PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب ESXi توسط Lara در دیتا سنتر هتزنر

Emi
October 3rd, 2015, 20:17
سلام
همونطور که می دونید برای نصب ESXi در هتزنر باید مبلغی رو بپردازید. یا اینکه سه ساعت درخواست لارا به پشتیبانی بدید و با استفاده از کنسول kvm این کار رو انجام بدید.بدون هیچ هزینه ای.
مراحل کار خیلی سخت نیست. این اموزش رو به صورت pdf برای دوستانی که مثل خودم اول راه هستند تهیه کردم.
من دل مشغولی بزینسی بعنوان وب هاستینگک رو ندارم. اگر الانم درگیر کانفیگ سرور و.. شدم قثط بخاطر اینکه بتونم مستقل سایتم رو اداره کنم و درگیر برخی کلاه برداران و شیادان وب هاشتینگ نشم.
اونهایی که مثل من وارد مباحث هاستینگ شدن می دونن چی میگم.
درخواستم این اگه برخی دوستان وب هاستینگی بخاطر مسائل مالی و رقابتی بزور یک کلام کمکمون میکنند، حداقل خود ما اگر چیزی یاد میگیریم به هم مخلصانه یاد بدیم.
ااز ساتید وب هاستینگ که از در اختیار قرار دادن دانششون هراسی ندارند، درخواست میکننم اگر نکته ای در آموزش هست که ناگفته مونده بیان کنند که من و دیگر دوستان بتونیم با اشراف بیشتری سرورمون رو مدیریت کنیم.

mhiizadi
October 3rd, 2015, 23:35
تنها آموزش جامعی که بنده در این زمینه دیدم بود .
با تشکر :53:

spark3r
October 4th, 2015, 00:51
سلام
بسیار سپاسگدارم از شما بابت تهیه این فایل
قسمت "صحبتی با خوانندگان" بسیار عالی بود و کلی حال کردم.

ourweb
October 4th, 2015, 01:02
خیلی عالی بود واقعا مرسی فقط یک درخواست امکان اموزش گذاشتن فعال کردن میکروتیک و روتر در esxi برای ای پی های هتزنر رو میشه بزارید

jaheshserver
October 4th, 2015, 14:44
عالی بود - یادمه پارسال که برای اولین بار که می خواستم روی سرور هتزنر وی ام ویر نصب کنم واقعا گیر یک همچین اموزشی بودم

sepehr00
October 27th, 2015, 17:49
سلام میشه اموزش نصب میکروتیک و کانفینگ روتر رو هم ب صورت پی دی اف یا فیلم بسازید ممننون میشم

besthosti.com
October 27th, 2015, 19:07
عالي بود

sepehr00
October 28th, 2015, 19:43
سلام من ی مشکل دارم داخل اموزش
من وقتی ک ایزو رو مانت کردم و روی دکمه کنترل یف دیلیت زدم
مستقیم نرفت رو ایزو
بعد شما گفتید داخل اموزش ک ک سرور رو ریست کنید و در صحفه اول بوت کدوم رو اختصاص داده ب بوت منو
حالا 2 سوال دارم
وقتی ک پنل سرور رو ریست دادم
حالا صحفه اول بوت کجاست ک ببنم چ دکمه ای اختصاص داده ب بوت منو
بعد مثلا فهمید f11 هس بعد این f11 رو تند تند کجا بزنم یعنی روش کلیک کنم درپنل هتزنز یا kvm
مشکل فوریه میشه ب دو سوال سریع جواب بدید

- - - Updated - - -

؟
مستقیم نرفت رو ایزو
بعد شما گفتید داخل اموزش ک ک سرور رو ریست کنید و در صحفه اول بوت کدوم رو اختصاص داده ب بوت منو
حالا 2 سوال دارم
بعد مثلا فهمید f11 هس بعد این f11 رو تند تند کجا بزنم یعنی روش کلیک کنم درپنل هتزنز یا kvm
مشکل فوریه میشه ب دو سوال سریع جواب بدید؟

alexander_ivanov
October 28th, 2015, 21:42
thank u so much

kool
October 28th, 2015, 22:52
مستقیم نرفت رو ایزو
حالا 2 سوال دارم
مشکل فوریه میشه ب دو سوال سریع جواب بدید

