PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : VPS + Cpanel + Transfer all sites

m_dg_farari
September 21st, 2010, 01:00
سلام
دوستان من الآن از یه شرکتی یه وی پی اس دارم چند تایی سایت روش هاسته.
این سرور دیگه پدر منو در آورده! هر روز اس کیو ال سرورش مشکل داره! پورتش که دیگه کلا نگووووو!
الآن یه دونه وی پی اس میخوام که حدود 30 35 تا سایت با مصرف در حد صفر ! رو روش هاست کنم. اگه کسی ریسلر بهم بده که چه بهتر (بیشتر ریسلر میخوام!)
اگه هم وی پی اس میدین که خوب بسم الله.
هر کسی میخواد ما رو میزبانی کنه این مشخصات چیزیه که میخوام:
30 گیگ هارد.
200 300 گیگ پهنای باند.
2 گیگ رم (اگه وی پی اس میخواین بدین)
آپتایم 99%
سرعت خوب
سی پنل + انتقال همه ی سایت های من بدون مشکل.
فولی فولی فولی منیج. همه چی هم جزو منیجه! سکوریتی جزوش نیست و این چیزا من حالیم نیست!
هاردوار اختصاصی.
اگه وی پی اس باشه بودجه: 40 تا 50 تومن نهایتا.
اگه ریسلر باشه 20 تا 30 تومن ماهیانه. 1 دونه هم آی پی اختصاصی میخوام واسه یکی از یوزر هام.
هر کسی میتونه ما رو هاست کنه بسم الله. سرورم داره اکسپایر میشه.

vPsPersia.COM
September 21st, 2010, 01:10
Enterprise -
100 GB Web Space
1100 GB MonthlyTraffic
2048 MB RAM
Intel Xeon Quad-Core 5630
1 IP

55 هزار تومان

لایسنس دایرکت ادمین : رایگان
لایسنس LiteSpeed : رایگان <-------------- Special Offer
لایسنس WHM/cPanel = =پانزده هزار تومان
هر آی پی اضافی = 1000 تومان

در مورد Manage هم ، ما یک کانفیگ کامل برای شما انجام می دیم که از بس زیاده اینجا جاش نمیشه بگیم !

بعد اگه برای شما مشکلی پیش آمد ، خبر بدید از تیکت و پیگیری می کنیم . !

Aria
September 21st, 2010, 01:10
سلام.

این مواردی که شما فرمودید، کمی غیر منطقی هست:

1. مدیریت کامل سرور مجازی، در بهترین حالت کمتر از 30 هزار تومان نیست.
2. مدیریت *سرور* منطقی هست ولی مدیریت وبسایت های کاربران شما هیچ ارتباطی با مدیریت سرور نداره!
3. هزینه لایسنس cPanel در بهترین حالت 15 هزار تومان هست برای VPS/VDS

بنده چند سرور مجازی رو هاست می کنم که بیشتر از 100 سایت با مصرف کم تا متوسط روی هر کدام هست و مدیریت سرویس ها رو هم یکی از همکارانم انجام میدند که باعث شده VDS ها همیشه Optimize باشند و مشکلی برای کاربر پیش نیاد.

ولی اگر واقعاً تنها 35 وبسایت در حد بازدید زیر 50 نفر در روز دارید، 1 گیگ رم اختصاصی میتونه کافی باشه.

همچین سرویس ای بدون مدیریت 65 هزار تومان برای شما هزینه خواهد داشت با 60 گیگ هارد تحت RAID-10 از سرور آمریکا و مدیریت حرفه ای هم (مدیریت وبسایت کاربران include نمیشه ولی موارد امنیتی و optimize و ... انجام میشه) 50 هزار تومان در ماه هزینه خواهد داشت که می تونید برای ماه اول بگیرید و از ماه های بعد مدیریت رو کنسل کنید (معمولاً نیاز ندارید اگر به سرور دست نزنید) و هر 3 ماه یک بار برای به روز رسانی سرور مجدداً مدیریت رو بگیرید.

