PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور و سرویس مناسب برای سایت پربازدید

hossein.itman
October 6th, 2015, 23:40
سلام دوستان
برای یه سایت دانلود و خبری با بازدید کننده روزانه 300000 کدام cms بهتر است؟ چه سروری باید تهیه شود؟

سایت خبری و دانلود است
گسترده و متنوع میباشد.
افراد مختلف با سطوح دسترسی متنوع برای مطلب گزاشتن بتوان تعریف کرد
امنیت بسیار مهم می باشد.
لود سایت بسیار مهم میباشد.
انعطاف پذیری بالایی داشته باشد.
سئو مناسب باشد.

من فقط با وردپرس تا حالا کار کردم و البته با سیستم های دیگه هم مشکلی نباید داشته باشم. یکم کدنویسی هم حالیم میشه
وردپرس منابع بالایی نیاز داره و بازدید بالا لود بسیار پایین میاد. برای بازدید 300هزار نفر در روز با وردپرس به چه سروری نیاز هست؟

سایت های بزرگ ایران مثل دانلود های پی سی دانلود و ... از چه سیستمی استفاده میکنند؟

لطفا راهنمایی کنید و قیمت سرور را بدهید.
با تشکر

mhiizadi
October 6th, 2015, 23:48
سلام دوستان
برای یه سایت دانلود و خبری با بازدید کننده روزانه 300000 کدام cms بهتر است؟ چه سروری باید تهیه شود؟

سایت خبری و دانلود است
گسترده و متنوع میباشد.
امنیت بسیار مهم می باشد.
سئو مناسب باشد.

من فقط با وردپرس تا حالا کار کردم و البته با سیستم های دیگه هم مشکلی نباید داشته باشم. یکم کدنویسی هم حالیم میشه
وردپرس منابع بالایی نیاز داره و بازدید بالا لود بسیار پایین میاد. برای بازدید 300هزار نفر در روز با وردپرس به چه سروری نیاز هست؟

سایت های بزرگ ایران مثل دانلود های پی سی دانلود و ... از چه سیستمی استفاده میکنند؟

با تشکر

سلام ؛ شما تازه دارید شروع میکنید ؛ میتونید با هاست قوی هم کاره خودتون رو راه بندازید و نیازی به هزینه های زیاد برای سرور نیست .
اسکریپت هم وردپرس میتونید استفاده کنید .
اگر سرور حتما میخواید داشته باشید ؛ بفرمایید تا یه سرور با درایو ssd بهتون پیشنهاد بدم .

AbtinServer
October 6th, 2015, 23:50
با سلام
استفاده از سرور اختصاصی با هارد دیسک های ssd و سی پی یو مناسب قاعدتا کمک به ارائه منابع لازم برای شما می نماید.

سرور اختصاصی ایران به شما پیشنهاد می شود.

لطفا بودجه خود را اعلام نمایید و از طریق پورتال سایت با ما در تماس باشید.

serverstar.ir
October 6th, 2015, 23:50
سلام دوستان

سایت خبری و دانلود است
گسترده و متنوع میباشد.
امنیت بسیار مهم می باشد.
سئو مناسب باشد.

با تشکر

با سلام

باید سرور اختصاصی داشته باشید

بدون شک چیز دیگر بی کیفیت و نامطلوب است

در صورت تمایل آفر سرور اختصاصی با هارد اس اس دی موجود است از طریق سایت در ارتباط باشید

www.serverstar.ir (http://www.serverstar.ir)

jaheshserver
October 6th, 2015, 23:53
سرور اختصاصی با هارد های ssd و سی پی یو قوی براحتی با یک کانفیگ حرفه ای جواب میده
حدود هزینه سرور 250 تومان میشه ولی برای شروع از یک هاست با کیفیت کار رو استارت بزنید و سیستم وردپرس هم بهترینه بدون شک

ourweb
October 7th, 2015, 00:25
شما میتوانید برای شروع از یک سرور مجازی قوی که با حداقل ماهی 50 هزار تومان کارتون رو راه بندازید مشتری های داشتیم به این شکل که ارائه دهنده خدمات وبلاگ بودن و تا 30000 ای پی رو تونستن پردازش کنن سرورها برای شروع کارتان سرور مجازی بهترین گزینه هست همچنین بعضی از همکاران اعلام کردند هاست که اگر یک موقه بازدید بره بالا اون موقه دردسرهاتون شروع میشه و خدایی نکرده شاید به بسته شدن سایت شما هم برسه پس از اول کار مستقل باشید بهتره شما اگه میانگین بخواهید بگیرید یک هاست پرقدرت برای کار شما حداقل 70 هزار تومان در ماه هست که میتوانید بجای این از یک سرور مجازی مستقل استفاده نمایید . پیشنهاد ما سرور مجازی می باشد.
برای راهنمایی بیشتر و ارائه راهکار بهتر با من تماس بگیرید .

farssub
October 7th, 2015, 00:32
با سلام برای شروع کارتون یک سرور مجازی تهیه کنید و اون رو در سرور مجازی میزبانی کنید
بعد از گسترش کارتون و سایتتون که امار و بازدید پیشرفتی داشت میتونین سرور اختصاصی تهیه کنید.
در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر در خدمتیم
info_Farssub

pazis
October 7th, 2015, 00:33
با سلام،

وردپرس از لحاظ بازدید زیاد مشکلی ایجاد نمی کنه. ولی وقتی دیتابیس وردپرس بزرگ بشه مشکل آفرینه.

