PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد کار

p30dve
October 5th, 2015, 11:47
سلام
من تا بهمن ماه بیکارم و بعدش میرم سراغ درس و دانشگاه
تا اون موقع هم واقعا نمیشه بیکار موند
میخاستم نظر شما رو بدونم
اینکه برم یه مغازه موبایل فروشی دست و پا کنم تو یه پاساژ (که البته سرمایه اش اوکی هست)
یا اینکه نه
یه نفر بهم گفت 2/5 ملیون میگیرم بهت تعمیرات موبایل یاد میدم
به نظر شما چیکار کنم بهتره؟

pardazonline
October 5th, 2015, 11:55
سلام
میخاستم نظر شما رو بدونم
اینکه برم یه مغازه موبایل فروشی دست و پا کنم تو یه پاساژ (که البته سرمایه اش اوکی هست)
یا اینکه نه
درود ، دوست عزیز اگر به فن های فروش موبایل رو بلد باشید 100% برید فروشموبایل انجام بدید .
( اگر کامل فن های فروش رو بلد نیستید پیشنهاد میکنم گزینه دوم رو انتخاب کنید )
موفق باشید /

SaeedFazlollahzadeh
October 5th, 2015, 12:08
اگه نظر من رو میخواید، من در مدت تقریبا سه ماه (در طول سال تحصیلی و ایام امتحانات هم بوده) تونستم از 0 تا 100 اندروید رو یاد بگیرم. یعنی وقتی گوشی اندرویدی رو برای اولین بار گرفتم، هیچ چی ازش نمیدونستم! بعدش رفتم xda و استاد شدم (یه ذره الان مغرور شدم، ولی خب واقعیت بود).
شما اگه میتونید که همون مغازه رو بزنید (البته برای جواز نیاز به کارت معافیت دارید) و به راحتی کار کنید. سعی کنید خوش انصاف باشید و بابت یه نصب اپلیکیشن ساده، مبلغ 5000 تومان از مشتری نگیرید! یا بابت یه روت که ده هزار تومن فوقش خرجش بشه (که باز هم زیاده ولی کمتر بگیرید، بازار رقابت خراب میشه)، سی تا پنجاه هزار تومن رو از سر تون بیرون کنید.
انجمن های موبایلی هم خوشبختانه به زبان فارسی زیاده. انگلیسی تون هم اگه خوب باشه، آب رو از سر چشمه خواهید نوشید بدون واسطه.
ولی در مورد اون شخصی که گفته تعمیرات یادتون میده، یه ذره مبلغش رو داره زیاد میگه. به نظرم تا 1.5 خوبه. بقیه دیگه پول الکیه و بی خودیه.
اگر هم تا بهمن ماه در این شغل موفق بودید، پیشنهاد میکنم کلا درس رو بیخیال بشید و به همین کار بچسبید. از وضع جامعه خودتون آگاه هستید احتمالا. کار به راحتی گیر نمیاد.
شما تقریبا تمامی شرایط رو دارید.
ابتدا صرفا از تعمیرات نرم افزاری مثل ویروس کشی و نصب و روت و فلش و این چیزا شروع کنید و کم کم به تعمیرات سخت افزاری بپردازید.
موفق باشید

p30dve
October 5th, 2015, 14:37
اگه نظر من رو میخواید، من در مدت تقریبا سه ماه (در طول سال تحصیلی و ایام امتحانات هم بوده) تونستم از 0 تا 100 اندروید رو یاد بگیرم. یعنی وقتی گوشی اندرویدی رو برای اولین بار گرفتم، هیچ چی ازش نمیدونستم! بعدش رفتم xda و استاد شدم (یه ذره الان مغرور شدم، ولی خب واقعیت بود).
شما اگه میتونید که همون مغازه رو بزنید (البته برای جواز نیاز به کارت معافیت دارید) و به راحتی کار کنید. سعی کنید خوش انصاف باشید و بابت یه نصب اپلیکیشن ساده، مبلغ 5000 تومان از مشتری نگیرید! یا بابت یه روت که ده هزار تومن فوقش خرجش بشه (که باز هم زیاده ولی کمتر بگیرید، بازار رقابت خراب میشه)، سی تا پنجاه هزار تومن رو از سر تون بیرون کنید.
انجمن های موبایلی هم خوشبختانه به زبان فارسی زیاده. انگلیسی تون هم اگه خوب باشه، آب رو از سر چشمه خواهید نوشید بدون واسطه.
ولی در مورد اون شخصی که گفته تعمیرات یادتون میده، یه ذره مبلغش رو داره زیاد میگه. به نظرم تا 1.5 خوبه. بقیه دیگه پول الکیه و بی خودیه.
اگر هم تا بهمن ماه در این شغل موفق بودید، پیشنهاد میکنم کلا درس رو بیخیال بشید و به همین کار بچسبید. از وضع جامعه خودتون آگاه هستید احتمالا. کار به راحتی گیر نمیاد.
شما تقریبا تمامی شرایط رو دارید.
ابتدا صرفا از تعمیرات نرم افزاری مثل ویروس کشی و نصب و روت و فلش و این چیزا شروع کنید و کم کم به تعمیرات سخت افزاری بپردازید.
موفق باشید

سعید جون داداش شما همون آقا سعید تو انجمن آقا هادی نیستی؟

من روت و فلش و اینا رو کامل بلدم فقط تو تعمیرات تخصصی موندم که برم دنبالش یا برم دنبال مغازه#-o

SaeedFazlollahzadeh
October 5th, 2015, 19:59
سعید جون داداش شما همون آقا سعید تو انجمن آقا هادی نیستی؟

من روت و فلش و اینا رو کامل بلدم فقط تو تعمیرات تخصصی موندم که برم دنبالش یا برم دنبال مغازه#-o
اگه اسپم نباشه، بله؛ همونم.

ghomeishi
October 5th, 2015, 20:21
گزینه اول خوبه

mohsen_sh
October 5th, 2015, 23:49
سلام
میخاستم نظر شما رو بدونم
یا اینکه نه

بری پیش طرف پادوش بشی بیش از اینا یاد می گیری و می صرفه تا اینکه 2.5 میلیون بدی!!

Marketer
October 5th, 2015, 23:58
به نظر بنده یه گزینه اولی خوب هستش , مبایل های بروز بیارید و مغازه در بهترین مکان باشه عالیه