PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدمات آنلاین بانک ها

behrooz_iri
September 20th, 2010, 19:42
با سلام من از طریق بانک ملی خدمات آنلاین دارم ولی تراکنش های روز قبل رو نشون میده مثلا امروز 29 هست در حالی که اون تراکنش های روز 28 رو نشون میده کدام بانک تراکنشها رو همزمان و یا حداقل با تاخیر کوتاه نشان میده؟

mdf092
September 20th, 2010, 19:49
من از چندتا بانک خصوصی خدمات اینترنتی دارم و توی همشون میتونی زمان تعیین کنی
البته مثلا اگر چند روز به سیستم وارد نشده باشی همه تراکنشهای رو از آخریم ورود نشون میده اما اگر دوباره بیای دیگه نشون نمیده و میتونی براساس تاریخ درخواست بدی

behrooz_iri
September 20th, 2010, 19:50
تراکنش ها رو آنی نشون میده یعنی اگه من الان پول واریز کنم شما میتونی ببینی یا نه؟

Ali-718
September 20th, 2010, 19:51
ملت - سامان - پارسیان و چند تای دیگه این سرویس رو رایگان میدن

mohsen1
September 20th, 2010, 19:52
سامان پنلش اینطوریه.
حتی آی*** رفرش داخل پنل هست که بصورت لحظه ای چک کنی.

behrooz_iri
September 20th, 2010, 20:06
ملت - سامان - پارسیان و چند تای دیگه این سرویس رو رایگان میدن

ملی هم رایگانه ولی مال روز قبل رو نشون میده این بانک هایی که گفتی تراکنش رو آنی نشون میدند؟

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

متاسفانه بانک سامان در شهر ما شعبه ای نداره بانک ملت آنی نشون میده؟؟ دوستان اگه از جایی دیگه دارند معرفی کنند

mdf092
September 20th, 2010, 20:07
تراکنش ها رو آنی نشون میده یعنی اگه من الان پول واریز کنم شما میتونی ببینی یا نه؟
آره لحظه ای گزارش میده

mrtteam
September 20th, 2010, 20:17
سلام

دوست عزیز بانک های خصوصی ( سامان - پارسیان - پاسارگاد - اقتصاد نوین ) و بانک ملت این سرویس دارند که به صورت انی تمام عملیاتی و تراکنشی که روی حساب شما انجام میشه رو بهتون نشون میده و اگر سرویس تلفن همراه هم فعال کنید از طریق اون هم به شما خبر داده میشه ... به نظر من بهترین سامان هست و کاملا ازش راضی هستم ...

موفق و پیروز باشید

mohsen1
September 20th, 2010, 20:32
معمولا بانک های خصوصی از بانک های دولتی جلوترند.
اگه بانک خصوصی در شهرتون هست از اونا استفاده کنید.
اقتصاد نوین و پاسارگاد هم خدمات خوبی دارند ولی باز شما از بانکی که حساب دارید بپرسید تا مطمئن بشید...

behrooz_iri
September 20th, 2010, 20:39
من تو ملی- کشاورزی و صادرات دارم که نزدیک خونمون هستند ولی با این اوضاع شاید یه حساب پاسارگاد هم باید اضافه بشه

mdf092
September 20th, 2010, 22:02
بانک پارسیان یه امکانی داره که هر تراکنشی روی حساب رو sms میکنه و لحظه ای مطلع میشید
ظاهرا بانک سامان هم داره راه میاندازه و اما هنوز توی فاز تست هست و یه عده محدودی از کاربرانش رو انتخاب کرده که ظارها من هم جزوشون هستم
بقیه بانکها رو نمیدونم این امکان رو میدن یا نه

Talahost.Com
September 20th, 2010, 22:47
دوست عزیز آقا بهروز، شما از خدمات اینترنتی (https://ebank.bmi.ir/mbsweb/bankmelli/login.aspx) بانک ملی استفاده می کنید که فقط گزارش مربوط به 24 ساعت گذشته و قبل از آن است.
برای مشاهده لحظه ای و کار با حساب بصورت آنلاین باید از سیستم سبا (https://saba.bankmelli-iran.com/login/htm/Login.jsp) استفاده کنید و رمزیاب بگیرید (16500 تومان)
در حالی که بانک های خصوصی همه ی این امکانات رو بدون دردسر و بدون هزینه همان زمان افتتاح حساب به شما می دن. (سامان، پارسیان، اقتصاد نوین (فقط با این 3 تا کار کردم) بقیه بانک های خصوصی هم دسترسی رایگان می دن)

mdf092
September 20th, 2010, 23:10
واقعا من موندم که چرا بانک مرکزی این همه تفاوت قائله
مگه بانکهای دولتی تخم دو زرده کردن با این خدمات بی‌خودشون که بابت هر تراکنش هزینه دریافت میکنن و یا خدماتی که بقیه مجانی میدن براش پول طلب میکنن

radium
September 21st, 2010, 00:59
بانکای خصوصی در کل بهتر هستند
هرچند از نظر امنیتی صادرات و ملی که دستگاه رمزیاب میدن احتمالا امن تر باشن (صادرات 20 تومن میگیره واسه دستگاه و ملی 16500)
بانک سامان هم تراکنش ها رو تقریبا بلافاصله اس ام اس میکنه
بانک سامان و ملت هم ورود به خدمات اینترنتی رو اس ام اس میکنه

mdf092
September 21st, 2010, 07:01
البته اگر فکر میکنید تعداد تراکنشتون نسبتا بالاست بانکی مثل پارسیان اونقدر پیام میفرسته که کلافه میشید و میرید غیرفعالش میکنید
در این صورت بهتره یه گوشی دیگه بگیرید مخصوص همین کار

webdata
September 21st, 2010, 10:41
با سلام من از طریق بانک ملی خدمات آنلاین دارم ولی تراکنش های روز قبل رو نشون میده مثلا امروز 29 هست در حالی که اون تراکنش های روز 28 رو نشون میده کدام بانک تراکنشها رو همزمان و یا حداقل با تاخیر کوتاه نشان میده؟
سرويسی كه شما داريد ميگيد و ازش استفاده ميكنيد سرويس رايگانشون هست كه با تأخير يك روزه نمايش ميده. ولی برای استفاده از سرويس آنی بايد درخواست بديد به بانك و يك دستگاه به شما ميدن كه فكر كنم هزينه‌ای معادل 20 تا 30 هزارتومان داره(البته اين قيمت شايد مال حدود 1 سال يا 1 سال و نيم پيش باشه كه پرسيدم از بانك) و به وسيله‌ی اون شما ميتونيد از سيستم آنی استفاده كنيد.

kingoftehran
September 21st, 2010, 14:31
برای بانک ملی و صادرات می تونید از تلفن بانک استفاده نمایید.

behrooz_iri
September 21st, 2010, 14:39
والا یه بار درخواست otp یا همون کش رمز دادم 5 ماه بعد میخواستند بهم بدن که منم اصلا نبودم که بگیرم و قضیه مالید

mdf092
September 21st, 2010, 14:44
به نظر من هم چیز بدردنخوری هست
وقتی بانکهای خصوصی دارن خدمات انلاین رو مجانی و با امنیت معقولی ارایه میکنن چرا باید رفت دنبال دولتی ها (مگر دلیل خاصی وجود داشته باشه)