PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت نماد

hossein1210
October 7th, 2015, 13:20
سلام
دوستان من این چند روزه خواستم برای دریافت نماد اقدام کنم
به نظرتون با این شرایط پیش اومده مالیات صرف نظر کنم بهتره یا اینکه نماد رو بگیرم؟
برای لوگوی جدیدی که صحبتش هست باید مجوز داشته باشن یعنی اینماد بعد از اینکه مجوزش رو گرفتیم باید بریم مالیات
فکر کنم این این مسیراز قبل در نظر داشتن.
کسی تا حالا رفته اداره مالیات برای ثبت سایتش؟یعنی باهاشون تماس گرفتن؟
اگر کسی رفته مدارک چی خواستن و اینکه چجوری میخوان مالیات رو حساب کنن؟

armin.rf
October 7th, 2015, 13:21
میل خودتونه

اما الان همه نماد دارن و داشتن نماد کار خاصی انجام نمیده

kool
October 7th, 2015, 13:29
سلام
دوستان من این چند روزه خواستم برای دریافت نماد اقدام کنم
به نظرتون با این شرایط پیش اومده مالیات صرف نظر کنم بهتره یا اینکه نماد رو بگیرم؟
برای لوگوی جدیدی که صحبتش هست باید مجوز داشته باشن یعنی اینماد بعد از اینکه مجوزش رو گرفتیم باید بریم مالیات
فکر کنم این این مسیراز قبل در نظر داشتن.
کسی تا حالا رفته اداره مالیات برای ثبت سایتش؟یعنی باهاشون تماس گرفتن؟
اگر کسی رفته مدارک چی خواستن و اینکه چجوری میخوان مالیات رو حساب کنن؟

سلام
کلا چند روز صبر کنید زیانی نداره ولی توی چاه بیوفتید بعدش بیرون اومدن ممکنه سخت باشه !

serverstar.ir
October 7th, 2015, 13:32
سال 91 نماد گرفتیم اما تو سایت نمیزاریم چون خیلی ظاهر زشت و بزرگی داره و ار طرفی یکی باید خودشون رو تایید کنه !!!

اوایل که نماد اومد سرور های خودشون مدام دون بود و بیشتر وقتها مخصوصا شبا نماد در سایت لود نمیشد !

اصلا نمیدونم نماد چه معنی میده همه میرن میگیرن و راحت یه سری مدارک میگیرن و نماد میدن این بازی هست برای کسب درامد از اینترنت و کسانی که از اینترنت پول در میارن

armin.rf
October 7th, 2015, 13:35
تا چند روز دیگه شبکه ها پخش میکنن

این روز ها همه نماد میگیرند شما چطور ؟
اقا به خدا همش الکیه خود انسان باید منصف باشه

shivahost
October 7th, 2015, 13:41
نماد که هیچی! طرف آرم وزارت اطلاعات الکی گذاشته تو سایتش و داره سرویس میفروشه و تحویل نمیده و ده ها نفر فقط با خودم در موردش تماس گرفتن کسی کاریش نداره!

خودم شخصا به وزارت اطلاعات و 113 و پلیس فتا و نماد گزارش دادم هنوز داره کار می کنه: http://tshost.ir

iranian-portal
October 7th, 2015, 14:15
درود ،

شاید شنیده باشین که میگن :

مشک آن است که خود ببوید ، نه آن که عطار بگوید

خودتون منطقی بشینید 10 دقیقه فکر کنید ، نماد چی رو عوض می کنه؟؟ مشتری میاره براتون؟؟

اول از همه که روزی رسان همه "حق تعالی" است ، نه این بازی ها و سرگرمی های بچه گانه

دوم این که شما اگر واقعا کارتون درست باشه ، به خودی خود مشتریان راضی و وفادار شما از هزاران نماد بیشتر باعث اعتبار و جلب مشتری خواهند شد.

se7en-host
October 7th, 2015, 14:39
برای گرفتن درگاه بانکی مجبور به گرفتن نماد هستید

kool
October 7th, 2015, 14:45
برای گرفتن درگاه بانکی مجبور به گرفتن نماد هستید

درگاه واسط خیلی بهتر و بدون مشکلات تغییر آی پی و التماس به پشتیبانی هاشون ....
همراه با پلاگین های رایگان برای اکثر سیستم ها

-- درگاه واسط هم بعدا حذف شد، به صورت کارت به کارت. اصلا مشلات از زمانی شروع شد که این پرداخت های آنلاین بوجود اومد. اولش فقط واریز به حساب و کارت به کارت بود و عالی

ghomeishi
October 7th, 2015, 14:46
نماد بگیرید کی چی بشه
سایتتون اگر خوب باشه برند بشید چه نیازی به این چیزاست
سایتای خارجی نماد دارن؟

kool
October 7th, 2015, 14:47
سال 91 نماد گرفتیم اما تو سایت نمیزاریم چون خیلی ظاهر زشت و بزرگی داره و ار طرفی یکی باید خودشون رو تایید کنه !!!

اوایل که نماد اومد سرور های خودشون مدام دون بود و بیشتر وقتها مخصوصا شبا نماد در سایت لود نمیشد !

اصلا نمیدونم نماد چه معنی میده همه میرن میگیرن و راحت یه سری مدارک میگیرن و نماد میدن این بازی هست برای کسب درامد از اینترنت و کسانی که از اینترنت پول در میارن

اگه استفاده نمیکنید بهتره اطلاع بدید که حذفش کنن وگرنه بعدا، از سال 91 براتون مالیات میخوره.