PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در cpanel

seyedreza
October 5th, 2015, 23:08
سلام خدمت دوستان عزيز.
من يه سايت طراحي کردم که طرف client با bootstrap,jquery و طرف server با php va zendframwork هست که الان مي خوام بيارم رو هاست .ir که که فايل هام رو تو مسير public_html/prj بارگذاري ميکنم و وقتي ادرس رو ميزنم(yourdomail.ir/prj) صفحه اول بالا مياد ولي خطاي 500 internal server ميده. چه جوري اين خطا رو حل کنم.
سطح دسترسي فولدرهام 755 و فايل ها 644 گذاشتم و در .httaccess هم php_value و php_flag رو حذف کردم. ولي httpd.conf رو کاريش نکردم و serverroot va include رو که نگاه ميکنم ادرس داخل درايو c رو نشون ميده و نميدونم چه ادرسي بايد بدم
از wamp استفاده ميکردم
ممنون

zirsakht
October 6th, 2015, 02:10
سلام
مسیر رو به فرمت زیر تصحیح کنید.

/home/username/public_html/prj/

بجای username نام کاربری هاست خودتون رو جایگزین کنید.
اگر حل نشد از سرویس دهنده هاست هم می تونید کمک بگیرید که مسیر دقیق رو در اختیار شما قرار بدن.

seyedreza
October 6th, 2015, 09:58
سلام
مسیر رو به فرمت زیر تصحیح کنید.

/home/username/public_html/prj/

بجای username نام کاربری هاست خودتون رو جایگزین کنید.
اگر حل نشد از سرویس دهنده هاست هم می تونید کمک بگیرید که مسیر دقیق رو در اختیار شما قرار بدن.

الان فهمیدم که cpanel نیست و directadmin هست. باهم فرق دارن؟
مسیری هم که گفتید رو گذاشتم ولی باز 500internal server میده . زنگ سرویس دهنده هم زدم کلا نمیدونست چی به چیه.

Faraz4u
October 6th, 2015, 11:08
سلام
ارور 500 که میگین احتمالا مربوطه به کدهای htaccess هست یا سطح دسترسی فایلها
پیشنهاد میشه یک بار htaccess را حذف کنید و تست کنید
ولی مسیر هم در دایرکت ادمین فرق میکنه با سی پنل در دایرکت ادمین بدین شکل هست

/home/username/domains/yourdomain.com/public_html/prj

بجای username باید یوزر هاست را بزنین
بجای yourdomain.com ادرس دامنه را بدون http و www

Marketer
October 6th, 2015, 23:26
الان فهمیدم که cpanel نیست و directadmin هست. باهم فرق دارن؟
مسیری هم که گفتید رو گذاشتم ولی باز 500internal server میده . زنگ سرویس دهنده هم زدم کلا نمیدونست چی به چیه.

ارور 500 اکثرا به
htaccess مربوطه شما پاک کنید htaccess سپس اقدام به ادامه مراحل کنید ببینید درست شد یا خیر که احتمال زیاد درست بشه