PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش سئو حرفه ای کاملا رایگان

tarf
October 5th, 2015, 18:56
با سلام
گروه سی سئو تصمیم بر ارائه خدمات آموزش رایگان حرفه ای سئو نموده است.
مدت آموزش 2 ماه و تعداد مطالب ارسال شده برای شما 25 تا می باشد و شما می توانید به راحتی با ثبت نام آموزش ها را دریافت نمایید.
توجه نمایید ظرفیت محدود می باشد و تنها 250 جای خالی باقی مانده است پس هم اکنون ثبت نام کنید.
آموزش ها به صورت کاملا حرفه ای و پروژه محور می باشد و در صورتی که این آموزش ها را با دقت انجام دهید در کمتر از 2 ماه سئو را یاد می گیرید.
برای دیدن وب سایت به صفحه Cseo.ir بروید.
برای ثبت نام به صفحه http://www.cseo.ir/blog بروید.
موفق باشید

- - - Updated - - -

دوستانی که ثبت نام می کنند لطفا آپدیت کنند تا دیگران هم مطلب رو بعدا بتونند مشاهده کنند و ثبت نام کنند.
به محض اینکه تعداد ظرفیت پر بشه آموزش شروع می شود
شروع آموزش : 20/07/1394
به هیچ عنوان این فرصت رو از دست ندین چرا که این آموزش ها بسیار فوق العاده و حرفه ای می باشد.

- - - Updated - - -

15 ظرفیت دیگر هنوز خالیست

tarf
October 6th, 2015, 05:58
هنوز ظرفیت خالی موجود هست ثبت نام تا 20/07/1394 ادامه خواهد داشت و پس ازآن شروع کلاس ها خواهد بود

AzaranSrver
October 6th, 2015, 10:38
هنوز ظرفیت خالی موجود هست ثبت نام تا 20/07/1394 ادامه خواهد داشت و پس ازآن شروع کلاس ها خواهد بود
ثبت نام شد

tarf
October 6th, 2015, 12:11
ثبت نام شد

با تشکر
به دیگران دوستان تون هم اطلاع بدین چون می خواهیم اکثر آموزش های حرفه ای سئو رو توی 25 مطلب بگیم
بعد از اون هم یک دوره پیشرفته سئو داریم که 10 ترفند اصلی سئو رو میگیم یک جور تکنیک های اصلی و حرفه ای هستش
موفق باشید

- - - Updated - - -

آپدیت

cacodemon
October 6th, 2015, 12:28
کاره خوبیه
ثبت نام کردم

Khaju
October 6th, 2015, 13:47
ایده جالب و عالی هستش
ممنون

ثبت نام شد.

tarf
October 6th, 2015, 14:05
ایده جالب و عالی هستش
ممنون

ثبت نام شد.

ممنون انشالله اگه خدا بخواهد می خواهم توی این سری آموزش های فوق العاده سئو رو بدیم از پایه شروع می کنیم تا 25 قسمت کامل آموزش سئو بشه
10 قسمت پیشرفته که فقط تکنیک هستش نیز بعد از 25 قسمت اولیه اطلاع رسانی میشه
دوستانی که ثبت نام نکردن عجله کنند دیگه این فرصت شاید بدست نیاد.

ata3929
October 6th, 2015, 14:14
منم ثبت نام کردم
ولی ظرفیت فک کنم ثابت هست و تغییر نمیکنه

tarf
October 8th, 2015, 13:23
منم ثبت نام کردم
ولی ظرفیت فک کنم ثابت هست و تغییر نمیکنه

ظرفیت رو دیگه آپدیت نمی کنم تا 20 مهر هر کسی تونست ثبت نام کنه به بعد کلاس شروع می کنیم

- - - Updated - - -

آپدبت

armin.rf
October 8th, 2015, 13:24
من همون روز اول که تاپیک زدید ثبت نام کردم اما ایمیلی نیومد !

blackz
October 8th, 2015, 20:08
آپ دوستان همگی استفاده کنن.

tarf
October 9th, 2015, 17:54
من همون روز اول که تاپیک زدید ثبت نام کردم اما ایمیلی نیومد !