با تشکر.

m_dg_farari
September 21st, 2010, 01:20
ممنون از توضیح آریا جان.
نه من ساپورت یوزر هارو نگفتم گردن شما (یا فروشنده) هست! من منظورم ساپورت خود سرور هست!
مثلا الآن ما هر روز همه ی سی ام اس هایی که روی سرورم هست مشکل دارن! با اس کیو ال سرور! هر روز باید تیکت کنم. درستش میکنن فردا دوباره همین آشه و همین کاسه :-|
من که آخه دلدرد ندارم دست بزنم به سرور! دوست دارم منیج رو ولی سروری که مشتریم روشه هیچ موقع دست نمیزنم!
من میخوام یکی سایت هامو انتقال بده و بدون هیچگونه مشکل همشون کار کنند.
Zend Optimizer + Ion Cube + CSF هم نصب باشه کافیه! مشکل خاصی هم فکر نمیکنم پیش بیاد ولی به هر صورت من این رو قبول نمیکنم: " کلاس منیج: تا جایی که بتونیم کمک میکنیم - اگه وقت داشتیم کمک میکنیم - وضیفمون نیست ولی کمک میکنیم - این چیزا نباشه! یا بگه منیج میکنیم یا نمیکنیم! "
در کل من مشکلم فقط اینه که سایت هارو بدون مشکل انتقال بدن. الآن همین آقای شهر سرور (البته خود آقای سعید تمیس نیستند کسی که کارهای فنیشون رو انجام میده کس دیگه هستند که به جرئت میتونم بگم در حد خود من از سرور سرش میشه!) الآن سایت ها رو انتقال داده ولی چه فایده! غیر از 2 تا که اچ تی ام ال هستند بقیه همه مشکل دارن! چون دیتا بیس دارن :-|
در کل میخوام مدیر سرور سر دربیاره از این چیزا! نه مثل ایشون ندونه باید چی کار کنه!

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:18 AM ----------

آقای هشمتی :
هارد و پهنای باند رو بیار پایین با سی پنل بکنش 50 :دی
به نکات بالا هم توجه کن. اگه اوکی هست که من اعتمادم به شما نسبت به بقیه بیشتره (با کمال احترام به بقیه ی دوستان)

parsvps
September 21st, 2010, 01:35
سلام
ریسلر نامحدود ماهیانه 30000 تومان در خدمت شما هستم

---- ParsVPS ---- - (http://clients.parsvps.net/)

Aria
September 21st, 2010, 01:47
سلام.

عرض کردم، شخصی که مدیریت سرور های لینوکس من و مشتریانم رو به عهده دارند، بیش از 7 سال تجربه حرفه ای دارند و سرور های دولتی رو مدیریت می کنند و هزینه مدیریت سرور مجازی رو هم 75 تومان کمتر حساب نمی کنند ولی چون رابطه دوستانه با من دارند، برای من و مشتریانم تخفیف ویژه قائل میشن.

نکته قابل توجه این هست که من معمولاً مشتریان سر در گم رو هاست می کنم و خدارو شکر تا به حال همشون از موقعی که با ما کارشون رو شروع کردند دیگه مشکلی نداشتند و خوشحال هستند چون با کمی هزینه بیشتر، سرویس واقعی دریافت می کنند.

در هر حال هر چیزی قیمتی داره، ما هم برای کیفیت هزینه می کنیم و قاعدتاً باید هزینه این کیفیت رو از کاربر دریافت کنیم تا بتونیم به همین روال ادامه بدیم.

امیدوارم هر تصمیمی که میگیرید موفق و پیروز باشید.

با تشکر.

vPsPersia.COM
September 21st, 2010, 01:50
چیزایی که من برات میریزم فراتر از CSF و Zend Optimizer هست ;)

RAM خیلی برام مهم هست تا هارد و...

Business -
50 GB Web Space
900 GB MonthlyTraffic
1500 MB RAM
Intel Xeon Quad-Core 5630
1 IP

40 هزار تومان

این فکر کنم به کارت بیاد !