- - - updated - - -

؟
مستقیم نرفت رو ایزو
حالا 2 سوال دارم

شما بعد از مانت ایمیج و ریستارت در kvm دکمه f11 رو پشت سر هم بزنید. منوی نصب نمایان میشه

sepehr00
October 28th, 2015, 22:52
؟سلام من ی مشکل دارم داخل اموزش
مستقیم نرفت رو ایزو
حالا 2 سوال دارم
حالا صحفه اول بوت کجاست در پنل هتزنز هس اگه هس از کجا بفهمم ک ببنم چ دکمه ای اختصاص داده ب بوت منو
ویرایش شد
وجدانا هرکی بلده بگه موضوع فوریه

kool
October 28th, 2015, 22:54
؟سلام من ی مشکل دارم داخل اموزش
مستقیم نرفت رو ایزو
حالا 2 سوال دارم
حالا صحفه اول بوت کجاست در پنل هتزنز هس اگه هس از کجا بفهمم ک ببنم چ دکمه ای اختصاص داده ب بوت منو
ویرایش شد
وجدانا هرکی بلده بگه موضوع فوریه

شما بعد از مانت ایمیج و ریستارت در kvm دکمه f11 رو پشت سر هم بزنید. منوی نصب نمایان میشه

(لطفا تند تند آپدیت نکنید تاپیک رو. صفحه قبل پاسخ داده بودم)

netpooyesh
October 28th, 2015, 23:06
سلام
همونطور که می دونید برای نصب ESXi در هتزنر باید مبلغی رو بپردازید. یا اینکه سه ساعت درخواست لارا به پشتیبانی بدید و با استفاده از کنسول kvm این کار رو انجام بدید.بدون هیچ هزینه ای.
مراحل کار خیلی سخت نیست. این اموزش رو به صورت pdf برای دوستانی که مثل خودم اول راه هستند تهیه کردم.
من دل مشغولی بزینسی بعنوان وب هاستینگک رو ندارم. اگر الانم درگیر کانفیگ سرور و.. شدم قثط بخاطر اینکه بتونم مستقل سایتم رو اداره کنم و درگیر برخی کلاه برداران و شیادان وب هاشتینگ نشم.
اونهایی که مثل من وارد مباحث هاستینگ شدن می دونن چی میگم.
درخواستم این اگه برخی دوستان وب هاستینگی بخاطر مسائل مالی و رقابتی بزور یک کلام کمکمون میکنند، حداقل خود ما اگر چیزی یاد میگیریم به هم مخلصانه یاد بدیم.
ااز ساتید وب هاستینگ که از در اختیار قرار دادن دانششون هراسی ندارند، درخواست میکننم اگر نکته ای در آموزش هست که ناگفته مونده بیان کنند که من و دیگر دوستان بتونیم با اشراف بیشتری سرورمون رو مدیریت کنیم.
جای تقدیر داره واقعا خدا خیرت بده

sepehr00
October 28th, 2015, 23:38
ببخشید من مانت کردم
بعد دکمه کنترل شیف دیلیت هم کار می کرد
اما وقتی می زدم روش چیزی را نمی اورد بعد گفتن ریست کن سرور و ببین دکمه بوت منو چیه و تند تند بزن
1.میشه دقیق بگی اولا از کجا بفهمم دکمه بوت منو چیه و بعد ک فهمیدم در kvm بزنم؟
2. بعد شما گفتید بعد مانت و ریستارت: منظورت اینه بعد اینکه ایزو رو مانت کردم بیام سرور ریست بدم(اگه ریست ندم چی میشه) و بعد f11 بزنم
دادا میشه تک تک ب دو سوالم جواب بدی
یعنی قسمت ب قسمت جواب بدی
ممنون
جواب کامل و ساده باشه خوبه

