PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید ایرانی‌ها از فروشگاه‌های اینترنتی ‌Ebay و Amazon ممکن شد

rastindata
October 9th, 2015, 19:03
مدیر عامل شرکت پست از همکاری مشترک این شرکت و فروشگاه‌های معتبر اینترنتی خارجی خبر داد و گفت: هم اکنون خرید ایرانی‌ها از فروشگاه‌های اینترنتی Ebay و Amazon ممکن شده و کالاهای خریداری شده از طریق پست وارد و تحویل داده می‌شوند.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، حسین مهری در نشست خبری به مناسبت روز جهانی پست از همکاری جدید شرکت پست ایران با فروشگاه‌های بین‌المللی ebay و Amazon خبر داد و گفت: از این پس شهروندان ایرانی می‌توانند از این فروشگاه‌های اینترنتی بین‌المللی خرید کنند و کالای خود را در ایران تحویل بگیرند.

مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران افزود: در همین راستا، پست صحبت‌هایی را نیز با ارائه دهندگان خدمات پستی پیک و فروشگاه‌های اینترنتی ایرانی از جمله دی جی کالا و پیک بادپا آغاز کرده است که به وسیله پستچی‌های شرکت پست کالا به دست مشتری برسد.وی گفت: در همکاری پست و دو شرکت ebay و Amazon به دلیل تحریم یک شرکت واسطه انتخاب شده که هزینه را از دلار به ریال تبدیل و هزینه پست و هزینه گمرک را نیز محاسبه و دریافت می‌کند.وی اظهار امیدواری کرد: در مرحله بعد از این طریق بتوانیم کالای فروشگاه‌های ایرانی را نیز به خارج از کشور صادر کنیم.*41 درصد مرسولات پستی نامه عادی است/ کاهش 22 درصدی ارسال نامهمهری همچنین با اعلام آخرین آمار از شبکه پستی کشور گفت: در سال 93 حدود 296 مرسوله پستی جابجا شده که در مجموع ترافیک پستی در سال 93 نسبت به سال 92 حدود 6 درصد کاهش یافته است.وی با اعلام جزییاتی از آمار ترافیک سرویس‌های پستی، گفت: در سال 93 سرویس تجارت الکترونیک با 3 درصد رشد، سرویس پست ویژه با 17 درصد رشد، سرویس پست سفارشی با 3 درصد رشد، سرویس امانت با 6 درصد افزایش، سرویس پست عادی با 22 درصد کاهش و سرویس پست پیشتاز با 2 درصد کاهش، روبرو شده‌اند.مدیر عامل شرکت پست با بیان اینکه پست عادی (نامه) با سهم 41 درصدی بالاترین حجم در بین مرسولات را دارد، گفت: کاهش 22 درصدی مرسولات عادی در کاهش ترافیک تاثیر چشمگیری داشته است.*پست 2 هزار و 490 میلیارد ریال زیان انباشته داردمهری در بخش دیگری از سخنان خود،‌گفت: در سال 93 اقدامات بسیاری را در جهت افزایش بهره‌وری و تغییر ساختار پست انجام داده‌ایم که از آن جمله می‌توان به حذف 101 ردیف معاون و مدیرکل، ادغام برخی شبکه‌های توزیع و تجزیه و مبادلات و لغو قرادادهای زیا‌ن‌ده با شرکت‌های آب و برق و گاز اشاره کرد.