PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در دیتابیس mysql پس از انتقال سایت به هاست جدید

h2o_polo
October 10th, 2015, 01:08
درود

دوستان بنده سایتم را به هاست جدیدی انتقال دادم به این شکل :
یک فول بک آپ از سایت قبلی گرفتم و بر روی سایت جدید اپلود کردم .. ادمین سایت هم بک آپ را ریستور کردند ..

الان مشکلی که وجود داره این است که حجم دیتابیس را در mysql صفر نشان می دهد .. در صورتی که وقتی phpMyadmin رو باز میکنم جداول و داده ها کاملا منتقل شده اند ..
یکبار هم از دیتابیس مبدا بک آپ گرفتم و در مقصد ریستور کردم ولی فایده ای نداشت ..

اکنون فقط محتوی html سایت نمایش داده می شود و دیتابیس اصلا کار نمی کند و چیزی را لود نمی کند ..
سایت بنده با html نوشته شده است و از فریر استفاده می کنم ..

ممنون میشوم بنده را راهنمایی کنید ..

nginxweb
October 10th, 2015, 01:30
درود

دوست عزیز اینکه صفر نشان میدهد اما در phpmyadmin میبینید به یی از دلایل زیر است:
1- permission - ownership دیتابیس فوق درست تنظیم نشده است
2- دیتابیس crash کرده است و in use شده است
3- مشکلی در کنترل پنل سرور وجود دارد

shivahost
October 10th, 2015, 02:07
ممکنه با یک repair ساده دیتابیس درست بشه

allbert
October 10th, 2015, 02:10
باید از پشتیبانی هاستتون کمک بخواید، بوده این وضعیت که شخصی دیتابیس ایمپورت کرده و در ابتدا حجم 0 بوده اما بعد چند ساعت درست شده. البته در وضیعت شما احتمال این هست که هارد پر شده بهتره با پشتیبانی مکاتبه کنید.

h2o_polo
October 11th, 2015, 16:05
مشکل حل شد .. اول از همه از دوستان به دلیل اینکه نظر دادند و سعی در راهنمایی بنده داشتند ممنونم .. اینجا راه حل را می نویسم که اگر دیگر دوستان با این مشکل مواجه شدند بدونند چیکار کنند ..

همونطور که گفتم من از فریر استفاده می کردم .. در فریر یک فایل هستش به نام configuration.php که در درون این فایل قسمتی داره به نام host که با localhost مقدار دهی شده است .. بدلیل اینکه سرور دیتابیس این هاستینگ در آدرس دیگری قرار داشت .. فریر نمی توانست دیتابیس را لود کند .. برای همین آدرس سرور دیتابیس را جایگزین localhost نمودیم و مشکل حل شد ..
از آقای سجاد ابراهیمی مدیریت بخش فنی سایت irpowerweb.com ممنونم که بنده را راهنمایی نمودند ..