PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : virpus ?

alimosavi
September 20th, 2010, 23:39
سلام

کسی با این سروریس دهنده کار کرده ؟

تجربتون چیه virpus.com

srashedian
September 21st, 2010, 00:47
سلام

کسی با این سروریس دهنده کار کرده ؟

تجربتون چیه virpus.com

سلام

مجازی سازی OpenVZ با رم اختصاصی و گارانتی شده... قیمت پایین با امکانات بالا... نوشته فول منیج ولی جواب ایمیل رو بعد از 1 روز ندادن... خودت با این همه تجربه توی بحث سرور چی فکر میکنی؟

alimosavi
September 21st, 2010, 00:51
من unmanage یک vps چند ماهی دارم . بیشتر بک آپ استفاده می کنم . مشکل خاصی نبوده و سرعتشم خوبه . حالا دارم بررسی می کنم استفاده بیشتری نسبت به بک آپ و تونل ازش بکنم ....

radium
September 21st, 2010, 00:52
من تجربه خوبی از پشتیبانیشون ندارم
البته واسه مدت ها پیشه
هاردی که داده بودند کمتر از اون چیزی بود که توافق کرده بودیم
بعد از سه روز ایمیل زدن بالاخره درستش کردند
از این موضوع گذشته بقیه موارد تایید میشه

znhost
September 21st, 2010, 10:20
آشغالهههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههه

alimosavi
September 21st, 2010, 10:29
آشغالهههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههه

تجربه بدی داشتی ؟

taghikhani
September 21st, 2010, 10:33
کلا openvz همراه با رم گارانتی شده یعنی دروغ. چون این امکان وجود ندارد.

rn4j1m1
September 21st, 2010, 11:15
کلا openvz همراه با رم گارانتی شده یعنی دروغ. چون این امکان وجود ندارد.

خوب اندازه ای که رم داره بفروشه میشه گارانتی شده دیگه :d مثلا esxi هم رم اختصاصی میده اما خیلی راحت میشه رم اختصاصی رو کم کرد و رم به صورت share باشه !!!!

taghikhani
September 21st, 2010, 11:17
خوب اندازه ای که رم داره بفروشه میشه گارانتی شده دیگه :d مثلا esxi هم رم اختصاصی میده اما خیلی راحت میشه رم اختصاصی رو کم کرد و رم به صورت share باشه !!!!

اگر میخواست همچین کاری بکنه به نظرتون openvz نصب میکرد؟

satell
April 4th, 2011, 16:02
http://myvirpus.com/aff.php?aff=543 من که ازش راضیم من یه سرور دارم ازشون و دوستم هم همزمان یه سرور دیگه داره ازشون که الان نزدیک چهار ماهه داریم ازش استفاده میکنیم یه مقدار قسمت پشتیبانیشون یواشه ولی بلاخره جواب میده بلاخره با این قیمت سرویسشون عالیه باید پولیم که میدی رو نگاه کنی دیگه ! :113: