PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم

blackz
October 12th, 2015, 20:02
سلام دوستان عزیز خسته نباشید.

من میخوام بدم یه قالب برام طراحی کنن.

چی چیز هایی رو باید ملاک قرار داد؟

لطفا بگین ریسپانسیو یعنی چی؟

minicup
October 12th, 2015, 20:11
با خودم در ارتباط باش عزیز از طریق همون تلگرامم .

رسپانسیو ینی واکنش گرا . و تعیین حالات نمایش تو رزولوشن های مختلف ( دسکتاپ تبلت موبایل و ... )

SaeedFazlollahzadeh
October 12th, 2015, 20:59
در نظر داشته باشید که رسپانسیو شدن قالب، هزینه ی زیادی رو هزینه ی نهایی اضافه میکنه! مثلا قالب ساده (با کمترین امکانات) ممکنه دویست هزار تومن آب بخوره، در حالی که رسپانسیو شدنش حداقل 450 یا 500 هزار تومن براتون هزینه بر میداره.
من هم از پارسال تا عید امسال به دنبال جمع کردن پول برای سفارش ساخت قالب بودم که دوستان در این جا و انجمن های دیگه پیشنهاد کردن که برای شروع کار، از قالب های آماده (چه رایگان و چه پریمیوم) استفاده کنید و نهایتش هم اینه که پنجاه یا شصت هزار تومن پول هزینه ی خرید یه قالب آماده رو میدید.
قالب های حرفه ای زیادی مثل صحیفه و explicit و جریده و غیره هستند که واقعا تاپ هستند! البته این مثال هایی که زدم، قالب های وردپرس بودن.
شما بفرمایید از چه سیستم مدیریت محتوایی دارید استفاده می کنید یا قصد دارید استفاده کنید.

blackz
October 12th, 2015, 21:13
ممنون بابت پاسخ های خوبتون.

بله مدیریت محتوای من وردپرس هست.

شما سایتی سراغ ندارید که قالبی برای سایت جامع یا تفریحی داشته باشین فعلا رایگان استفاده میکنم ولی یک ماه دیگه قالب اختصاصی سفارش میدم

لطفا معرفی کنید !

SaeedFazlollahzadeh
October 12th, 2015, 21:20
قالب بیتوته به رایگان میتونید دانلود کنید
در کل سرچ کنید و روی لوکال تست کنید.
بهترین کار ممکن، همین خط بالا هست که به شخصه تجربه کردم

blackz
October 12th, 2015, 21:27
دوست عزیز بیتونه نصب کردم ولی کل صفحه سایت سفید شد !

SaeedFazlollahzadeh
October 12th, 2015, 21:51
من بیتوته رو همین الان روی لوکال دارم و دیتابیس سایت رو هم ایمپورت کردم و مشکلی ندارم از این بابت!
منظورم لوکال هاست بوده ها! هیچ وقت ابتدا روی هاست واقعی و سایت تست نکنید!
اگر هم احیانا با لوکال هاست آشنایی ندارید، سرچ کنید تا متوجه بشید (شاید هم بدونید چیه، اما من از میزان دانش شما چون خبر ندارم، این نکته رو گفتم)
شات بدید لطفا. من هم لوکال رو آتیش میکنم و شات میدم خدمت تون

blackz
October 12th, 2015, 22:05
قالب بیتونه خیلی جالب نیست و من بهش علاقه ای ندارم !

اگه امکانش هست قالب دیگه ای رو معرفی کنید.

noa_takotnaha
October 12th, 2015, 22:54
قالب های خوب زیادی برای سایت تفریحی هست که سلیقه ایه. توصیه می کنم این چند تا رو نصب کنید. از نطر امکانات، تنظیمات و سئو هم بررسی کنید. بعد بدین یه نفر ظاهرش رو براتون به شکل دلخواه خودتون ادیت کنه.
sahifa - jarida - goodnews - smartmag و ...

