PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسانی که سایت موفق دارن بیان تو !

blackz
October 11th, 2015, 22:39
سلام دوستان.

من قصد دارم با کسانی که سایت موفق و خوبی رو دارند مصاحبه کنم و اون رو در وبسایت خودم یعنی کمک کننده پارس یا همون یاور پارس قرار بدم.

برای مصاحبه به این آیدی توی تلگرام مراجعه کنید.09016239247

لطفا اگه سایت موفقی دارید سری بیایید.

Pars98
October 11th, 2015, 22:49
ایده تکراری هست ... دنبال یه ایده جدید باشید ، با آرزوی موفقیت روز افزون

blackz
October 11th, 2015, 22:53
میدونم عزیز ولی اگه سایت موفق دارید بیایید تلگرام

SaeedFazlollahzadeh
October 11th, 2015, 22:59
کسی که صاحب سایت موفقی (به جز در زمینه ی هاستینگ) باشه که نمیاد این جا!
با مدیران سایت ها مستقیما تماس بگیرید

blackz
October 11th, 2015, 23:01
شماره تماس ندارم !

SaeedFazlollahzadeh
October 11th, 2015, 23:09
نگفتم زنگ بزنید مثلا به مدیر و صاحب پی سی دانلود و ورزش 3 و فیس نما و غیره که شخصا با شمایی که هیچ نامی در نت ندارید، صحبت کنند!
بهشون ایمیل بدید و بگید درخواست مصاحبه دارید و ببینید کی وقت دارن که با شما صحبت کنند.
سوالات تون رو هم از قبل آماده کنید، چرا که مدیران این سایت ها وقت زیادی رو برای مصاحبه صرف نمیکنند.
برخی سایت های فوق العاده بزرگی که میشناسم: زومیت - دیجیاتو - اکسپریان (شاید تو این مورد بتونم یه ذره پارتی بازی کنم، اما فکر نکنم آقای معراجی مصاحبه کنند) - ترنجی - پی سی دانلود - یاس دانلود - میهن دانلود.
در الکسای ایران به نشانی زیر هم میتونید آدرس 500 سایت برتر رو ببینید و با هویز گرفتن مشخصات، به مدیران ایمیل بزنید و درخواست تون رو مطرح کنید. یا این که اگر انجمن دارند، وارد انجمن بشید و به یکی از مدیران پیام خصوصی ارسال کنید و موضوع رو مطرح کنید.
هم چنین میتونید در سایت نظر ثبت کنید با عنوان درخواست تون و در چند روز این کار رو تکرار کنید تا جواب مثبت یا منفی رو دریافت کنید.
http://www.alexa.com/topsites/countries/IR
برای شروع هم میتونید از مدیران این انجمن و نحوه ی آغاز به کار این جا مصاحبه رو آغاز کنید.

hegza
October 12th, 2015, 01:38
نگفتم زنگ بزنید مثلا به مدیر و صاحب پی سی دانلود و ورزش 3 و فیس نما و غیره که شخصا با شمایی که هیچ نامی در نت ندارید، صحبت کنند!
بهشون ایمیل بدید و بگید درخواست مصاحبه دارید و ببینید کی وقت دارن که با شما صحبت کنند.
سوالات تون رو هم از قبل آماده کنید، چرا که مدیران این سایت ها وقت زیادی رو برای مصاحبه صرف نمیکنند.
برخی سایت های فوق العاده بزرگی که میشناسم: زومیت - دیجیاتو - اکسپریان (شاید تو این مورد بتونم یه ذره پارتی بازی کنم، اما فکر نکنم آقای معراجی مصاحبه کنند) - ترنجی - پی سی دانلود - یاس دانلود - میهن دانلود.
در الکسای ایران به نشانی زیر هم میتونید آدرس 500 سایت برتر رو ببینید و با هویز گرفتن مشخصات، به مدیران ایمیل بزنید و درخواست تون رو مطرح کنید. یا این که اگر انجمن دارند، وارد انجمن بشید و به یکی از مدیران پیام خصوصی ارسال کنید و موضوع رو مطرح کنید.
هم چنین میتونید در سایت نظر ثبت کنید با عنوان درخواست تون و در چند روز این کار رو تکرار کنید تا جواب مثبت یا منفی رو دریافت کنید.
http://www.alexa.com/topsites/countries/IR
برای شروع هم میتونید از مدیران این انجمن و نحوه ی آغاز به کار این جا مصاحبه رو آغاز کنید.
دوست من فکر کنم دارید یک کمی بزرگش میکنید بشخصه یک مدتی در خدمتم یکی از همین مدیران بودم که مجموع ترافیکمشون از پی سی دانلود و... بیشتر میزد درآمد هم بسیار زیاد(تو کار شاپ و تی وی شاپ) هر کی زنگ میزد پاسخگو بود و هنوز که هنوزه میبینم در شاپکیپر و پرشین تولز بدون اینکه بگه کیه و.... دراه پاسخ کاربرها رو میده شاید شناخت من بخاطر همکاری با ایشون بود وگرنه نمیدونستم فلان آی دی مال ایشونه + سایت خفن داری تو ایران پرستیج زیادی نداره + اینها از همین جاها شروع کردن و ما فکر میکنیم از مریخ اومدن پس طبق عادتشون شک نکنید میان میگردن حالا اونیکه من میشناختم با هاست حال نمیکرد اینجا عضو نبود ولی اکثر سوالات پیش پا افتاده در مورد دیزاین و سئو رو میدیدم با حوصله جواب میداد
پ.ن:راز موفقیت هم همینه که همیشه بروز باشی و بروز بودن با جمع بودنه!!!!!!

blackz
October 12th, 2015, 15:24
بالا باش . . . . . . .