یکسری از ایمیل ها داخل سامانه ثبت نام شده اند ولی بر روی ایمیل فعال سازی کلیک نکردن
ایمیل تون رو پیام خصوصی کنید تا به صورت دستی براتون فعالش کنم

armin.rf
October 9th, 2015, 18:29
پ.خ شد
:x

tarf
October 9th, 2015, 19:22
پ.خ شد
:x

ایمیل تون فعال شد دوست من انشالله از 20 مهر ایمیل های آموزشی ارسال میشه
دوستان پیشنهاد می کنم هر کسی رو که می دونید بگید توی این روز ثبت نام کنه چرا که دقیقا ساعت 10 صبح رو 20 مهر سامانه ثبت نام بسته میشه
به بعد دیگه کسی بخواهد ثبت نام کنه ازش هزینه دریافت میشه پس اطلاع رسانی کنید به دوستان تون

SaeedFazlollahzadeh
October 9th, 2015, 19:28
من هم ثبت نام کردم تقریبا یه هفته پیش، ولی چیزی به ایمیلم ارسال نشده
ایمیل در خصوصی به استارتر ارسال شد

tarf
October 9th, 2015, 19:33
من هم ثبت نام کردم تقریبا یه هفته پیش، ولی چیزی به ایمیلم ارسال نشده
ایمیل در خصوصی به استارتر ارسال شد

ایمیل شما توسط سیستم تاییده شده
اگه منظورتون از نیومدن ایمیل آموزش ها هست که باید خدمتون عرض کنم از 20 مهر شروع به ارسال آموزش می کنیم انشالله توی 2 ماه 25 آموزش رو تموم می کنیم

SaeedFazlollahzadeh
October 9th, 2015, 20:03
آها بله، الان رفتم سرچ کردم دیدم سه روز پیش در ساعت 12:49 دقیقه بعد از ظهر ایمیل با لینک تاییدیه اومده بود که تایید کرده بودم.
عذرخواهی میکنم از این بابت
و تشکر

tarf
October 15th, 2015, 11:34
آها بله، الان رفتم سرچ کردم دیدم سه روز پیش در ساعت 12:49 دقیقه بعد از ظهر ایمیل با لینک تاییدیه اومده بود که تایید کرده بودم.
عذرخواهی میکنم از این بابت
و تشکر
خواهش می کنم

- - - Updated - - -

اطلاعیه : برخی از دوستان بعد از ثبت نام ایمیل تایید ایمیل به دستشون نرسیده
توجه کنید اگر شما هم جزء همین دسته هستید، در تاریخ 20 مهر ماه 1394 در ساعت 20 اولین ایمیل از مجموعه آموزشی سئو ارسال میشه
در صورتی که تا 2 ساعت بعد ایمیل به دستتون نرسید به ما اطلاع بدید
همچنین:
اگر با ایمیل های غیر از جیمیل و یا یاهو ثبت نام کردین، لطفا از این سرویس دهنده ها برای ارسال آموزش ها استفاده و ثبت نام کنید و به ما اطلاع بدهید تا ایمیل قبلی شما رو پاک کنیم

- - - Updated - - -

آخرین اطلاع رسانی ثبت نام در کلاس آموزشی سئو

تنها تا ساعت 10 فردا صبح (20/07/1394) مهلت دارید بعد از آن سیستم ثبت نام بسته خواهد شد و عضویت شما تنها با هزینه امکان پذیر می باشد

شروع آموزش از فرداشب (20/07/1394) ساعت 20

به دیگران اطلاع رسانی نمایید و تاپیک را نیز آپدیت نگه دارید تا دیگران نیز مشاهده نمایند.

موفق باشید.

cseo.ir/blog

- - - Updated - - -

اطلاعیه بسیار مهمی در تاریخ 23/07/1394 بعد از ارسال دو ایمیل آموزشی برای دوستان ارسال شد
دوستان حتما ایمیل خود را چک کنند
با تشکر