- - - Updated - - -

ببخشید من مانت کردم
اما وقتی می زدم روش چیزی را نمی اورد بعد گفتن ریست کن سرور و ببین دکمه بوت منو چیه و تند تند بزن
2. بعد شما گفتید بعد مانت و ریستارت: منظورت اینه بعد اینکه ایزو رو مانت کردم بیام سرور ریست بدم(اگه ریست ندم چی میشه) و بعد f11 بزنم
ممنون
دوست عزیز من براین تند تند اپدیت می کنم اینه ک مشکلم فوریه
و وقت لارام داره تموم میشه خودت بهتر میدونی
اگه جواب سوالای بالا رو تک تک بدی (کامل باشه جواب) ممنون
مین وقتت نمی گیره
(این انجمن عالیه باید از تمام مدیران زحمت کش تشکر کرد از جمله .....)

- - - Updated - - -

ببخشید من مانت کردم
ممنون
دوست عزیز من براین تند تند اپدیت می کنم اینه ک مشکلم فوریه
و وقت لارام داره تموم میشه خودت بهتر میدونی
اگه جواب سوالای بالا رو تک تک بدی (کامل باشه جواب) ممنون
مین وقتت نمی گیره
(این انجمن عالیه باید از تمام مدیران زحمت کش تشکر کرد از جمله .....)

kool
October 29th, 2015, 00:00
ببینید بعد از مانت از همون kvm اقدام به ریست کنید (گوشه بالا سمت چپ) و در همون صفحه بمونید و از زمان ریست شدن شما اقدام به زدن دکمه f11 کنید. اگه نشد با دکمه f6 هم تست کنید. اگه بنویسه در اولین صفحاتی که بعد از ریستارت شروع به بالا اومدن میکنن نوشته میشه.
(البته آموزش موجود در تاپیک رو فرد دیگه ای نوشتن و برای بنده نیست و شاید ایشون به روش دیگه ای انجام میدن که بهتره خودشون توضیح بدن)
(همچنین اگه زمان لارا کم مونده ممکنه نرسید نصب رو کامل کنید، بهتره بزارید فردا مجدد درخواست لارا بدید)

sepehr00
October 29th, 2015, 00:03
پس دوست عزیز با روش زیر این فایل پی دی اف بلد نیستید
یعنی من ایزو رو مانت کنم و بعد در پنل هتزنز سرور رو ریست بدم
بعد از کجا بفهمم بوت منو چیه (از پنل هتزنز از کجا یا از kvm کجا)
وبعد ک فهمیدم کجا بزنم f11 رو
کسی باین روش بلد نی (مظابق اموزش پی دی اف ک دیدم می گم در همین تایک)

kool
October 29th, 2015, 00:28
راهنمای خود هتزنر، قسمت مربوطه:

Booting the Server

Once the ISO file has been mounted/attached to the LARA, you will need to restart the server and boot from it. This can be done via the "KVM Console" function of the LARA.
When booting the server, please enter the boot menu. On most motherboards this can be done by pressing F11 during boot. Please note that some motherboards require a different function key, like F6, to enter the boot menu, so please keep an eye out for the appropriate prompt.
Once in the boot menu select "PepperC Virtual Disc 1 0.01" if you have mounted the file using the LARA. Alternatively, if our technicians have connected a USB stick or DVD then select the appropriate option to boot from that. "JetFlashTrascend 16GB 1.00" would be an example for a USB stick, while "HL-DT-STDVDRAM GP50NB40 1.00" would be an example for a DVD.

sepehr00
October 29th, 2015, 12:57
اصلا از کجا باید فهمید ک دکمه کنترل شیف دیلیت در kvm کار می کنه یا نه شاید کار نمی کنه و من میگم کار میکنه
یعنی وقتی روش کلیک کردم باید چی بشه(وقتی روش بزنم چه نشانی داشته باشه ک بفهمم فعاله یا نه

- - - Updated - - -

??????????

