PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در بکاپ گیری

smhnw
October 3rd, 2015, 18:21
سلام ...

قبلا یک هاست از یک هاستینگ داشتیم که هر وقت دخواست ریستور بکاپ داده میشد میگفتند اخرین فول بکاپی که در سی پنل گرفته شده در دسترس هست و میدادند به ما ...

میخوام بدونم این چطوریه ؟ یعنی مثلا یوزر میزنه فول بکاپ بگیره بعدشم پاکش میکنه ولی سرور خودش این اخرین بکاپو نگه میداره واسه خودش ... ( نگه میداره ولی توی هاست کاربر نیست و خودش سیوش میکنه ...)

فکر کنم یکی ازین افزونه های بکاپ سی پنل اینکارو میکنه ؟ درستته ؟

منتظر پاسخ اساتید محترم هستیم ...

Qserver
October 4th, 2015, 00:16
سلام ...

قبلا یک هاست از یک هاستینگ داشتیم که هر وقت دخواست ریستور بکاپ داده میشد میگفتند اخرین فول بکاپی که در سی پنل گرفته شده در دسترس هست و میدادند به ما ...

میخوام بدونم این چطوریه ؟ یعنی مثلا یوزر میزنه فول بکاپ بگیره بعدشم پاکش میکنه ولی سرور خودش این اخرین بکاپو نگه میداره واسه خودش ... ( نگه میداره ولی توی هاست کاربر نیست و خودش سیوش میکنه ...)

با سلام

پنل whm این قابلیت را دارد که تنظیم کنید برای کاربران بکاپ روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و ... را بگیرد و در فضای سرور نگه دارد.
سرور سی پنل این کار را انجام می دهد.

mhiizadi
October 4th, 2015, 00:46
سلام ...

خیر اینجور نیست ...
سی پنل دو نوع بک آپ میگیره و ذخیره میکنه ... remote ftp va local شاید بک آپ local رو تنها برای شما ارائه می کردند .

smhnw
October 6th, 2015, 23:55
واقعا موندم کسانی که بلد نیستند چرا بی خودی میان پست میدن !

البته یک جواب داره اونم اینه واسه اسپم و زیاد شدن پست هایشان !!!

از یک طرفم تشکر میکنم بابت وقتتون که گذاشتین