وی گفت: با مجموعه این اقدامات و ارایه 9 سرویس و 132 خدمت جدید در سال 93 به 5 میلیارد تومان سود دست پیدا کردیم.وی گفت: به این ترتیب زیان انباشته 3 هزار و 550 میلیارد ریالی پست طبق صورت‌های مالی سال 92 با احتساب 5 میلیارد تومان سود سال 93، به 2 هزار و 490 میلیارد ریال کاهش یافته است.*افتتاح 21 پروژه با 2 هزار و 777 میلیارد ریال اعتبار در روزجهانی پستمهری همچنین از افتتاح 21 پروژه و توسعه سرویس، شامل 9 سرویس جدید، 6 پروژه عمرانی و 6 پروژه توسعه زیرساخت‌های پست مجموعه به ارزش 2 هزار و 777 میلیارد ریال خبر داد.مهری با بیان اینکه فاصله ایران از نظر سرانه مرسولات پستی با کشورهای توسعه یافته زیاد است گفت: متوسط آسیا و اقیانوسیه 11.2 مرسوله به ازای هر نفر و متوسط ایران 8 مرسوله است.*شناسایی اماکن بی‌نام، هم‌نام/ آدرس‌ دهی کشوری دارای تعریف واحد می‌شودمهری با بیان اینکه شبکه روستایی هزینه‌ سنگینی را به شبکه پستی وارد می‌کند گفت: با توجه به برنامه‌های وزارت ارتباطات برای تمرکز و زیرساخت امیدواریم با افزایش امکانات در روستاها، کسب و کار پست نیز رونق بیشتری بگیرد.وی همچنین با اشاره اجرای طرح سامانه اطلاعات جامع ایرانی (GNAF و شناسایی 9 میلیون و 300 هزار اماکن روستایی در این طرح، گفت: تاکنون 75 درصد اماکن روستایی بهنگام شده و تا پایان سال 100 درصد اماکن روستایی بهنگام خواهد شد.مهری با بیان اینکه آیین‌نامه سامانه اطلاعات جامع ایرانی (GNAF) دو ماه پیش ابلاغ شده گفت: اولین جلسه کارگروه ملی GNAF در هفته آینده برگزار خواهد شد.مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران افزود: هم اکنون معابر بدون نام، همنام و ساختمان بدون پلاک در کشور وجود دارد و هر سازمانی نیز با ادبیات خود آدرس مشترکان را درج می‌کند که در طرح GNAF علاوه بر نامگذاری اماکن بدون نام شهرداری، تعریف واحدی برای آدرس‌دهی در کشور تعیین می‌شود.وی یادآور شد: طرح GNAF هم اکنون در 11 شهر آغاز شده است.* اختصاص یک ایمیل پست به هر خانوادهمهری در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: شرکت پست برای هر خانواده ایرانی یک ایمیل پستی ایجاد خواهد کرد که تمام قبوض خدماتی به این ایمیل ارسال شود.مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران افزود: به این ترتیب سیستم کاغذی حذف می‌‌‌شود هم اکنون 186 هزار کاربر ایمل پستی دارند که رقم کمی است.*صدور اتوماتیک شناسانه برای هر کودکمهری از ثبت‌نام 130 تا 140 هزار کارت هوشمند ملی توسط پست خبر داد و گفت: همچنین طرحی به صورت آزمایشی در چند شهر در حال اجرا است که به محض تولد کودک در بیمارستان اطلاعات وی ثبت و به پست ارسال شود و شناسنامه دو روز بعد در در خانه تحویل شود.

