PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد این افزونه-ایا تاثیر داره؟

armin.rf
October 8th, 2015, 09:42
سلام
همونطور که میدونید یکی از افزونه هایی که خیلی ها ازش استفاده میکنند افزونه
WordPress SEO by Yoast

میباشد حالا ایا استفاده از این افزونه تاثیری داره؟
چون به سختی رنگ سبز رو به پست میده!

و ایا ممکنه در قالب مشکل به وجود بیاره؟

SaeedFazlollahzadeh
October 8th, 2015, 09:47
با صدای اون دختر کوچیکه تو تبلیغات عشل بخونید: "واقعا تاثیر داره؟" حالا با صدای مامانش: "بله که تاثیر داره"
من مدت زیادی با این افزونه کار کردم و قطعا تاثیر فراوانی داره. سبز شدنش هم شرایطی داره که در هر نسخه تقریبا شرایطش سخت تر شده نسبت به نسخه ی قبلی، متاسفانه.
والا من که تاحالا ندیدم در قالب مشکلی به وجود بیاره.
اون مشکل قبلی تون از همین افزونه بود؟ تا این جا یادمه گفته بودید که از افزونه بود که حل شده خدا رو شکر

armin.rf
October 8th, 2015, 09:55
با صدای اون دختر کوچیکه تو تبلیغات عشل بخونید: "واقعا تاثیر داره؟" حالا با صدای مامانش: "بله که تاثیر داره"
من مدت زیادی با این افزونه کار کردم و قطعا تاثیر فراوانی داره. سبز شدنش هم شرایطی داره که در هر نسخه تقریبا شرایطش سخت تر شده نسبت به نسخه ی قبلی، متاسفانه.
والا من که تاحالا ندیدم در قالب مشکلی به وجود بیاره.
اون مشکل قبلی تون از همین افزونه بود؟ تا این جا یادمه گفته بودید که از افزونه بود که حل شده خدا رو شکر

مشکل قبلی از افزونه وی ای پی بود که بله خداروشکر حل شد

یک مدت قبل از وبلاگ اوردیم رو وردپرس برای عده ای سایت بالا نمیومد و دقیق نمیدونم به خاطر کش دی ان اس بود که هنوز رو وبلاگ یا افزونه حالا استفاده کنیم ببینیم چی میشه

- - - Updated - - -

فقط در سایت ها خوندم که این تنظیمات تخصصی داره ؟ ایا صحت داره؟تنظیم نشه کار نمیکنه و تاثیر نمیذاره؟

sepahanserver
October 8th, 2015, 10:56
درود

بله تاثیر گذار هست
سبز شدن پست ها هم بسیار دشوار نیست
عمده نکاتی ک توجه داره بهش
استفاده از h ها در متن
متن نسبتا طولانی
انتخاب کلمه کلیدی درست

SaeedFazlollahzadeh
October 8th, 2015, 13:13
دوباره با همون صدا بخونید: واقعا تاثیر داره!
بله که تاثیر داره. تنظیماتی هم داره که خیلی سخت نیست. مثلا من خودم تنظیماتم رو خودم ست کرده بودم، البته یه پیش زمینه ای هم در این مورد داشتم.
http://hamyarwp.com/wordpress/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1/
این لینک هم میتونه به شما کمک کنه.
سبز شدنش هم علاوه بر تگ های h، مثلا تعداد کاراکتر عنوان شما باید بیش از 40 تا باشه و بیش از حد هم نباشه. تعداد لغات باید حداقل 300 یا 250 باشه. کلمات کلیدی باید در متن موجود باشن. اون لغات متا و اون یه چی دیگه هم باید در متن موجود باشن و در عنوان هم همین طور، و لغات استفاده شده در اولی، در دومی هم وجود داشته باشه.
مثلا من یه مقاله ی تقریبا 1500 کلمه ای در سایتم نوشته بودم ولی سئو رو نارنجی نشون میداد. در حالی که یه 250 کلمه ای دارم که سبزه.

armin.rf
October 9th, 2015, 13:28
الان این گزینه که NO هستش و چطوری Yes کنم ؟
http://up.baran-web.ir/baran/144438105143561.jpg

persianws
October 9th, 2015, 13:58
الان این گزینه که NO هستش و چطوری Yes کنم ؟
http://up.baran-web.ir/baran/144438105143561.jpg

برای سبز شدن ادرس
عنوان پست باید در نامک تکرار بشه ، البته ترکیبی از فارسی و لاتین باید باشه و خیلی طولانی نباشه قبل از انتشار پست این گزینه معمولا قرمز هست بعد از انتشار چک کنید سبز خواهد شد ...کلا باید از یکی از کلمات کلیدی متن استفاده کنید در بخش های مختلف این افزونه تا چراغ سبز رنگ شود ...