چند تا سایت داری ؟ چه قدر بازدید دارند؟

m_dg_farari
September 21st, 2010, 02:03
سلام.
با دستور top لینوکس اصولا همیشه 1200 مگ از رم در حال مصرفه.
حدود 5 تا سایت دارم با آمار روزانه 10 هزار بازدید (نیوک هست که زیاد منابع نمیکشه بنده خدا!) و حدود 25 تا 35 سایت دیگه با آمار روزانه 3 نفر (admin + admin + من) :d
با سی پنل مچش کن 50 تومن ماهیانه . پورتش راستی چه قدره؟ خیلی از هارد زدی ها! :دی

vPsPersia.COM
September 21st, 2010, 02:25
همین 15 هزار تومان که شما میگی برای cpanel رو من باید 19 هزار تومان با کارمزد بدم !

اگه می خوای برات cPanel Trial نصب کنم ، 45 روز زمان داره ، تا 45 روز دیگه هم خدا کریمه !

==============================

اگه برات مقدور هست مشخصات سرورت رو برام ارسال کن !

==============================

Port هم 1GBPS هست !

taghikhani
September 21st, 2010, 02:39
Vds
هارد 30
رم 2 گیگ
پهنای باند نامحدود
پورت 100 اختصاصی
ماهیانه 55000 تومان

سی پنل ماهیانه 15000
انتقال رایگان

ریسلر هم خواستید امضای بنده رو ببینید. انتقال برای ریسلر هم رایگانه.
آی پی اضافه هم ماهیانه 1500 تومان

m_dg_farari
September 21st, 2010, 03:29
نه بابا تریال چیه آبرو حیسیت داریم!
اینی که گفتی الآن یعنی من اطلاعات سرور رو بدم بری برای انتقال!؟ (پول نمیخوای :دی؟ چه آدم خوبی =p~)
جناب وی پی اس پرشیا :
1- این پلن توی سایتتون نیست (چون اسپیشل هست خوب ) اینو اضافه کنید تا من اوردر بدم.
2- ان شا الله مشکلات قبل که دخالتی در سرویس دهی جدید نخواهد داشت!؟ چون هر مشکلی بود به هر صورت حل شد!

1eng.ir
September 21st, 2010, 04:00
Linux VPS
Ram: 1024MB
Hdd: 50GB
BandWidth: 1000GB
Hdd Backup: 50GB
Price: 50.000 / Month
DataCenters: XLHost.Com / iWeb.Com / SingleHop.Com
Manage With DA Licence: 50.000 / Month -
DA Licence: 7.000 / Month -
Free Transfer From cPanel to DirectAdmin -

Linux VPS From Iran
Ram: 1024MB
Hdd: 50GB
BandWidth: 100GB
Hdd Backup: 50GB
DirectAdmin With Full Managed
DataCenter: AfraNet
Price: 69.000 / Month

Regards

J4vad
September 21st, 2010, 06:32
با سلام ،

آفر های نمایندگی + سرور مجازی ما را نیز می توانید در سایت مشاهده کنید البته نمایندگی ما Directadmin هست . اما در سرور های مجازی می توانید درخواست Cpanel دهید ، دیتاسنتر نیز Wehostwebsites می باشد .

آدرس : آجا هاست - اولین ارائه دهنده هاست وارز در ایران - ارائه دهنده انواع خدمات هاستینگ ویندوز و لینوکس، نمایندگی هاست لینوکس و ویندوز،سرور مجاز (http://www.ajahost.net)

سرویس های اولیه و امن سازی سرور برای اولین بار رایگان انجام خواهد شد .
موفق باشید .

vPsPersia.COM
September 21st, 2010, 14:11
1.5 گیگ رم هستش که ، فقط ترافیکش رو آپدیت نکردم

vPsPersia.COM - (http://portal.vpspersia.com/cart.php?gid=3)

از اینجا 1.5 رو سفارش بده ، کارت نباشه

من تا چند دقیقه دیگه سفارش میدم !

راستی این شماره منه : 09186790070

کاری داشتی سریع زنگ بزن که زود تر جواب بگیری !

shafiei7
September 21st, 2010, 14:54
مستر رسیلری میتونم بدم با پانلی که خودتون بتونید بک اپ انتقال بدید ری استور کنید. ای پی اضافی هم موجوده: مستر رسیلر لینوکس (http://www.inetworkweb.com/?aspx=LinuxMasterReseller)

m_dg_farari
September 21st, 2010, 15:27
ممنون جناب شفیعی.
پورت سرور اصلی چقدره؟ تضمین سرعت میکنید؟ من سرعت پایین مشکل ساز میشه برام!

pardishosting
September 21st, 2010, 15:41
می تونید پلان های ویژه ریسلری ما رو سفارش بدید.