بد نیست به این لینک یه نگاهی بکنید:
http://www.smashingmagazine.com/2012/09/secrets-high-traffic-wordpress-blogs/

تجربه ی شخصی خود من این بوده که با ترافیک بالا وردپرس با یه سری تکنیک ها خیلی هم خوب جواب میده.
ولی وقتی تعداد پست ها زیاد میشه، به خاطر یه الگوریتمی که توی پیداکردن پست ها داره، مشکل پیدا میکنه.
منظورم از تعداد پست بالا در حد 500 هزار تا پست هست. باعث میشه که سرور دیتابیس سی پی یو بچسبونه به 100%.

در رابطه با سرور هم مستقیماً بستگی داره به تعداد بازدیدهای شما، نوع استفاده کاربران و البته حجم سایت.
برای 300000 بازدید در روز حداقل نیاز به یک سرور اختصاصی واقعاً قوی دارید و البته باید تا اونجا که میشه کانفیگ هم بهینه باشه و caching و... انجام بدید.

softlayer
October 7th, 2015, 00:48
درود
بنا به میزان بودجه شما میتونه پیشنهادات متفاوت بشه
در صورت تمایل برای راهنمایی مناسبتر از طریق وبسایت با ما در ارتباط باشید
www.mahtaonline.ir

jackhaman
October 7th, 2015, 01:19
با سلام

باید سرور اختصاصی داشته باشید

بدون شک چیز دیگر بی کیفیت و نامطلوب است

در صورت تمایل آفر سرور اختصاصی با هارد اس اس دی موجود است از طریق سایت در ارتباط باشید

www.serverstar.ir (http://www.serverstar.ir)

سلام بنده هاست سراغ دارم ؛ 100000 بازدید روزانه تا 500000 رو میتونه جواب بده ؛ .
چطور میگید سایر موارد بی کیفیت هست ؟

SaeedFazlollahzadeh
October 7th, 2015, 01:22
سلام بنده هاست سراغ دارم ؛ 100000 بازدید روزانه تا 500000 رو میتونه جواب بده ؛ .
چطور میگید سایر موارد بی کیفیت هست ؟
احیانا هاست اختصاصی نیست!؟

jackhaman
October 7th, 2015, 01:42
احیانا هاست اختصاصی نیست!؟
خیر به اون صورت هم اختصاصی نیست ؛ به هر حال هاست اختصاصی نداریم .
همگی اشتراکی هست ؛ ولی یکی کیفیت داره در حد پشم ؛ یکی کیفیت داره که سایت های رنک پایین الکسا هم ازشون استفاده میکنند

hossein.itman
October 8th, 2015, 16:37
خوب نگفتید به نظرتون چقدر رم و سی پی یو نیازه

این امکان وجود داره که رو وردپرس سایت رو ران کرد وقتی به این بازدید رسید به اسکریپت شخصی انتقال داد؟

با تشکر

Marketer
October 8th, 2015, 17:18
سلام دوستان

سایت خبری و دانلود است
گسترده و متنوع میباشد.
امنیت بسیار مهم می باشد.
سئو مناسب باشد.

با تشکر

درود در خدمتیم

با ما در ارتباط باشید

https://padraweb.com/client/submitticket.php

ourweb
October 8th, 2015, 17:24
خوب نگفتید به نظرتون چقدر رم و سی پی یو نیازه

این امکان وجود داره که رو وردپرس سایت رو ران کرد وقتی به این بازدید رسید به اسکریپت شخصی انتقال داد؟

با تشکر

برای اون انتقال باید اون برنامه نویس بتونه سیستم رو طوری طراحی کند که با دیتای وردپرس همسان بشه همچنین برای رم و سی پیو برای شروع رم 4 تا 8 گیگ و سی پیو 2 تا4 هسته ای کار شما رو پاسخ میدهد اگز کانفیگ درست انجام شود به راحتی پاسخ گو خواهد بود

sms.bartarhost
October 8th, 2015, 18:52
سرور اختصاصی میتونیم براتون تهیه کنیم با نصب و کانفیگ دایرکت ادمین قیمت هم 150 هزارتومان با تخفیف