8-|

serialfa
October 9th, 2015, 19:06
هزینه پست برای خرید از چنین سایت هایی تقریبا چقدره؟
مالیات و ... ؟

rastindata
October 9th, 2015, 19:10
هزینه پست برای خرید از چنین سایت هایی تقریبا چقدره؟
مالیات و ... ؟

والا دقیق خبر ندارم ، اما اگه اینجوری باشه ، کالا رو خرید میکنی

میاد ایران ، یه گمرک میره روش میرسه دستت.

فکر کنم چون واسطه ها حذف میشن به صرفه تر باشه

sarwhost
October 9th, 2015, 19:14
مطمئنا خیلی گرون در میاد هزینه گمرکم بگیرن

rastindata
October 9th, 2015, 19:17
آخ آخ اگه گمرک بش نمیخورد ، ای خوب بود :-d

kool
October 9th, 2015, 19:23
وی گفت: در همکاری پست و دو شرکت ebay و Amazon به دلیل تحریم یک شرکت واسطه انتخاب شده که هزینه را از دلار به ریال تبدیل و هزینه پست و هزینه گمرک را نیز محاسبه و دریافت می‌کند.

یعنی یه شرکت معرفی میکنن که به واسطه اون خرید رو انجام بدیم؟ یا اینکه مستقیم از خود فروشگاه های فوق خرید رو انجام خواهیم داد؟

rastindata
October 9th, 2015, 19:25
یعنی یه شرکت معرفی میکنن که به واسطه اون خرید رو انجام بدیم؟ یا اینکه مستقیم از خود فروشگاه های فوق خرید رو انجام خواهیم داد؟

احتمالا

serialfa
October 9th, 2015, 19:26
اگر بخواد کلی گمرک بخوره از ایسام خودمون خرید می کنیم دیگه
خوبه قیمت همون باشه
اون موقع فروشگاه های ایرانی باید چمدوناشون رو ببندند

delta
October 9th, 2015, 19:30
قیمتهاش صد در صد بسیار بالا خواهد بود و دلتون رو خوش نکنید به سایتهای خارجی ..گمرکی وقتی بهش بخوره قیمتهای داخلی به صرفه تر خواهد بود و فرقی به حال ما نخواهد داشت

serialfa
October 9th, 2015, 19:30
Shipping:
May not ship to Iran - Read item description or contact seller (http://contact.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ShowCoreAskSellerQuestion&redirect=0&requested=ashergedy&iid=262084278316) for shipping options. |

kool
October 9th, 2015, 19:32
مطمئنا خیلی گرون در میاد هزینه گمرکم بگیرن

بله فقط برای محدود کالاهایی که گاها فروش ویژه میزارن مناسب میتونه باشه. چون هزینه گمرک شاید از هزینه خود کالا بالاتر بشه :(

rastindata
October 9th, 2015, 19:33
Shipping:
May not ship to Iran - Read item description or contact seller (http://contact.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ShowCoreAskSellerQuestion&redirect=0&requested=ashergedy&iid=262084278316) for shipping options. |

دقیقا اینجاست که شرکت واسطه وارد میشه ...

در واقع ، یه اقدام از طرف شرکت پست بوده ، از طرف خارجی چیزی تغییر نکرده

rastindata
October 9th, 2015, 19:46
پس زرشک!
یه موردی هم هست. وقتی ایرانی نمیتونه پی پال یا کردیت داشته باشه،چطوری میتونه خرید کنه که واسش بفرستند. اول باید تحریم پی پال و ... رو بردارن.

شرکت واسطه ...

k-h
October 9th, 2015, 19:53
هزینه ارسال به ایران بسیار زیاد میشه که اصلا به صرفه نمیشه
تقریبا یه کالای 300 دلاری به همون اندازه یا بیشتر shiping میخوره بعد مجدد تشریف میبرید گمرک هزینه گمرکی که بیشتر مواقع بالای 100 درصد قیمت هزینه گمرکی میخوره
که اصلا به صرفه در نمیاد
ebay و amazon به درد امریکا میخوره وگرنه هزینه shiping بسیار گران میشه که اصلا به صرفه نیست

سرزمین
October 9th, 2015, 19:58
سلام، غیر از هزینه ی پستی در حال حاضر amazon یا ebay با بانک های ایرانی قرارداد دارن یا هنوز مثل قبل تحریم هستیم؟

Pars98
October 9th, 2015, 19:59
اگر واقعی باشه فقط خدا کنه مثل اون روزهای قدیم نشه که طرف تاپیک بزنه:
از ebay موبایل خریدم واسم آجر فرستادن :))

پ،ن: برادر rastindata بفرما زیر پست من هم بنویس شرکت واسطه :d=))

k-h
October 9th, 2015, 20:00
اما هنوز موقع ثبت نام نمیتونیم کشور ایران انتخاب کنیم

blackz
October 9th, 2015, 20:02
چرا از شرکت های خارجی خرید می کنید؟

برید همین فروشگاه اینترنتی دیجی کالا هر چی بخوایی داره!

rastindata
October 9th, 2015, 20:05
اگر واقعی باشه فقط خدا کنه مثل اون روزهای قدیم نشه که طرف تاپیک بزنه:
از ebay موبایل خریدم واسم آجر فرستادن :))

پ،ن: برادر rastindata بفرما زیر پست من هم بنویس شرکت واسطه :d=))

شرکت واسطه ... :d

- - - Updated - - -

چرا از شرکت های خارجی خرید می کنید؟

برید همین فروشگاه اینترنتی دیجی کالا هر چی بخوایی داره!

دوست عزیز ، بحث ایرانی و خارجی نیست الان !

