PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا سایت ساماندهی پیامک ارسال میکند ؟ دریافت یک پیامک از این سایت

___.Hrs.___
October 4th, 2015, 00:32
با سلام

کاربران عزیز بنده تا به حال سایتی در ساماندهی ثبت نکرده ام و در این سایت عضو نمیباشم

اما ساعاتی پیش پیامکی از شماره 300070 برای بنده با مضمون زیر ارسال گردید

جناب آقای ....

با توجه به راه اندازی سامانه جدید سایت سامانهدی در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه جدید اقدام نمایید

درج اطلاعات سایت شما در سامانه جدید الزامی میباشد !

آیا این پیام دارای اعتبار میباشد ؟

اگر دارای اعتبار میباشد به طور حتم دستی ارسال شده هست چون با توجه به whois دامنه نام و نام خانوادگی بنده در پیامک ثبت شده

و اگر دارای اعتبار میباشد بنده بیش از 5 سایت دارم مشخص نشده کدوم سایت باید در سامانه ثبت شود !

به نظر شما چه کاری باید انجام داد

yourhosting
October 4th, 2015, 00:34
برای من هم اومده

___.Hrs.___
October 4th, 2015, 00:35
برای من هم اومده

با سلام

شما در سامانه ساماندهی قدیم عضو بوده اید ؟

mhiizadi
October 4th, 2015, 00:45
برای بنده هم ارسال شده... خیلی وقت ها پیش اطلاعات دادیم بهشون و از همون ها دارن استفاده میکنند .

kool
October 4th, 2015, 00:46
سلام
بله دارای اعتبار می باشد و امروز ارسال شده. ولی فکر نمیکنم حوصله دستی ارسال کردن داشته باشند.
شما حتما حداقل یک حساب کاربری با شماره همراه و نام خود در سامانه قدیم ایجاد کرده بودید. شاید هم کسی از دوستان یا آشنایان شما زحمت ثبت نام رو کشیده ؟
(البته این مورد هم هستا. ظاهرا با برخی نهاد های دیگر همکاری داشته اند مثلا نماد و ممکنه از اون طریق اطلاعات شما رو بدست آورده باشن.) که در هر حال به نظرم مهم نیست در این مورد که اطلاعات شما رو از کجا بدست آوردن.

- در مورد کدام سایت هم بستگی به خودتان دارد. اصولا باید همه را ثبت کنید. ولی اگر احساس می کنید طبق موضوع و محتوی برخی نیاز به ثبت ندارند، فعلا ثبت نکنید.

Computer
October 4th, 2015, 00:55
سلام
این پیام برای کسانی ارسال شده است که در سامانه قدیم عضو هستند با باید سایت خود را به سامانه جدید انتقال دهند
اگر شما هیچ سایتی داخله سامانه ندارید
میتونید تماس بگیرید راهنمایی میکنن
موفق باشید

menalgeya
October 4th, 2015, 00:55
با سلام

برای بنده نیز ارسال شده است

از اطلاعات وارد شده در هاست پیام رو ارسال کرده اند

MOJTABA005
October 4th, 2015, 00:57
درود برای بنده هم ارسال شده ، اما من توی سامانه ی جدید هم عضو بودم

alismt
October 4th, 2015, 00:59
با سلام
برای بنده هم اومده
با توجه به راه اندازی سیستم و سایت جدید برای ساماندهی
گفتن که سایتتون رو لطفا در سیستم جدید هم ثبت بفرمایید تا دچار مشکل نشید

kool
October 4th, 2015, 01:00
درود برای بنده هم ارسال شده ، اما من توی سامانه ی جدید هم عضو بودم

اعضای خود سامانه قدیم که جدا، به همه اونا فکر کنم ارسال شده. فقط دوستمون سوالی که براش پیش اومده این هست که ظاهرا بدون اینکه در سامانه عضو باشه براش پیامک مذکور ارسال شده.

mohammadali3517
October 4th, 2015, 01:01
سلام
برای اعضای پنل قبلی ارسال شده
تمامی افرادی که سایتشون رو قبلا ثبت کردن این پیام رو دریافت کردن

amin0181
October 4th, 2015, 01:53
برای تمام کسانی که به نحوی در پنل های ساماندهی شماره ای دادن ارسال شده

idinkhabis
October 4th, 2015, 02:49
واسه من هم اومده

واسه کسانی ارسال شده که در سیستم قدیم عضو بودن

vpsmad
October 4th, 2015, 02:57
یعنی انتقال دیتابیس قدیم اینقدر مشکل بوده که دوباره پیام دادن که ثبت کنیم ؟! اینم از شاهکارهای این نهاد هست دیگه چه میشه کرد ! :-|:-|:-|