این پلان ها قیمتشون کمی بالاست اما مهمترین چیزی که شما به دست خواهید اورد منابع سخت افزاری کافی و مناسب هست. در حد یک سرور مجازی مضافا اینکه دردسر های مدیریت سرور و ... نخواهید داشت.
نکته بعدی اینه که تمام کاربران شما بک اپ های دقیق خواهند داشت که خودشون هم به بک اپ ها دسترسی دارند.
هارد سرور ها raid10 بستر سرور ها کلود هستند. و سرعت خوب و مناسبی خواهند داشت. آپتایم هم در یک سال گذشته حدودا 99.98 واقعی بوده. که دلیل 2 ساعت از دان تایم ها انتقال سرور بوده.
یک ماه گارانتی بازگشت وجه داریم .

چون از طریق این فورم افر می دیم : 10 درصد تخفیف + 60 روزگارانتی بازگشت وجه رو بهتون تقدیم می کنیم.

با تشکر

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

????? ??????? ? ???????? ???? ???? ?????? ????? ?????? Reseller Linux Host (http://www.pardishosting.com/reseller-linux-s.php)

m_dg_farari
September 21st, 2010, 16:59
قیمت هاتون یه کمی بیش از یه کمی گرونه :-s

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:52 PM ----------

آقای شفیعی شما هزینه ی آی پی استاتیکتون چه قدره؟ گیر به وارز چه قدر؟ دیتا سنتر کجاست؟
منتظر جواب هستم...

vPsPersia.COM
September 21st, 2010, 17:00
راستی ، LiteSpeed هم بهت رایگان میدم !

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

خودش 15 تومان میشه ! این طوری انگار پول cPAnel ندادی !

m_dg_farari
September 21st, 2010, 17:04
من مشکلم 20 تومن و 15 تومن این چیزا نیست. مشکلم منیج هست!
منیج ساب فلانینگ :d خیلی خوب بود! ولی کانفیگ اولیه خراب بود هر روز مکافات داشتیم! اگه کسی میتونه تضمین به من بده که 1 مشکل بیش از 2 بار برای سرور پیش نیاد (مثل همین crash sql server که پوست منو کند ، نه که مثلا پهنای باند تموم بشه ، اینو بگم مشکل :-|) موردی نداره.

shafiei7
September 21st, 2010, 17:11

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:52 PM ----------

آقای شفیعی شما هزینه ی آی پی استاتیکتون چه قدره؟ گیر به وارز چه قدر؟ دیتا سنتر کجاست؟
منتظر جواب هستم...

هزینه ای پی اختصاصی ماهیانه 1500 تومان
دیتاسنتر هتزنر وارز نیست. ولی تا حالا هیچ گیری ندادن بگن فلان سایت چرا اسکریپت نال شده نصب کرده.
دیتاسنتر هتزنر آلمان

m_dg_farari
September 21st, 2010, 17:14
پورت سرور اصلی :)

shafiei7
September 21st, 2010, 17:18
پورت سرور اصلی :)

100 Mbit

همین الان دارم سرور جدید میخرم که اگر بخواید از این میدم و شما افتتاحش میکنید. مشخصات سرور جدید:
Core i7 975 @ 3.33GHz
Ram 12GB
Hard 3*1500

m_dg_farari
September 21st, 2010, 17:41
Please don't offer any more. Choice in progress... :d
لطفا دیگه آفر ندید. از همین دوستان که آفر دادند یکی انتخاب میشه....
ممنون

1eng.ir
September 21st, 2010, 17:58
Please don't offer any more. Choice in progress... :d
لطفا دیگه آفر ندید. از همین دوستان که آفر دادند یکی انتخاب میشه....
ممنون
New Offer :113:
1024MB Ram - 50GB Hdd - 1TB Bw - cPanel - Full Managed - 200.000 / Month ;)

pardishosting
September 21st, 2010, 18:48

منتظر جواب هستم...

جلوی همه می گم هر جا با امکانات ما دیدید که حتی با قیمت ما می دادند بیایید بهتون رایگان بدم.