PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سرور داخلی که با اینترنت هم دسترسی داشته باشه؟؟؟؟؟

fffkral
October 12th, 2015, 11:41
سلام
سوالم اینه که آیا امکانش هست که یک سایتی رو روی یک سرور محلی که جزو یک شبکه داخلی احتمالا lLan هست آپلود کرد و به این سرور یه ای پی یا دامین هم اختصاص داد که هم از طریق اینترنت دسترسی به سایت باشه هم اگر اینترنت قطع بود شبکه داخلی دسترسی بهش داشته باشه؟؟؟
دوستان اگر اطلاعاتی دارید یا منبعی در این مورد میشناسید یا حداقل اسم این مبحث دقیقا چی میشه که بتونم سرچ کنم رو بگید لطفا خیلی هم سپاسگزار میشم. :)

allbert
October 12th, 2015, 11:51
سلام دوست عزیز ;

بله همچین کاری ممکن هست البته نیاز به مجوز ها و ... خاص خودش رو داره

برای این کار شما به ایک لینوکس + ای پی استاتیک و اینترنت نیاز دارید . میتوانید دامنه تهیه کرده و حتی یک کنترول پنل نیز نصب کنید. دامنه را روی ای پی ست کنید کاربران شما میتونند هم بصورت ادرس هم از ای پی داخلی به سایت دسترسی داشته باشند :)

fffkral
October 12th, 2015, 11:56
مرسی
یعنی یه ای پی استاتیک و ی ای پی هم برای شبکه داخلی یا از داخلی هم با همون استاتیک میشه وصل شد؟
برای اختصاص دادن ای پی استاتیک چه چیزهایی نیاز هست؟
خیلی ممنون:)

allbert
October 12th, 2015, 12:12
برای ای پی استاتیک باید برای از isp یا همون ارائه دهنده اینترنت درخواست ای پی بدید . و ... تا جایی که من اطلاع دارم خیر نمیشه به دلیل مغایرت کلاس ای پی ها باید از ای پی لوکال استفاده کرد