PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام cms برای سایت خبری و دانلود با بازدید بسیار بالا؟

hossein.itman
October 6th, 2015, 23:37
سلام دوستان
برای یه سایت با بازدید کننده روزانه 300000 کدام cms بهتر است؟

سایت خبری و دانلود است
گسترده و متنوع میباشد.
افراد مختلف با سطوح دسترسی متنوع برای مطلب گزاشتن بتوان تعریف کرد
امنیت بسیار مهم می باشد.
لود سایت بسیار مهم میباشد.
انعطاف پذیری بالایی داشته باشد.
سئو مناسب باشد.

من فقط با وردپرس تا حالا کار کردم و البته با سیستم های دیگه هم مشکلی نباید داشته باشم. یکم کدنویسی هم حالیم میشه
وردپرس منابع بالایی نیاز داره و بازدید بالا لود بسیار پایین میاد. برای بازدید 300هزار نفر در روز با وردپرس به چه سروری نیاز هست؟

سایت های بزرگ ایران مثل دانلود های پی سی دانلود و ... از چه سیستمی استفاده میکنند؟

لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

SDesigner
October 6th, 2015, 23:39
سلام

عزیز همین بس که این سایت

http://www.downloadha.com/

از وردپرس استفاده میکنه

SaeedFazlollahzadeh
October 6th, 2015, 23:47
چند سایت بزرگی که میشناسم رو مثال میزنم: پی سی دانلود و میهن دانلود و یاس دانلود و امثالهم دانلود از وردپرس استفاده میکنند
سایت های بزرگ موزیک و فیلم مثل ته-موزیک و ایران فیلم هم از وردپرس استفاده میکنند
سایتی مثل زومیت که روزانه 2.5 میلیون بازدید یا بازدیدکننده (دقیقا نمیدونم) داره، از ModX استفاده میکنه ولی دیجیاتو از وردپرس استفاده میکنه
البته سایت های خبری بزرگ مثل فارس و ایرنا و ایلنا و مهر و غیره رو نمیدونم، ولی فکر کنم اسکریپت اختصاصی باشن
البته یه نارنجی (رحمة الله علیه) هم داشتیم که از جوملا استفاده می کرد
هم چنین سایت های بزرگ دنیا مثل eBay هم فکر کنم از وردپرس استفاده می کنند
این قسمت آخر رو به تفصیل در نت میتونید پیدا کنید

alimosavi
October 7th, 2015, 00:22
دروپال و وردپرز و .. هر کدوم مشکلات بسیار زیادی در بازدید های بالا ایجاد می کنند ..

تاکید می کنم بهترین راه بدون شک استفده از cms شخصی و طراحی شده تنها برای مورد استفاده شماست . ( برای اینکار می تونید از فریم ورک های مختلف مثل لاراول استفاده کنید + یک متخصص برنامه نویسی خوب )

دنبال بدست آوردن بهترین نتایج در سیستم های رایگان نباشید...

- - - Updated - - -

دروپال و وردپرز و .. هر کدوم مشکلات بسیار زیادی در بازدید های بالا ایجاد می کنند ..

تاکید می کنم بهترین راه بدون شک استفده از cms شخصی و طراحی شده تنها برای مورد استفاده شماست . ( برای اینکار می تونید از فریم ورک های مختلف مثل لاراول استفاده کنید + یک متخصص برنامه نویسی خوب )

isn
October 7th, 2015, 00:35
دوست عزیز صحبت های alimosavi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=620) تایید می شود

شما با Cms اختصاصی نتایج به مراتب بهتری دریافت می کنید ، چون اختصاصا برای هدف خاصی نوشته شده است و بهینه می باشد .

در همین انجمن در بخش مربوطه می توانید درخواست طراحی cms داشته باشید ( در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید )

SaeedFazlollahzadeh
October 7th, 2015, 00:52
مثلا وب سایت نارنجی که تا سال 92 فعال بود، از سیستم رایگان جوملا استفاده می کرد. البته به دلایل مشکلاتی که براشون پیش اومد، سایت رو بستن.
زومیت با الکسای 83 از جوملا استفاده میکنه. دیجیاتو با 171 از وردپرس و ... .
فارس نیوز از sNews که رایگان هست استفاده میکنه.
سایت شاپرک با الکسای 11 ایران از ماد ایکس استفاده میکنه.
البته باز هم هست مواردی از این دست.
البته همه چیز بستگی به نوع مصرف و اطلاعات داره.
موفق باشید

rezaonline.net
October 7th, 2015, 02:27

تایید میشود .

منظورتون http://shaparak.ir/ هست ؟

اختصاصی هست و با فریم ورک Yii نوشته شده است :)
مادایکس خیلی وقته دیگه استفاده نمیشه مثل قدیم :)

مثلا وب سایت نارنجی که تا سال 92 فعال بود، از سیستم رایگان جوملا استفاده می کرد. البته به دلایل مشکلاتی که براشون پیش اومد، سایت رو بستن.
هم با بنز الگانس میشه به مقصد رسید هم با اون اتوبوس بنز قدیمی ها
ولی این کجا و آن کجا :)

برهیچ کسی پوشیده نیست مصرف بالای سیستم های رایگان چون ذاتا یک سیستم آچار فرانسه باید پیاده بکنند که جوابگوی عموم کاربری ها رو داشته باشه
ولی سیستم های اختصاصی به مراتب سبکتر و سریعتر هستند .

- - - Updated - - -

تایید میشود .