SaeedFazlollahzadeh
October 12th, 2015, 23:02
والا نمیدونم چیو معرفی کنم، چون تقریبا اکثر قالب ها رو یک سال پیش دانلود و روی لوکال تست کردم و شش ماه پیش هم به یه جمع بندی رسیدم که اون هم explicit بوده
قالب هایی که در پست بالای من معرفی شدن هم قالب های خوبی هستند.
مجله ی دیجی کالا از گود نیوز استفاده میکنه. سایت های زیادی از صحیفه استفاده میکنند، مثل گجت نیوز. سایت خودم، فون زون و سایت زومجی از explicit استفاده میکنند. از جریده هم دیدم سایت های داخلی و خارجی زیادی که ازش استفاده کنند.
سازنده ی صحیفه و جریده، یک گروه مصری هستند و به همین دلیله که اسامی عربی دارند.
در کل پیشنهاد من اینه که اولا همیشه روی لوکال تست کنید و دوما خودتون قالب ها رو سرچ و تست کنید. زیبایی و تناسب قالب هم کاملا سلیقه ای هست.
مثلا خودم از explicit خیلی خوشم میاد که دارم ازش استفاده میکنم. چند نفر از دوستان در خصوصی این انجمن و یه انجمن دیگه و در تلگرام بهم گفتن که قالبت مناسب محتوای سایتت نیست، اما گفتم از این قالب خوشم اومده ولی خب ممکنه بعدا عوضش کنم، شاید یک سال دیگه و شاید هم دیرتر.
زیبایی یه چیز سلیقه ای هست و انعطاف پذیری وردپرس هم کمک شایانی به تعدد قالب ها کرده.
الان که دارم خندوانه میبینم، ولی بعدش مطمئنا یه سرچی تو تجربیاتم میزنم و در لوکال هم وارد میشم ببینم با چیا کار کردم و چیا خوبه.
آها یهویی یادم اومد. قالب "پاپ مجاز" هم اولین قالب سایتم بود که قالب قشنگی هم هست. قالب های مشابه هم هست که سایت هایی مثل چهارده و فامو دارن انواعش رو.

blackz
October 13th, 2015, 14:27
والا نمیدونم چیو معرفی کنم، چون تقریبا اکثر قالب ها رو یک سال پیش دانلود و روی لوکال تست کردم و شش ماه پیش هم به یه جمع بندی رسیدم که اون هم explicit بوده
قالب هایی که در پست بالای من معرفی شدن هم قالب های خوبی هستند.
مجله ی دیجی کالا از گود نیوز استفاده میکنه. سایت های زیادی از صحیفه استفاده میکنند، مثل گجت نیوز. سایت خودم، فون زون و سایت زومجی از explicit استفاده میکنند. از جریده هم دیدم سایت های داخلی و خارجی زیادی که ازش استفاده کنند.
سازنده ی صحیفه و جریده، یک گروه مصری هستند و به همین دلیله که اسامی عربی دارند.
در کل پیشنهاد من اینه که اولا همیشه روی لوکال تست کنید و دوما خودتون قالب ها رو سرچ و تست کنید. زیبایی و تناسب قالب هم کاملا سلیقه ای هست.
مثلا خودم از explicit خیلی خوشم میاد که دارم ازش استفاده میکنم. چند نفر از دوستان در خصوصی این انجمن و یه انجمن دیگه و در تلگرام بهم گفتن که قالبت مناسب محتوای سایتت نیست، اما گفتم از این قالب خوشم اومده ولی خب ممکنه بعدا عوضش کنم، شاید یک سال دیگه و شاید هم دیرتر.
زیبایی یه چیز سلیقه ای هست و انعطاف پذیری وردپرس هم کمک شایانی به تعدد قالب ها کرده.
الان که دارم خندوانه میبینم، ولی بعدش مطمئنا یه سرچی تو تجربیاتم میزنم و در لوکال هم وارد میشم ببینم با چیا کار کردم و چیا خوبه.
آها یهویی یادم اومد. قالب "پاپ مجاز" هم اولین قالب سایتم بود که قالب قشنگی هم هست. قالب های مشابه هم هست که سایت هایی مثل چهارده و فامو دارن انواعش رو.

ممنون بابت پاسختون.