکن .

smhnw
October 13th, 2015, 01:36
AutoPlay Media Studio

تا جایی میدونم این اتوران ساز ها هر کدوم از یه زبانی هم استفاده میکنند واسه کامند ها .

اگر برنامه نویسیم بلد باشید میشه برنامه های کاربردی هم نوشت و ...

djmohammad
October 13th, 2015, 01:37
همونطور که دوست گرامی OmidX گفتند MMB کاملا تایید میشه

nima17701
October 13th, 2015, 10:48
بدون شک : multi media builder
موفق باشید

AhrimanSefid
October 13th, 2015, 13:39
AutoPlay Media Studio

Multi Media Builder بدترینه ، شک نکنید.
چرا چون خیلی مشکل داره از جمله mp3 سریال مخصوص داره امکان قفل گذاری روی فایل های همراه رو ندارد و کلی مشکل دیگه.

طراح
October 13th, 2015, 20:06
ممنون از همه دوستان برای معرفی نرم افزار
نمونه کارهای مولتی مدیا بیلدر رو دیدم به نظر خیلی حرفه ای نبودند
AutoRun Pro Enterprise
رو امتحان کردم و الان به یه مشکلی خوردم و اونم اینه که المانهامو توی اون تعریف کردم و به هم متصل کردم ولی آیتمهایی که به خارج از اتوران هستن مثلا لینک به سایت یا مشاده داخل سی دی کار میکنه ولی ارتباطهای داخلی کار نمیکنه

iHSG
October 13th, 2015, 20:49
سلام
بدون شک نرم افزار AutoPlay Media Studio بهتره.
نرم افزار Multimedia Builder که دوستان معرفی میکنن هم خوبه اما متاسفانه چند سالی هست که آپدیت نشده و ظاهراً اصلاً دیگه آپدیت نخواهد شد.یعنی سازنده اش ولش کرده اما نرم افزار AutoPlay Media Studio همجنان توسط سازنده اش یعنی شرکت IndigoRose پشتیبانی و آپدیت میشه.
اگه تجربه کار با این دو نرم افزار هم داشته باشید می دونید که امکانات AutoPlay Media Studio چندین برابر بیشتر از امکانات Multimedia Builder است.

طراح
October 13th, 2015, 21:51
سلام
بدون شک نرم افزار AutoPlay Media Studio بهتره.
نرم افزار Multimedia Builder که دوستان معرفی میکنن هم خوبه اما متاسفانه چند سالی هست که آپدیت نشده و ظاهراً اصلاً دیگه آپدیت نخواهد شد.یعنی سازنده اش ولش کرده اما نرم افزار AutoPlay Media Studio همجنان توسط سازنده اش یعنی شرکت IndigoRose پشتیبانی و آپدیت میشه.
اگه تجربه کار با این دو نرم افزار هم داشته باشید می دونید که امکانات AutoPlay Media Studio چندین برابر بیشتر از امکانات Multimedia Builder است.

ممنون
دارم نسخه 8 Autoplay media studio رو نصب میکنم استفاده میکنم ببینم چطوره ف ممنون از راهنمایی دوستان
دنبال این هستم قویترین نرم افزاری که برای این موضوع هست رو بشناسم و باهاش کار کنم تا بتونم کارهای قوی رو بیرون بدم