برهیچ کسی پوشیده نیست مصرف بالای سیستم های رایگان چون ذاتا یک سیستم آچار فرانسه باید پیاده بکنند که جوابگوی عموم کاربری ها رو داشته باشه

fadak
October 7th, 2015, 02:42
سلام
درسته که بعضی سایتها از وردپرس استفاده میکنن اما مطمئنن هسته او رو ویرایش ، بهینه و اختصاصی کردن چون همانطور که دوستمون اشاده کرد وردپرس در بازدید های زیاد از منابع زیاد استفاده میکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

OmidX
October 7th, 2015, 04:27
سلام دوستان

سایت خبری و دانلود است
گسترده و متنوع میباشد.
امنیت بسیار مهم می باشد.
سئو مناسب باشد.

من فقط با وردپرس تا حالا کار کردم و البته با سیستم های دیگه هم مشکلی نباید داشته باشم. یکم کدنویسی هم حالیم میشه
وردپرس منابع بالایی نیاز داره و بازدید بالا لود بسیار پایین میاد. برای بازدید 300هزار نفر در روز با وردپرس به چه سروری نیاز هست؟

سایت های بزرگ ایران مثل دانلود های پی سی دانلود و ... از چه سیستمی استفاده میکنند؟

لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

وردپرس پیشنهاد میشه .

serverhaa
October 7th, 2015, 05:00
دوست عزیز سیستم مدیریت محتوای وردپرس به دلیل انعطاف بالای کد نویسی ، و هزاران افزونه برای سهولت کارتون میتونه بهترین انتخاب باشه

amin0181
October 7th, 2015, 06:15
در مرحله اول اگه میتونید هزینه کنید که بدین براتون cms نوشته بشه
نه اگه میخوایید رایگان کار کنید ورد پرس و جوملا خوب هستن ( ورد پرس به نظرم کمی کند هست نسبت به جوملا و نظر شخصی من روی جوملاست )
اما تمامی cms های رایگان باید بهینه سازی بشه و کلی افزونه نصب کنید که هر کدوم به نوعی داستان خودش رو داره
البته ورد پرس هم خوبه در صورتی که روش کار بشه ( چندتا از سایت های خود ما وردپرس هست و کاملا راضی هستیم )

menalgeya
October 8th, 2015, 02:35
با سلام

اگر دنبال سیستم مدیریت محتوای رایگان هستید در مرحله اول وردپرس و سپس جوملا

ولی اگر توانایی هزینه کردن دارید به سایت ایران سامانه (http://iransamaneh.com/) مراجعه نمایید

اکثر سایت های خبری رسمی از این سیستم استفاده میکنند

HostBaran
October 8th, 2015, 02:42
وردپرس فارسی

SaeedFazlollahzadeh
October 8th, 2015, 07:38
تایید میشود .

- - - Updated - - -

تایید میشود .

الان بهتر متوجه شدم منظور شما و دیگر دوستان رو.
تشکر از شفاف سازی تون

hossein.itman
October 8th, 2015, 16:36
این امکان وجود داره که رو وردپرس سایت رو ران کرد وقتی به این بازدید رسید به اسکریپت شخصی انتقال داد؟
رو وردپرس به نظرتون این سایت چقدر رم و سی پی یو نیاز داره؟

taksis
October 8th, 2015, 18:21
همیشه گفتم
برای کارهای جدی و بزرگ و متفاوت،سیستم های آماده فایده نداره
سیستم شخصی و مناسب با معیار و امکانات مورد نظر بهترین گزینه اس
درسته هزینه های بالایی داره اما میارزه...
برای پروژه های enterprise از asp.net و پروژه های معمولی php مناسبه

ambo77
October 8th, 2015, 19:50
با سلام
وردپرس خوبه ولی اگه ی چیز کامل و با مشکلات کمتر میخواین بهتره بدین به ی طراح وب حرفه ای و با سابقه که پشتیبانی خوبی هم بهتون ارئه بدن

sabafa
October 14th, 2015, 14:27
در یک کلـــــام
وردپرس :57:

alborz94
October 14th, 2015, 14:39
سلام دوستان

سایت خبری و دانلود است
گسترده و متنوع میباشد.
امنیت بسیار مهم می باشد.
سئو مناسب باشد.

لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

سلام
وردپرس رو می تونید اختصاصی کنید و خیلی از فانکشن ها رو حذف کنید و یک قالب اختصاصی (نه از این مواردی که در نت هست) طراحی کنید یا از سایت های معتبر مثل تم فارست خریداری کنید فارسی سازی کنید و استفاده نمایید. برای این تعداد بازدید حتما از هاست اختصاصی استفاده کنید. مثلا یک vps بگیرید و کانفیگ اختصاصی انجام دهید. بهترین پرفرمنس ها را می تونید داشته باشید.
موفق باشید

iranhostcom
October 15th, 2015, 04:32
در این لینک هم میتونید اطلاعات خوبی راجع به دو cms جوملا و وردپرس پیدا کنید:

لینک (http://blog.iranhost.com/11808/%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%88-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/)

ahmad_pc
October 15th, 2015, 08:59
سلام
سافت 98 از قلم افتاد در نظرات دوستان
این سایت معروف از دیتالایف انجین استفاده میکنه:)

designmagic
October 15th, 2015, 21:52
ورد پرس خوب جواب داده واسه این کار

eramserver
October 18th, 2015, 14:22
پیشنهاد من هم وردپرس هست.

rastindata
October 18th, 2015, 14:23
کارکردن با وردپرس آسون تره و انعطاف پذیر تره ...