PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین افزونه امنیتی وردپرس چیست ؟

kianesfahan
October 11th, 2015, 01:03
سلام .

دوستان بهترین افزونه امنیتی وردپرس چیست ؟

چه راهکارهایی برای امنیت بیشتر وردپرس پیشنهاد میکنید ؟

از کجا می توانیم بررسی کنیم سایت وردپرسی قابل نفوذ است یا خیر ؟

SaeedFazlollahzadeh
October 11th, 2015, 01:13
در مورد افزونه اطلاعی ندارم و هیچ وقت هم دنبالش نبودم.
اما راهکار ها: در wp-config اون Unique کد ها رو پر کنید و در هر بازه ی زمانی، مثلا یک ماهه، عوضش کنید.
رمز عبور سایت تون و پنل مدیریت تون رو از رمز های قوی انتخاب کنید. میتونید از pass generator های آنلاین استفاده کنید. من شخصا رمز عبور وردپرسم رو حفظ نیستم، چون خیلی پیچیدگی داره و 64 کاراکتر هست، و تقریبا ماهانه هم تعویضش میکنم.
از هاستینگ های مطمئن و معتبر هاست تهیه کنید تا میزان نفوذ به سایت تون رو کاهش بده.
هم چنین هیچ سایتی در دنیا نیست که غیر قابل نفوذ باشه.
از افزونه های خوب استفاده کنید، اما تعداد شون خیلی زیاد نباشن. مثلا پنج تا افزونه ی خوب بهتر از پنجاه تا افزونه هست که فقط ده تا کاربردی باشن.
میتونید ورود به پنل رو به رنج آی پی خاصی محدود کنید.
میتونید روی پوشه ی wp-admin رمز بذارید و کاربر بعد از ثبت نام دیگه نتونه مشخصاتش رو تغییر بده که خب این جوری میتونه در امنیت تاثیرگذار باشه.
مراقب سیستم شخصی خودتون باشید که روی هر لینکی کلیک نکنید و هر چیزی رو هم نصب نکنید که اطلاع موجود در مرورگر ها تون لو نره!

menalgeya
October 11th, 2015, 01:18
با سلام

مقاله زیر را مطالعه نمایید

آموزش افزایش امنیت وردپرس (http://www.itwebserver.com/314/how-to-have-a-secure-wordpress/)

در این مقاله توضیح داده شده است

kool
October 11th, 2015, 01:24
سلام
این افزونه تست کردم بد نیست: iThemes Security

fadak
October 11th, 2015, 01:24
سلام
نمیشه امنیت سایتی رو صد در صد تامین کرد
برای انجام یکسری تغییرات امنیتی میشه از پلاگین استفاده کرد
البته با توجه به اینکه اکثر کارهای این پلاگینهای امنیتی رو میشه دستی و بدون پلاگین هم انجام داد شدیدا پیشنهاد میشه از پلاگین استفاده نکنید
همچنین بنظرم اگر امنیت قابل قبولی میخوایید دو نکته اهمیت داره
اولا به کارهایی که پلاگین ها انجام میدن اکتفا نکنید
دوما از یه تیمی که کار امنیت سایتها رو انجام میدن استفاده کنید