SaeedFazlollahzadeh
October 9th, 2015, 14:02
در تنظیمات/پیوند های یکتا باید ساختار لینک رو روی نام نوشته قرار بدید.
هم چنین لغت نوشته شده باید در لینک موجود باشه که بعد از انتشار یا ذخیره ی پیش نویس میتونید ببینید که سبز شده یا خیر.
قبلا من که استفاده میکردم، این مورد رو هم داشتم که مثلا در عنوان نوشته شده بود "انتشار whmc 6.1 از فردا با فلان قیمت" ولی چون whmc 6.1 رو نمیتونست اوکی کنه و سبز نمیشد، عدد 6.1 رو نمینوشتم.

armin.rf
October 9th, 2015, 14:03
مثلا تو بخش قالب وردپرس پست میخوایم بزاریم در دسته وردپرس نامک رو وردپرس بزاریم؟

SaeedFazlollahzadeh
October 9th, 2015, 14:05
بله
همون میشه لینک دسته تون
yoursite.com/category/وردپرس

armin.rf
October 9th, 2015, 14:12
در تنظیمات/پیوند های یکتا باید ساختار لینک رو روی نام نوشته قرار بدید.
هم چنین لغت نوشته شده باید در لینک موجود باشه که بعد از انتشار یا ذخیره ی پیش نویس میتونید ببینید که سبز شده یا خیر.
قبلا من که استفاده میکردم، این مورد رو هم داشتم که مثلا در عنوان نوشته شده بود "انتشار whmc 6.1 از فردا با فلان قیمت" ولی چون whmc 6.1 رو نمیتونست اوکی کنه و سبز نمیشد، عدد 6.1 رو نمینوشتم.

با تشکر از شما
بله سبز شد :x

- - - Updated - - -

الان همش
YES
هستش اما زرده و نوشته تایید!

SaeedFazlollahzadeh
October 9th, 2015, 14:14
باید در قسمت تجزیه و تحلیل برید و ببینید دلیلش چیه.
مثلا سه چهار مورد از زرد شدن نوشته که دلایل مختلفی میتونه داشته باشه، و هم چنین موارد سبز رو هم نوشته که ینی اون موارد رو رعایت کردید
در صورت تمایل میتونید شات قرار بدید تا راهنمایی بیشتر انجام بشه

noa_takotnaha
October 9th, 2015, 14:29
حساس نشو ، حساس نشو.
خیلی زیاد به این افزونه حساس نباشید. به محتوا اهمیت بدین. چون این افزونه کامل نیست و یه سری نواقص داره.
مثلا شما کلمه کلیدی رو "دانلود" انتخاب کردین، و تو آدرس هم به این صورت نوشتید: yoursite.com/download
اینو گوگل تشخیص میده که ترجمه "دانلود" میشه "download"
ولی این افزونه نمیتونه تشخیص بده و گزینه آدرس برگه رو NO نشون میده که در واقع باید yes باشه.
در کل ، این افزونه ها برای اینه که شما رو راهنمایی کنه و کارتون رو راحت کنه، نه اینکه شما رو با چند تا چراغ اذیت کنه ;)

armin.rf
October 9th, 2015, 14:34
حساس نشو ، حساس نشو.
زیاد به این افزونه حساس نباشید. به محتوا اهمیت بدین. چون این افزونه کامل نیست و یه سری نواقص داره.
مثلا شما کلمه کلیدی رو "دانلود" انتخاب کردین، و تو آدرس هم به این صورت نوشتید: yoursite.com/download
اینو گوگل تشخیص میده که ترجمه "دانلود" میشه "download"
ولی این افزونه نمیتونه تشخیص بده و گزینه آدرس برگه رو NO نشون میده که در واقع باید yes باشه.
صحیح است
والا این 2 روز کل وقتم رو روش گذاشتم که کلی کار میتونیستم انجام بدم!

sabafa
October 14th, 2015, 14:24
من الان دو سالی که هست استفاده میکنم نکات زیر رو که در نظر بگیرید سبز میشه:
1- عنوان متن رو تو خط اول با heading1 بزنید
2- تو متنتون حداقل به سه تا از مطالبتون که به کلمات میخوره لینک بدین
3- حتما تو پست هاتون یه دونه عکس رو بزارید
4- عکسها وسط چین و عنوان و alt و ... رو هم براش بزنید (سعی کنید برای عکس اول عنوان کلید واژه رو بزنید و برای عکس های بعدی همون عنوان منتها با جابجایی فعل و فاعلش)
5- کلید واژه رو سیعی کنید مختصر باشه و تو متن بیشتر از سه تا تکرار نشده باشه
6- متاتگ رو هم براش پر کنید
و نکته آخر اینکه حتما به متنتون شاخ و برگ بدین که از 300 کلمه بیشتر باشه
پیــــــــــــــــــــــر وز باشیــــد

alborz94
October 14th, 2015, 14:34
سلام
همونطور که میدونید یکی از افزونه هایی که خیلی ها ازش استفاده میکنند افزونه
WordPress SEO by Yoast

میباشد حالا ایا استفاده از این افزونه تاثیری داره؟
چون به سختی رنگ سبز رو به پست میده!

و ایا ممکنه در قالب مشکل به وجود بیاره؟

سلام
جزو بهترین افزونه های وردپرس هست و تعداد بالای نصب اون نشانه قدرتمند بودن افزونه هست. البته اگر نسخه پریمیوم یا تجاری اون رو بگیرید خیلی عالی هست.
موفق باشید