- - - Updated - - -

تورو خدا هرکی بلده جواب سوال های منو بده مخصوصا آخری. که اصلا ا. کجا باید فهمید ک. دکمه کنترل شیف. دیجیتال کار می کنه یا ن. ...یعنی اگ. زدم روش بای. چیزی نشون. بده. یا ن

kool
October 29th, 2015, 13:33
اصلا از کجا باید فهمید ک دکمه کنترل شیف دیلیت در kvm کار می کنه یا نه شاید کار نمی کنه و من میگم کار میکنه
یعنی وقتی روش کلیک کردم باید چی بشه(وقتی روش بزنم چه نشانی داشته باشه ک بفهمم فعاله یا نه

این دکمه کار ریستارت رو انجام میده. زمانی که کلیک کنید و سوال رو ok بزنید کاملا مشخص میشه اگه ریستارت انجام بشه. (محتوای صفحه جاری حذف میشه و سرور مجدد راه اندازی میشه)

* دیگه ساده تر از این نمیشه توضیح داد. به نظرم برگردید و تاپیک رو مجدد با دقت و حوصله مطالعه کنید.

sepehr00
October 29th, 2015, 15:23
یعنی منظورت آین. که زمانی ک. کلید کردم روی کنترل. شیف دیلیتا. باید از سوال بپرسم و کا وی ام ریست شه. یا سرور شع..؟

kool
October 29th, 2015, 16:04
بله برای من که به این صورت هست و برای همه هم باید باشه. بعد از کلیک جهت تایید که این دستور رو ارسال کنه از شما تایید می خواد. اگه فول اسکرین کردین ممکنه از این باشه و تایید خارج از کادر بیاد و مشاهده نکنید. اما اگه نمیاد ممکنه لارا نیاز به ریست کردن داره

sepehr00
October 29th, 2015, 16:40
ببخشید این قسمت حرفتون رو دقیق نفهمیدم چی گفتین میشه دقیق بگی

اگه فول اسکرین کردین ممکنه از این باشه و تایید خارج از کادر بیاد و مشاهده نکنید. اما اگه نمیاد ممکنه لارا نیاز به ریست کردن داره
؟

- - - Updated - - -

ببخشید این قسمت حرفتون رو دقیق نفهمیدم چی گفتین میشه دقیق بگی

اگه فول اسکرین کردین ممکنه از این باشه و تایید خارج از کادر بیاد و مشاهده نکنید. اما اگه نمیاد ممکنه لارا نیاز به ریست کردن داره
؟

- - - Updated - - -

اوکی ممنون فقط ی سوال بپرسم ک برا اخری ک مشکلاتم حل شه
می گم وقتی دکمه کنترل شیف دیلیت کار کرد بعد اگه مستقیم نرفت روی ایزو
بعد من برم سرور ریست بدم از پنل درس؟
بعد از ریست ببینم دکمه بوت منو چیه از پنل درست؟ و حالا از کجای پنل هتزنز بفهمم چیه
بعد اگه فهمیدم مثلا f11هس بعد این اف 11 رو تند تند در kvm بزنم یا پنل هتزنز
میشه جواب سه قسمت بدی ممنون
ممنون ک تا اینجا کمک کردی

sarwhost
October 29th, 2015, 16:54
البته اینم دوستان در نظر بگیرید که ممکنه لارایی که به شما میدن ویرچوالیزور رو ساپور نکنه و مجبور باشید هزینه بابت مونت کردن به دیتاسنتر بدید