بحث اینه که دیگه کدوم کشور میاد انقد هرینه ی گزاف گمرک میگیره؟!
بخدا خز شده :|

wnovin
October 9th, 2015, 20:17
متاسفانه فک نکنم الان اینطور باشه!!
یه یه سالی فقط طول میکشه که اینطوری بشه!!

dayapay.com
October 9th, 2015, 23:12
هزینه پست برای هر بسته خارجی بین ۱۲ تا حد اکثر ۱۸ هزار تومان هست که موقع تحوی پست چی میگیره.
بسته های با ارزش کمتر از ۱۵۰ دلار معاف از گمرک هستند
و گمرگ هم هزینه بالایی نمیگریه
مثلا برای یک ایفون ۶ از ما ۹۵ هزار تومان گمرک گرفتن

- - - Updated - - -

ابته همچنان کشور ایران در لیست تحریم های پی پال ebay و امازون هست.
و امکان خرید با ادرس ایران وجود نداره

k-h
October 9th, 2015, 23:27
هزینه پست برای هر بسته خارجی بین ۱۲ تا حد اکثر ۱۸ هزار تومان هست که موقع تحوی پست چی میگیره.
بسته های با ارزش کمتر از ۱۵۰ دلار معاف از گمرک هستند
و گمرگ هم هزینه بالایی نمیگریه
مثلا برای یک ایفون ۶ از ما ۹۵ هزار تومان گمرک گرفتن

- - - Updated - - -

ابته همچنان کشور ایران در لیست تحریم های پی پال ebay و امازون هست.
و امکان خرید با ادرس ایران وجود نداره
برای چه ابعادی و چه وزنی این قیمت هست ؟

dayapay.com
October 9th, 2015, 23:49
برای چه ابعادی و چه وزنی این قیمت هست ؟

بزگترین بسته ای برامون اومده ۴ تا لپ تاپ با هم بود که ۱۸ هزار تومن گرفتن

سرزمین
October 9th, 2015, 23:58
بزگترین بسته ای برامون اومده ۴ تا لپ تاپ با هم بود که ۱۸ هزار تومن گرفتن

چقدر زمان برد؟

من میخوام لایسنس خریداری کنم که کنارش زده key code آیا لایسنس بعد از خرید به ایمیل ارسال میشه یا نمایش داده میشه یا باید هزینه ی ارسال بدم؟

kool
October 10th, 2015, 00:32
چقدر زمان برد؟

من میخوام لایسنس خریداری کنم که کنارش زده key code آیا لایسنس بعد از خرید به ایمیل ارسال میشه یا نمایش داده میشه یا باید هزینه ی ارسال بدم؟

خیر برای محصولات دیجیتالی هزینه ارسال دریافت نمیشه البته برخی که به صورت فیزیکی هم قابل ارائه هستن ممکنه قابلیت انتخاب ارسال پستی هم داشته باشن که فقط هزینه اضافی است.
معمولا اسکن کد و یا خود کد ایمیل میشود، البته بستگی به محصول مورد نظر نیز دارد ولی در کل کد دیجیتالی یا نمایش داده میشود و یا ایمیل.

dayapay.com
October 10th, 2015, 10:29
چقدر زمان برد؟

بسته های که مستقیم از امریکا به ایران میاد حدودا ۳۰ تا ۴۵ روزه در خونه هست
بسته های ک از چین میاد ۱۰ تا ۲۵ روزه در خونه هست

- - - Updated - - -

نمونه قبض هزینه پست و... بسته ارسالی از از امریکا
28397

مینا-صیفی
October 10th, 2015, 12:55
چند روز پیش بسته پستی از المان برام امد که بسته زیر 2 کیلو بود هزینه گمرکی نگرفتند فقط 15یورو هزینه پست شد که دوستم داد .

و دیشب شبکه 3 مدیر عامل شرکت پست گفت خریداری از این سایت ها کنند قرارداد با شرکت پست ایران دارند و یک واسط در ترکیه شرکت پست داره و اینکه هزینه مرسوله + هزینه گرک و غیره را در همان سایت مشتری پرداخت میکنه اینطوری گفت با تشکر

serverstar.ir
October 10th, 2015, 12:58
نباید گمرک داشته باشد !!!

واردات ترانزیتی نیست که !

dayapay.com
October 10th, 2015, 13:50
چند روز پیش بسته پستی از المان برام امد که بسته زیر 2 کیلو بود هزینه گمرکی نگرفتند فقط 15یورو هزینه پست شد که دوستم داد .

