PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن اس اس ال با آی پی ایران

mohammadirrap
October 11th, 2015, 02:20
سلام

من سایتم از همون اول شروع کار ***** بود روش اس اس ال نصب کردم بدون ***** راحت کار میکردم 9 ماه بدون هیچ مشکلی اما یکی دو ماهه که سایتم با آی پی ایران باز نمیشه اول چون هاستم از هاست گیتور بود گفتم شاید واسه قوانینش باشه که چت کردم باهاشون گفتن آره ایران تحریم شده...سرور رو عوض کردم اس اس ال درست شد 1 ماه گذشت دوباره خراب شد از هر اس اس ال معتبر تو دنیا روش تست کردم با وی پی ان باز میشه بدون وی پی ان اصلا! لازم به ذکره که سایتی هم هست دقیقا مثل سایته مائه اما اون بعضی موقع ها درست میکنه اس اس الشو ! نمیدونم چطوری? کسی میتونه کمکی بکنه؟؟

پست زیر هم خوندم جوابمو پیدا نکردم
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=151827&page=2

منتظر نظراتتون هستم

rastindata
October 11th, 2015, 02:24
اگه اشتباه نکنم فخاطر فی لترینگ هوشمنده!

اگه قلب فی ل تر شدنتون ssl داشته باشید ، sslتون هم میبندن !

اما اگه بعداز ف یلتر شدن ssl وصل کنید سایتتون اوکی بالا میاد

mohammadirrap
October 11th, 2015, 02:31
اگه اشتباه نکنم فخاطر فی لترینگ هوشمنده!

اگه قلب فی ل تر شدنتون ssl داشته باشید ، sslتون هم میبندن !

اما اگه بعداز ف یلتر شدن ssl وصل کنید سایتتون اوکی بالا میاد

بعد از فیل تر شدن اس اس ال وصل کردیم 9 ماه هم کار میکرد بدون مشکل اما الان کار نمیکنه

iwpanel
October 11th, 2015, 07:26
سلام

من سایتم از همون اول شروع کار ***** بود روش اس اس ال نصب کردم بدون ***** راحت کار میکردم 9 ماه بدون هیچ مشکلی اما یکی دو ماهه که سایتم با آی پی ایران باز نمیشه اول چون هاستم از هاست گیتور بود گفتم شاید واسه قوانینش باشه که چت کردم باهاشون گفتن آره ایران تحریم شده...سرور رو عوض کردم اس اس ال درست شد 1 ماه گذشت دوباره خراب شد از هر اس اس ال معتبر تو دنیا روش تست کردم با وی پی ان باز میشه بدون وی پی ان اصلا! لازم به ذکره که سایتی هم هست دقیقا مثل سایته مائه اما اون بعضی موقع ها درست میکنه اس اس الشو ! نمیدونم چطوری? کسی میتونه کمکی بکنه؟؟

پست زیر هم خوندم جوابمو پیدا نکردم
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=151827&page=2

منتظر نظراتتون هستم
سلام عزیز دامینتون احتمالا به صورت کامل بستن درصورت نیاز اسم دامین ارسال کنید تا بررسی کنم بهتون بگم

mohammadirrap
October 11th, 2015, 12:55
منم احتمال میدم بستن ولی دنبال راه دور زدنم! چون همون سایتی که گفتم مثله سایته منه گاهی اوقات مثله سایت من با آی پی ایران باز نمیشه گاهی اوقات هم باز میشه اما واسه من همیشه خرابه! 100% اون یه حرکتی انجام میده که باز میشه
در ضمن امکان اینکه پورت 443 اون سایت رو نبسته باشن 0 ـه چون سایت خیلی بزرگیه که چندین ساله که *****ه

Computer
October 11th, 2015, 13:37
سلام
دوست عزیز دامنته تون رو به صورت کامل بستن
اخرین راه تغییر دامنه هستش
اونیم که شما فک میکنید باز هستش
دامنه ش رو تغییر داده و با یک روش دامنه رو ریدایرکت میکنه به دامنه جدید
موفق باشید

mohammadirrap
October 11th, 2015, 13:58
سلام
دوست عزیز دامنته تون رو به صورت کامل بستن