sepehr00
October 29th, 2015, 16:57
اوکی ممنون فقط ی سوال بپرسم ک برا اخری ک مشکلاتم حل شه
می گم وقتی دکمه کنترل شیف دیلیت کار کرد بعد اگه مستقیم نرفت روی ایزو
بعد من برم سرور ریست بدم از پنل درس؟
بعد از ریست ببینم دکمه بوت منو چیه از پنل درست؟ و حالا از کجای پنل هتزنز بفهمم چیه
بعد اگه فهمیدم مثلا f11هس بعد این اف 11 رو تند تند در kvm بزنم یا پنل هتزنز
میشه جواب سه قسمت بدی ممنون
ممنون ک تا اینجا کمک کردی
داداشا ممنون میشم جواب سوالای بالا رو بدید میهن وب سرور - سرور ای تی و دیگر دوستان منتظر کمکتونم

kool
October 29th, 2015, 19:58
برای سطر دوم بله
دکمه بوت منو رو در پنل نمینویسه. موقع بالا اومدن سرور بعد از ریستارت می نویسه معمولا
دکمه بوت منو به منظور تغییر دیوایس بوت نیاز است که از طریق اون بتونید ایمیج مانت شده رو فعال کنید که بتونید اقدام به نصب کنبد.
ببینید در این کار شما جز برای رسکیو و رسیت اجباری نیاز به پنل هتزنر ندارید.

Emi
October 30th, 2015, 02:35
دوست عزیز اف 11 رو باید در کنسول kvm بزنی. پنل هتزنر ماجراش چیز دیگری است. شما اینطوری در نظر بگیر که لارا رو بهت میدن که به کمک kvm دسترسی مستقیم به سرورت داشته بشی. طوری که انگار رفتی تو دیتا سنتر نشستی پست سیستم. خب حالا چطوری تو سیستم خونت ویندوز نصب میکنی. اینم به همین شکله. فقط جای سی دی رام خونه میشه مانت ایزو

mohsen1771
October 30th, 2015, 04:58
بسیار عالی موفق و پیروز باشید

sepehr00
October 30th, 2015, 14:34
سلام
مگه نباید از پنل ریست داد درس؟
خب زمانی ک ریست بدیم از پنل باید دکمه بوت منو رو هم همونجا نشون بده مگه نه؟
شما گفتید ک
دکمه بوت منو رو در پنل نمینویسه. موقع بالا اومدن سرور بعد از ریستارت می نویسه معمولا
خب این بالا اومدن سرور(بعد کلیک روی ریست)کجا صورت میگیره
در پنل هتزنز یا در صحفه دیگر یا در kvm یا در ....(اصلا میشه نحوه ریست گفت + سوال بالام

شرمنده یکم اماتورم ...از تمام دوستان ب خاطر همکاری تشکر می کنم

farssub
October 30th, 2015, 15:15
ممنون عالی ترین اموزش بود

sami-00
October 30th, 2015, 16:07
با سلام
خسته نباشی
تنها آموزش جامعی که بنده در این زمینه دیدم بود .
با تشکر

kool
October 30th, 2015, 16:16
سلام
مگه نباید از پنل ریست داد درس؟
خب زمانی ک ریست بدیم از پنل باید دکمه بوت منو رو هم همونجا نشون بده مگه نه؟
شما گفتید ک
خب این بالا اومدن سرور(بعد کلیک روی ریست)کجا صورت میگیره
در پنل هتزنز یا در صحفه دیگر یا در kvm یا در ....(اصلا میشه نحوه ریست گفت + سوال بالام

شرمنده یکم اماتورم ...از تمام دوستان ب خاطر همکاری تشکر می کنم

دوست عزیز مگه شما در پنل هتزنر از سرور تصویر دارید که اونجا بتونید ببنید؟ اگه نیاز بود و از پنل هم ریست کردید . سریع برگردید روی صفحه kvm ... شما با پنل کاری ندرید.
(البته ممکنه سرعت اینترنت و پینگ اینترنت شما مناسب نباشه و اصلا شما اون صفحات ابتدایی بوت رو نتونید مشاهده کنید)