و دیشب شبکه 3 مدیر عامل شرکت پست گفت خریداری از این سایت ها کنند قرارداد با شرکت پست ایران دارند و یک واسط در ترکیه شرکت پست داره و اینکه هزینه مرسوله + هزینه گرک و غیره را در همان سایت مشتری پرداخت میکنه اینطوری گفت با تشکر

هزینه ترخیص و... پست چی ایران چند ازتون گرفتن؟

rastindata
October 10th, 2015, 13:55

جناب الان مثلا من بخوام از آمازون بصورت مثال یه تلفن همراه تهیه کنم ، دقیق باید چیکار کنم؟

هزینشو خودم باید با مستر کارت یا ... پرداخت کنم؟

گمرک میخوره روش؟

چقد هزینه باید بدم تا ایران برسه

مینا-صیفی
October 10th, 2015, 17:05
من فقط پست چی اورد 5 هزار بش دادم کرایه که اورد درب منزل اما 15 یورو هزینه پست را اونجا تو المان داده شده بود

- - - Updated - - -

جناب الان مثلا من بخوام از آمازون بصورت مثال یه تلفن همراه تهیه کنم ، دقیق باید چیکار کنم؟

گمرک میخوره روش؟

حرفی که مدیر عامل پست زد دیشب گفت هر خرید مرسوله ای که انجام میشه در همان سایت همه هزینه ها حساب میشه مشتری قیمت نهایی را پرداخت میکنه .

kool
October 10th, 2015, 17:08
در همان سایت همه هزینه ها حساب میشه مشتری قیمت نهایی را پرداخت میکنه .

سایت مربوطه رو هنوز معرفی نکردن ؟

سرزمین
October 10th, 2015, 18:19
بسته های که مستقیم از امریکا به ایران میاد حدودا ۳۰ تا ۴۵ روزه در خونه هست
بسته های ک از چین میاد ۱۰ تا ۲۵ روزه در خونه هست

- - - Updated - - -

نمونه قبض هزینه پست و... بسته ارسالی از از امریکا
28397

این بسته از آمریکا اومده؟ محتویاتش چی بوده که شده 18 تومن؟ هزینه ی پست (از چین یا آمریکا به ایران) بر چه اساسی تعین میشه؟ وزن؟

OmidX
October 10th, 2015, 18:26
نباید گمرک داشته باشد !!!

واردات ترانزیتی نیست که !

بالای ۵۰ دلار یا ۵۰ یورو گمرک داره ک دم خونه ب مامور پست میدید ... اما زیاد نیست ، بستگی ب محصول خریداری شده داره .

kool
October 10th, 2015, 18:28
به نظرتون با این موضوع مرتبط هست تاپیک زیر؟
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=152023

OmidX
October 10th, 2015, 18:37
به نظرتون با این موضوع مرتبط هست تاپیک زیر؟
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=152023

خبری ک در پست اول هست رو من یک ماه پیش خوندم ! (لینک (http://digiato.com/article/2015/08/29/خرید-از-آمازون-و-ebay-برای-کاربران-ایرانی/)) ، این ایمیلی ک شما میگید امروز اومده .

من فک نمیکنم هنوز بشه مستقیم (ship ب ایران) از آمازون یا ebay خرید کرد ، ولی در هر صورت الان تست میکنم یک کالای ارزون رو ببینم میشه یا نه .

پ.ن : آمازون با علی اکسپرس و علی بابا قابل مقایسه نیست اصلا .

kool
October 10th, 2015, 19:02
نه مستقیم که نمیشه ظاهرا قرار یه شرکت واسط تمام مراحل و هزینه های کالای مورد نظر رو از کاربر دریافت کنه.
بله، منظورم این بود که احتملا صنعت و معدن نیز حمایت خواهد کرد از اون شرکت واسط.

dayapay.com
October 11th, 2015, 01:06
این بسته از آمریکا اومده؟ محتویاتش چی بوده که شده 18 تومن؟ هزینه ی پست (از چین یا آمریکا به ایران) بر چه اساسی تعین میشه؟ وزن؟

ایفون 6s ۱۲۸ گیگ بود.
بسته از امریکا و دفتار پستی به صورت شخصی ارسال شده بود.
گمرک نگرفتن

کلا هر بسته از هر کجای دنیا براتون بیا پست ایران فقط ۱۸ تومن میگیره
البته یک هزینه ارسال هم تو مبدا شرکت پست کشور مبدا میگیره که تو امریکا تا ۱.۵ کیلو ۳۹ دلار هست.
بزگترین بسته ای که برامون اومده ۴ عدد لپتاپ در یک بسته بود که همون ۱۸ تومن رو گرفتن.
البته بعضی وقت ها که تعدا بالا باشه گمرک میخوره ولی مبلغی که می زنن ناچیز بوده همیشه

