PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بزرگ و جدی در ssl

mehdi741
October 7th, 2015, 19:21
دوستان من یه مشکلی دارم با ssl وقتی کریو یا هر نوع ف ی ل ت ر شکنی وصل میکنم راحت سایت لود میکنه ولی وقتی با ای بی ایرانی میزنم سایت بالا نمیاد بیزحمت راهنمایی کنید

iwpanel
October 7th, 2015, 20:10
دوستان من یه مشکلی دارم با ssl وقتی کریو یا هر نوع ف ی ل ت ر شکنی وصل میکنم راحت سایت لود میکنه ولی وقتی با ای بی ایرانی میزنم سایت بالا نمیاد بیزحمت راهنمایی کنید
سلام احتمالا دامین شما بسته شده

mehdi741
October 7th, 2015, 21:13
سلام احتمالا دامین شما بسته شده
======================================
با اینترنت اکسپلوره با ای پی ایرانی باز میشه فقط با کروم و فایر فاکس باز نمیشه چندین هاست هم عوض کردم بازم نشد

iwpanel
October 7th, 2015, 21:15
======================================
با اینترنت اکسپلوره با ای پی ایرانی باز میشه فقط با کروم و فایر فاکس باز نمیشه چندین هاست هم عوض کردم بازم نشد
اسم دامینتون بدید

amin0181
October 7th, 2015, 22:42
بخش تنظیمات سرتیفیکیت مرورگر و چک کنید ( در صورتی که میدونید مشکل از دامین نیست )

mehdi741
October 8th, 2015, 11:25
اسم دامینتون بدید

==============
پیغام خصوصی شد

- - - Updated - - -

بخش تنظیمات سرتیفیکیت مرورگر و چک کنید ( در صورتی که میدونید مشکل از دامین نیست )

===========
دوست عزیز با چندین سیسیتم تست کردم جواب نداد متاسفانه

iwpanel
October 8th, 2015, 16:12
==============
پیغام خصوصی شد

- - - Updated - - -

===========
دوست عزیز با چندین سیسیتم تست کردم جواب نداد متاسفانه

PING... (10.10.34.36): 56 data bytes
مشکل اینه که دامین بستن

farssub
October 8th, 2015, 16:38
مشکل از دامینتون هست

smhnw
October 8th, 2015, 19:49
حالا دامینو که ما ندیدم تست کنیم ولی دوستان میگن که *****ه که دیگه هیچی تمومه :d

ولی در کل اس اس ال کنده و باز نمیشه تو ایران ما که حتی میخوایم وارد سی پنل با پورت 2087 بشیم جون میکنه باز بشه !!!!

ما که میگیم یه نرم افزاری چیزی درست کنن بگن هرکی میخواد اینترنت استفاده کنه باید از صفحه مانیتورش فیلمبرداری بشه و براشون ارسال بشه دیگه ... ( اخه یه حدی داره )

ما که های وب هستیم اینطوریه بقیه رو نمیدونیم ...

کلیم دامین داریم اس اس ال دارن نمیتونیم اصلا چن مین واردش باشیم و کارامونو کنیم !

یه مین میره یه مین نمیره ...

mehdi741
October 9th, 2015, 00:49
PING... (10.10.34.36): 56 data bytes
مشکل اینه که دامین بستن
==========================================
یعنی دامین از طرف مخابرات مسدود شده چون من با های وب +پارس انلاین و اسیا تک تست کردم راحت پینگ میداد 215 ms
و جالب اینه فقط با مرورگر اینترنت اکسپلوره بالا میومد ولی با مابقی مرورگر ها مثل فایر فاکس کروم و اوپرا بالا نمیومد والا دارم دیوانه میشم

mehdi741
October 9th, 2015, 01:37
ادرس سایت رو پ خ کنید اگه مقدوزه بررسی کنیم
====================
پ خ شد

amin0181
October 9th, 2015, 02:52
سلام
دامین رو برام ارسال کنید از چند ای اس پی تست کنیم

mhiizadi
October 9th, 2015, 16:49

دامنه ***** شده است ؛ پورت ssl هم بسته شده روی دامنه .

mehdi741
October 11th, 2015, 17:41
سلام
دامین رو برام ارسال کنید از چند ای اس پی تست کنیم

============
پ.خ شد