sepehr00
November 6th, 2015, 12:00
س یعنی زمانی ک من ایزو رو مانت کردم روی دکمه کنترل شیف دیلیت بزنم تا ریست شه_درست؟
زمانی ک ریست شد با زدن دکمه کنترل شیفت دیلیت بعد در حین ریست تند تند اف 11 بزنم درست؟
بعد از اونجا دیواس انتخاب کنم درست ؟
ب احتمال قوی دیوایس چیه از درایو سرور مجازی انتخاب کردم درس؟
=========
ایا زمانی ک میزن روی دکمه کنترل شیفت دیلیت و کار نمی کنه از پنل هتزنز ریست بدم و در حین ریست من در kvm اف 11 بزنم میشه ؟ این روش با روش بالا فرقش چیه (اگه اینطوری بشه ک دیگه نیاز ب تیکیت دادن ب دیتاسنتر نیست!!!؟)

=======
شما در اموزشتون گفتید بعد اینکه کنترل شیف زدید اگه رفت مستقیم روی صحفه نصب sxi که هیچ و از مرحله 8 ادامه میدی .....اگه نرفت ریست بدم +اف11...پس من برای اولین بار چیکار کنم یعنی بعد اینکه دکمه کنترل شیف دیلیت زدم بار اول اول ببینم میره رو صحفه نصب اگه نرفت ی بار دیع امتحان کنم و این بار در حین ریست (از طریق دکمه کنترل شیفت دیلیت) اف 11 بزنم ....اینا رو ک گفتم درس؟

نقل قول (http://forum.timecode.ir/topic/53-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-esxi-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-lara-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D9%87%D8%AA%D8%B2%D9%86%D8%B1/#)

- - - Updated - - -

تک تک جواب همشون رو بگید

- - - Updated - - -

داداش می تونی از این اموزشت یک فیلم تهیه کنی
اگه این کارو کنی یک دنیا دعات می کنم ممنون

- - - Updated - - -

وقتی وارد بوت منو شدم بازدن. اف 11...از کدوم سربرگش من بایوس تغییر بدی. سریع جواب بدید ممنون ی. دنیا

kool
November 6th, 2015, 12:23
وقتی وارد بوت منو شدم بازدن. اف 11...از کدوم سربرگش من بایوس تغییر بدی. سریع جواب بدید ممنون ی. دنیا

سرور شما کدام مدل هست؟ مارکتی هست؟ یا ستاپ دار؟
(در منو باز شده از لیست درایو رو انتخاب خواهید کرد)

sepehr00
November 6th, 2015, 13:13
سلام من مدل esx40هست
بدون ستاپ. است
حالا فرقش با ستاپ دار. چیز
و برا. انتخاب دیوایس ب. سربرگ چی برم و چ. دیوایسی انتخاب کنم

- - - Updated - - -

????'??

kool
November 6th, 2015, 13:57
شما با سرور مجازی اقدام میکنی؟ یک تصویر از صفحه بوت سرور قرار بدید (اولین صفحه ای که بعد از زدن ریست نمایان میشه!)

sepehr00
November 7th, 2015, 15:49
http://uprak.ir/uprak/1445027577561.jpg
این هست بوت منو من
ایا بوت منو تو شبیه اینه یا فقط من اینطوریه ب کدوم سربرگ برم

- - - Updated - - -

??????????????????????????????????

kool
November 7th, 2015, 16:02
تفاوت داره. منوی چهارم یعنی (boot) رو بررسی کردید؟ (مطمئن هستید این تصویر از سرور اختصاصی است؟ VMware Virtual ID)

* بهتر بود تصویر قبل از زدن دکمه قرار می دادید

sepehr00
November 7th, 2015, 17:04
یعنی چی
مگه مشکلش چیه
مگه منوی بوت شما اینجوری نیست ایا
ی عکس از بوت منوتون بده
و من الان باید ب کدوم سربرگ برم
مگه منوی بوت من مشکلش چیه