- - - Updated - - -

گمرک میخوره روش؟

امازون و ebuy ایران ذو تحریم کردن و بسته به ایران نمیشه خرید
شما باید بسته رو به ادرس یکی از اشنا ها در تمامی کشور هایی که تو لیستشون هست بخرید بعد که بسته رسید دست ایشون بسته رو براتون به ایران ارسال کنند.
پرداخت هم با کارت های مستر یا ویزا و یا پیپال هست.
البته سایت های چینی و روسی و ترکیه و اماراتی بسیاری هستن که مستقیم به ایران ارسال دارن یعنی وقتی خرید میکنید مستقیم سایت براتون میفرسته در خونتون تو ایران

speednet
October 11th, 2015, 04:12
ایفون 6s ۱۲۸ گیگ بود.
بسته از امریکا و دفتار پستی به صورت شخصی ارسال شده بود.
گمرک نگرفتن

کلا هر بسته از هر کجای دنیا براتون بیا پست ایران فقط ۱۸ تومن میگیره
البته یک هزینه ارسال هم تو مبدا شرکت پست کشور مبدا میگیره که تو امریکا تا ۱.۵ کیلو ۳۹ دلار هست.
بزگترین بسته ای که برامون اومده ۴ عدد لپتاپ در یک بسته بود که همون ۱۸ تومن رو گرفتن.
البته بعضی وقت ها که تعدا بالا باشه گمرک میخوره ولی مبلغی که می زنن ناچیز بوده همیشه

سلام
شما کدوم شهر کشور هستین والا تا الان که برای ما بسته اومده از همشون گرفته دفعه اخر که یه گوشی ۱۰۰ دلاری بود درخواست گمرکی ۲۰۰ دلار کردن یارو گفت ۵۰ دلار تخفیف میدیم بهت ۱۵۰ دلار گمرکیتون باید احتساب بشه و پرداخت کنید سر همین دعوا کردیم و یک شکایت نامه تنظیم کردم به هر حال گوشی با ۱۰۰ دلار گمرکی احتساب کردن گرفتم ولی یک ماه طول کشید که می ارزید شما کدوم استان هستید بفرمایید ما هم بیایم اونجا خرید کنیم واقعا چه گمرک پستی باحالی دارین

ویرایش
الان که دیدم تبریز زدین واقعا تعجب کردم چطور از شما برای ایفون ۶اس ۱۲۸ گیگ ۱۸ تومن گرفتن در حالی که همیشه من بحث دارم سر این موضوع باهاشون !!!!‌ و تهدید های خیلی شدید و از اینجور چیزا که انگار میدون تره باره من یک شکایت رسمی تنظیم کردم بردم عین لات خونه میمونه حتی قندان یارو برداشت پرت کنه برای من که دید نمیتونه و جلوی همکاراش زشت میشه زد زمین خورد شد دوربین مدار بسته هم بود میتونستم مجدد شکایت کنم یارور اخراج کنن ولی اینکارو نکردم . برای من خیلی تعجب بر انگیر هست که در گمرک پست تبریز چنین برخوردی با شما کردن !!! احتمالا آشنا تو گمرک ندارین ؟ اگه اینطوره بسته های مارو هم شما بخرید
گمرکی ۱۰۰ دلار ۶۰ هزار تومان میشود

و تنها یکبار ازتون ۵۰ دلار تخفیف میزنند چیزی که من تو سایت گمرک خوندم نوشته بود گمرک بسته های زیر ۵۰ دلار رو باید بدون گمرک بفرسته که توش ایهام هست ننوشته همیشه یا یکبار

و اینکه باید گمرکی بریزی به حساب دولت تا برات سند کنن . اما توی تبریز هر بار منو میکشوند پست مرکزی که تو شکایت نامم هم به این بند اشاره کردم به امید اینکه درست بشه و دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم شما میگید برای ما نگرفتن وافعا تعجب بر انگیز هست .

ourweb
October 11th, 2015, 04:32
این هم از امازون
Unable to process this order Due to export controls and economic sanctions laws and regulations, we are unable to process transactions from your current location.

فقط اومدن یه حرفی بزنن زایه نشن روز پست وگرنه این ها هیچ کاری نمیکنن که به سود مردم باشه