PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دی چی کالا دان شدن !!!

HiradHost
October 11th, 2015, 19:17
سلام دوستان
امروز در حال چک کردن سایت ها بودم که دی جی کالا درساعت 06:10 دقیقه دیدم دان بود با ارور زیر تا ساعت 06:15 دقیقه
Service Unavailable

HTTP Error 503. The service is unavailable.

لازم به ذکره که نصف سایت دی جی کالا هنوز فلج هست و هیچکدام محصولاتشو باز نمیکنه ساعت 06:18

به نظر شما به دیجی کالا حمله کردن یا مشکل از سرور های دیجی کالا بوده؟

GOD
October 11th, 2015, 19:22
الان که مشکلی نداره ما چندتا لپتاپ سفارش دادیدم

HiradHost
October 11th, 2015, 19:23
الان که مشکلی نداره ما چندتا لپتاپ سفارش دادیدم

دوست عزیز توجه کنید الان ساعت 06:23 دقیقه هست من گفتم ساعت 06:10 دان شد.

kool
October 11th, 2015, 19:25
عزیز شرکت هایی بزرگی مثل مایکروسافت هم به مشکل میخورن و یا میرن زیر حملات ... (شبکه لایو با چند ملیون کاربر دان میشه) حال با وجود چندین هزار متخصص و شبکه و سرور های قدرتمند ...
پس 5 دقیقه قطع شدن دیجی کالا به نظرم جای بحث نداره ؟ یا من اشتباه می کنم ؟

HiradHost
October 11th, 2015, 19:27
عزیز شرکت هایی بزرگی مثل مایکروسافت هم به مشکل میخورن و یا میرن زیر حملات ... (شبکه لایو با چند ملیون کاربر دان میشه) حال با وجود چندین هزار متخصص و شبکه و سرور های قدرتمند ...
پس 5 دقیقه قطع شدن دیجی کالا به نظرم جای بحث نداره ؟ یا من اشتباه می کنم ؟
والا حرفی برای گفتن ندارم من فقط نظر اساتید رو پرسیدم.

kool
October 11th, 2015, 19:32
والا حرفی برای گفتن ندارم من فقط نظر اساتید رو پرسیدم.

نه یعنی میگم اگه از بعد خاصی هست بهتر متوجه بشیم. ولی خوب ممکنه برخی سایت ها بین کاربران محبوب باشن و از این رو به دان شدن یا هک شدن و نگرانی از خروج اطلاعات شخصی اون نگران باشن.
فکر نمیکنم مشکل خاصی بوده باشه. شاید سرور رو جهت اعمال برخی تغییرات ریستارت کردن

besthosti.com
October 11th, 2015, 19:35
برای بنده هم داون نبود و کاملا فعال هست.

HiradHost
October 11th, 2015, 19:36
نه یعنی میگم اگه از بعد خاصی هست بهتر متوجه بشیم. ولی خوب ممکنه برخی سایت ها بین کاربران محبوب باشن و از این رو به دان شدن یا هک شدن و نگرانی از خروج اطلاعات شخصی اون نگران باشن.
فکر نمیکنم مشکل خاصی بوده باشه. شاید سرور رو جهت اعمال برخی تغییرات ریستارت کردن

دوست خوبم اکثر ما توی دیجی کالا آی دی داریم و خرید لحظه ای ممکنه داشته باشیم به نظر من در این ساعت روز دیجی کالا سرورش رو ریستارت نمیکنه و اگر برای انجام کاری نیاز به ریستارت بود در نیمه شب حتما این کار را انجام میده نه در اوج فروش لحظه ای و بازدید بالای سایتش
به نظر من این اتفاق مشکوک به هک هست بیشتر!!!

- - - Updated - - -

برای بنده هم داون نبود و کاملا فعال هست.

دوست عزیز طی 5 دقیقه بیشتر دان نبود از ساعت 6:15 فعال هست.

GOD
October 11th, 2015, 19:48
مشکوک به هک!!!
خیالتون راحت باشه,این بحث هم هیچ نتیجه ای نداره یه سایت 5 دقیقه down شده

sitetheme
October 11th, 2015, 19:54
واقعا متوجه نشدم که دلیلش چی میتونه باشه که چنین تاپیک بی موردی ایجاد بشه!!!
یک وبسایت نه چندان مهمی حالا بنا بر هر دلیلی از دسترس خارج شده(هنوز ثابت هم نشده)، حالا این جای بحث و ایجاد تاپیک داره؟
شاید قصد داشتید تیم عیب یابی با متخصصین وب هاستینگ تاک تشکیل بدید؟!
...
با احترام

مینا-صیفی
October 11th, 2015, 20:01
اصلا قطع شده یا حمله یا هرچیز دیگری چه ربطی به این انجمن داره ؟ مگه مدیر ایشون اینجا فعالیت داره ؟ مگر شما مالباخته هستید یا غیره ؟ مگر به ما و شما چه ارتباطی داره ؟ مگر .... !!!! با تشکر

Pars98
October 11th, 2015, 20:11
حالا دوستمون تاپیکی زدند که یک گفنگو و بحثی با دیگر کاربران داشته باشند
چرا اینقدر سخت گیرانه برخورد می کنید :d

HiradHost
October 11th, 2015, 20:27
واقعا متوجه نشدم که دلیلش چی میتونه باشه که چنین تاپیک بی موردی ایجاد بشه!!!
یک وبسایت نه چندان مهمی حالا بنا بر هر دلیلی از دسترس خارج شده(هنوز ثابت هم نشده)، حالا این جای بحث و ایجاد تاپیک داره؟
شاید قصد داشتید تیم عیب یابی با متخصصین وب هاستینگ تاک تشکیل بدید؟!
...
با احترام

دوست عزیز منظور من چیز دیگری بوده
اگر خود شما در حال خرید از همین سایت نه چندان مهم بودید و پس از پرداخت چند میلیون تومانی سایت دان میشد و سفارش شما در سیستمشون ثبت نمیشد چیکار میکردید؟؟

- - - Updated - - -

اصلا قطع شده یا حمله یا هرچیز دیگری چه ربطی به این انجمن داره ؟ مگه مدیر ایشون اینجا فعالیت داره ؟ مگر شما مالباخته هستید یا غیره ؟ مگر به ما و شما چه ارتباطی داره ؟ مگر .... !!!! با تشکر

بله دوست عزیز مال باخته هستم که پس از خرید آیفون 6s و پس از پرداخت سایت دان شده بی دلیل کسی تاپیک نمیزنه چرا شما شور میزنی؟

- - - Updated - - -

مشکوک به هک!!!
خیالتون راحت باشه,این بحث هم هیچ نتیجه ای نداره یه سایت 5 دقیقه down شده

به نظر من هیچ سایتی تا دستکاری نشه دان نمیشه از نظر من هم از سمت تیم فنیشون نبوده چرا که اعمال هرگونه تغییرات در ساعات شلوغی یک سایت بزرگ غیر ممکن هست.