- - - Updated - - -

یعنی چی
مگه مشکلش چیه
مگه منوی بوت شما اینجوری نیست ایا
ی عکس از بوت منوتون بده
و من الان باید ب کدوم سربرگ برم
مگه منوی بوت من مشکلش چیه

pakradm
November 7th, 2015, 17:17
این هست بوت منو من
ایا بوت منو تو شبیه اینه یا فقط من اینطوریه ب کدوم سربرگ برم

با سلام و احترام

تصویر فوق مربوط به BIOS یک سرور مجازی مبتنی بر VMWare می باشد و نه یک سرور اختصاصی

sepehr00
November 8th, 2015, 15:34
ی تصویر از بایوس یا همون بوت منو سرور هتزنز بدید و بگید داخلش چطور دیوایس مورد نظر انتخاب کنم
ببینم فرقش با بایوس من جیه
اگه فقط بگید جچطوریاز بایوس یا بوت هتزنز من دیوایس مورد نظر انتخاب کنم ممنون میشم

- - - Updated - - -

تورو خدا هرکی بلده بگه ممنون

- - - Updated - - -

جناب اقای kool و دیگر عزیزان ممنون میشم کمک کنید در سوال اخر

sepehr00
November 25th, 2015, 18:06
من ب غیر اینتر دیگه چی نزنم درس؟
2.میگم داخل بوت من من فقط همین پنج گزینه بود دیع چیزی نبود تو هم همینطور بود
3.داخل بوت منو تو ب غیر پنج گزینه دیع چی بود
3سوال ممنون میشم جواب بدی

اداش اخه من ایزو رو مانت می کنم و وارد بوت منو می شم اونجا مشکل دارم
با چی عکس بگیرم
ی سوال می پرسم تو رو خدا جواب بده نگو عکس بگیر(عکس بزودی می دم)
داداش شما بعد اینکه وارد بوت منوسرور خودتون شدید (میدونم بوت منو و مادر بورد ه متفاوته)
ایا سربرگ داشت؟
چند تا گزینه بود (شما گفتید 5تا----ایا ب جز این 5 گزینه دیگه هیچ چیزی یا هیچ گزینه یا هیچ سربرگ یا هیچ جمله دیگر نیست؟در بوت منو

- - - Updated - - -

من ب غیر اینتر دیگه چی نزنم درس؟
2.میگم داخل بوت من من فقط همین پنج گزینه بود دیع چیزی نبود تو هم همینطور بود
3.داخل بوت منو تو ب غیر پنج گزینه دیع چی بود
3سوال ممنون میشم جواب بدی

اداش اخه من ایزو رو مانت می کنم و وارد بوت منو می شم اونجا مشکل دارم
با چی عکس بگیرم
ی سوال می پرسم تو رو خدا جواب بده نگو عکس بگیر(عکس بزودی می دم)
داداش شما بعد اینکه وارد بوت منوسرور خودتون شدید (میدونم بوت منو و مادر بورد ه متفاوته)
ایا سربرگ داشت؟
چند تا گزینه بود (شما گفتید 5تا----ایا ب جز این 5 گزینه دیگه هیچ چیزی یا هیچ گزینه یا هیچ سربرگ یا هیچ جمله دیگر نیست؟در بوت منو

- - - Updated - - -

داداش
جناب اقای kool
میهن وب سرور
تو ک این همه کمک کردی اینم کمک کن

- - - Updated - - -

?????????????????????

upnull50
June 21st, 2017, 22:34
سلام

من چند تا سوال دارم یک دنیا منمنون می شم اگر راهنمایی کنید

1:کل فرایند مجازی سازی ( یعنی ورد به روبوت و درخواست لارا) باید تو محیط یک وی پی اس انجام بشه؟یعنی از قبل باید یک وی پی اس بخرم و کل پروسه را داخل وی پی اس انجام بدم یا این که روی کامپیوتر شخصی هم می شه انجام داد؟
2: برای مونت کردن فایل ایزو باید این فایل را از اینترنت دانلود کنم و روی هارد وی پی اس ذخیره کنم و از اونجا فرخوانی کنم؟ اگر جوای مثبته
فایل را باید از آدرس زیر بگیرم؟
https://my.vmware.com/web/vmware/details?productId=491&downloadGroup=ESXI60U2

