PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزینه

r21_pwnish
October 7th, 2015, 20:48
سلام 1 سوال یکی که هزینه داره برای بالا بردن سایت مثلا پول کافی داره برای تبلیغات میتونه سایتشو ببره بالا؟ مثلا کلی تبلیغات کنه تو سایتای مخم

Computer
October 7th, 2015, 20:58
سلام
با سرمایه در اینترنت به راحتی میتوان هر سایتی رو معروف کرد بستگی به نوع تبلیغ و روش خرج کردن اون سرمایه داره

amin0181
October 7th, 2015, 21:02
بستگی داره به این که شما کجا تبلیغ میکنی
چقدر داری هزینه میکنی نسب به رقبا
چه محتوایی ارائه میکنید
و ...

saeed1988m
October 7th, 2015, 21:20
بیشتر از سرمایه آنچنانی مهم نوع سایت شما و شناسائی سایت هایی با بازدهی مناسب برای شماست دوستانی هستند که مدیر تبلیغات هستند در صورتی که دوست داشتید میتونم خدمت شما معرفی کنم البته با ید سایتتون رو بررسی کنند

r21_pwnish
October 7th, 2015, 21:50
سلام من 1 سایت مناسب میخوام بزنم که کدش متناسب با سئو هستش و عوامل سئو رئایت شده و سایت اندروید هست و پستای خیلی خوب میخوام بزارم اگه کنار سئو خوب هزینه خوب کنم برای تبلیغات سئو سایتم قوی میشه؟ من میخوام 2 3 ماه تبلیغات خوب کنم تو 3-10 تا سایت مناسب و پر بازدید و اگه خوب از سایتم بازدید کنن با این تبلیغاتا خود به خود سئو همم قوی میشه؟ میخوام بعد 2 3 ماه دیگه بازدیدم از سئو گوگل باشه , بازدید مناسب تاثیر داره تو رطبه گوگل؟

noa_takotnaha
October 7th, 2015, 22:20
توصیه می کنم کل هزینه رو صرف تبلیغات نکنید. برای سئو سایت هم مقداری هزینه کنید. منظور بک لینک و ... که هزینه داره. و این که چون لینک سازی نباید متوقف بشه، مقداری هم هر ماه برای لینک سازی کنار بزارید.

r21_pwnish
October 7th, 2015, 23:10
سلام من تازه کارم بک لینک چیه؟ رو سئو تاثیر میزاره؟

noa_takotnaha
October 8th, 2015, 01:34
بک لینک ، به لینک سایت شما در سایت های دیگه گفته میشه. یکی از فاکتور های اصلی اعتبار سایت هست. پس بله رو سئو تاثیر داره.

HostBaran
October 8th, 2015, 01:46
توصیه می کنم کل هزینه رو صرف تبلیغات نکنید. برای سئو سایت هم مقداری هزینه کنید. منظور بک لینک و ... که هزینه داره. و این که چون لینک سازی نباید متوقف بشه، مقداری هم هر ماه برای لینک سازی کنار بزارید.

داداش بک لینک دیگه جواب نمیده ... پیشنهاد میکنم بازدید کلیکی خود شرکت گوگل رو خریداری کنی البه برای این کار باید یا حساب CashU یا PayPal داشته باشید ...

noa_takotnaha
October 8th, 2015, 02:00
داداش بک لینک دیگه جواب نمیده ... پیشنهاد میکنم بازدید کلیکی خود شرکت گوگل رو خریداری کنی البه برای این کار باید یا حساب CashU یا PayPal داشته باشید ...
درسته قبلا تاثیرش خیلی بیشتر بود ولی الان هم تاثیر کمی نداره. اما تفاوت در اینجاست که گوگل سخت گیر تر شده و فرق بک لینک طبیعی و غیر طبیعی رو خیلی بیشتر از قبل تشخیص میده و متاسفانه کمتر از 1% وب مسترها بک لینک رو اصولی تهیه می کنن.

HostBaran
October 8th, 2015, 02:04
درسته قبلا تاثیرش خیلی بیشتر بود ولی الان هم تاثیر کمی نداره. اما تفاوت در اینجاست که گوگل سخت گیر تر شده و فرق بک لینک طبیعی و غیر طبیعی رو خیلی بیشتر از قبل تشخیص میده و متاسفانه کمتر از 1% وب مسترها بک لینک رو اصولی تهیه می کنن.

فرمایش شما متین ... اما اگه قالب بهینه واقعی باشه فقط کافی سایت مورد نظر بازدید زیاد بگیره . در نتیجه سایت بر روی گوگل بالا میاد ... در ضمن تبلیغ کلیکی گوگل نیز بک لینک حساب میشه .

r21_pwnish
October 9th, 2015, 22:33
سلام من نفهمیدم آخر سر بک لینک بگیرم یا نه؟ بک لینک همون قرار دادن بنر هستش روی سایتا؟

amin0181
October 9th, 2015, 23:16
سلام من نفهمیدم آخر سر بک لینک بگیرم یا نه؟ بک لینک همون قرار دادن بنر هستش روی سایتا؟

بک لینک میتونه خوب باشه میتونه بد باشه

بهتر هست یکم تحقیق کنید در صورتی که میخوایید بک لینک تهیه کنید
(http://websima.com/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9/)

r21_pwnish
October 10th, 2015, 16:10
1سوال بکلینک رای گوگل هستش؟ میشه مثال بزنید مثلا باید بریم رای بدیم؟ :دی

AbtinServer
October 10th, 2015, 21:01
بک لینک یه جور لینک کردن سایت شماست
رای دادن یعنی چه؟

r21_pwnish
October 10th, 2015, 21:57
مثلا سایتای بزرگ پول میگیرن لینک سایت منو میزارن تو سایتشون ؟

r21_pwnish
October 11th, 2015, 22:23
سلام ممنون