و سوال آخرم این که بعد از انجام همه این مراحل که تو فایل pdf هست باید نرم افزار vmware را داخل وی پی اس اولیه فعال کنم و بر اساس اون سرورهای مجازی را بسازم؟

djkamran
June 21st, 2017, 23:28
سلام

من چند تا سوال دارم یک دنیا منمنون می شم اگر راهنمایی کنید

1:کل فرایند مجازی سازی ( یعنی ورد به روبوت و درخواست لارا) باید تو محیط یک وی پی اس انجام بشه؟یعنی از قبل باید یک وی پی اس بخرم و کل پروسه را داخل وی پی اس انجام بدم یا این که روی کامپیوتر شخصی هم می شه انجام داد؟
2: برای مونت کردن فایل ایزو باید این فایل را از اینترنت دانلود کنم و روی هارد وی پی اس ذخیره کنم و از اونجا فرخوانی کنم؟ اگر جوای مثبته
فایل را باید از آدرس زیر بگیرم؟
https://my.vmware.com/web/vmware/details?productId=491&downloadGroup=ESXI60U2

و سوال آخرم این که بعد از انجام همه این مراحل که تو فایل pdf هست باید نرم افزار vmware را داخل وی پی اس اولیه فعال کنم و بر اساس اون سرورهای مجازی را بسازم؟

درود
1- بله باید سرور داشته باشید
2- از این ادرس هم میتونید بگیرید http://www.digiboy.ir/
موفق باشید

upnull50
June 22nd, 2017, 01:59
درود
موفق باشید

ممنون دوست عزیز
بعد از این که این مراحل را توی لارا انجام دادم باید داخل همون vps از طریق نرم افزار VMware vSphere سرورهای مجازی ویندوز را بسازم؟

djkamran
June 22nd, 2017, 07:59
ممنون دوست عزیز
بعد از این که این مراحل را توی لارا انجام دادم باید داخل همون vps از طریق نرم افزار VMware vSphere سرورهای مجازی ویندوز را بسازم؟

بله میتونید ای پی سرور اختصاصی را داخل مرورگر بزنید و vsphere ورژن مورد نظر را دانلود کنید و بعد مجازی سازی را انجام بدید

و یک مورد که برای سابنت ها باید روتر بزنید

upnull50
June 25th, 2017, 07:30
درود
موفق باشید

توی سایتی که شما معرفی کردید چند نسخه مختلف برای esxi هست...
آیا نسخه esxi 6 برای این کار کفایت می کنه؟
لینکش هم گذاشتم
http://www.digiboy.ir/6510/vmware-esxi-6-0-0-update-03/

djkamran
June 25th, 2017, 18:14
توی سایتی که شما معرفی کردید چند نسخه مختلف برای esxi هست...
آیا نسخه esxi 6 برای این کار کفایت می کنه؟
لینکش هم گذاشتم
http://www.digiboy.ir/6510/vmware-esxi-6-0-0-update-03/

برای هر سروری باید یک نسخه نصب کرد عزیز

upnull50
June 26th, 2017, 07:04
برای هر سروری باید یک نسخه نصب کرد عزیز

اینها را موقع خرید تو خود سایت هتزنر ننوشته
نسخه متناسب با هر سرور را از کجا باید پیدا کنم؟

djkamran
June 26th, 2017, 22:33
اینها را موقع خرید تو خود سایت هتزنر ننوشته
نسخه متناسب با هر سرور را از کجا باید پیدا کنم؟

درود
خیر باید سرچ کنید بهتره سرور هایی ک میگیرید از 5.5 تا 5.1 نصب کنید
و سرور های سری px
vm 6 به بالا نصب کنید