PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری میشه فیلم دوبله کرد

alireza_gh
October 3rd, 2015, 13:27
با سلام
عزیزان چطور میشه یه تیم دوبله داشت یا اینکه به کسی سپرد تا فیلم دوبله کنه به صورت اختصاصی ..تکرار میکنم، اختصاصی..

hamedmj
October 3rd, 2015, 13:38
با سلام
عزیزان چطور میشه یه تیم دوبله داشت یا اینکه به کسی سپرد تا فیلم دوبله کنه به صورت اختصاصی ..تکرار میکنم، اختصاصی..

تشریف میبرید، خیابان انقلاب، یکی از استدیوهای ضبط، پول میدید، فیلم دوبله با دوبلرهای اماتور تحویل میگیرید :|

alireza_gh
October 3rd, 2015, 13:47
تشریف میبرید، خیابان انقلاب، یکی از استدیوهای ضبط، پول میدید، فیلم دوبله با دوبلرهای اماتور تحویل میگیرید :|
منظورم این نیست پاشم برم استادیو، اینترنتی انجام بشه..تو سرور فایل میریزم دوبله میکنن و صوت دوبله رو تحویل میدن و من میچسبونم به فیلم

hamidrez4
October 3rd, 2015, 14:30
فک نکنم توی ایران یه همچین چیزی باشـه...شبکه های ماهواره ای فارسی زبان شاید این کارو انجام بدن اونم با هزینه زیاد...کار دوبله به این سادگیا نیست...!

navid2zp
October 3rd, 2015, 15:02
دوست عزیز به این شکل که نمیشه
دوبله هستا!!!
به این صورت فقط میشه از صوت های دوبله شده که تیم های دیگه انجام دادن استفاده کرد که دیگه اختصاصی نمیشه
برای دوبله یا باید یک تیم خودتون جمع کنید و حقوقشون رو بدید که البته نیاز به استدیو یا حداقل یک فرد با دانش بالا در زمینه ویدئو و ویرایش اون خواهید داشت. یا باید برید با استودیو و یا تیم های دیگه کار کنید و پول هر پروژه رو بهشون بدید

AHF-victory
October 3rd, 2015, 15:15
9125506439 شماره اقای فلاح هست,بگید از طرف امیر حسام هستم ...
قبلا تو انجمن بودن الان دیگه اینجا نمیان

delta
October 3rd, 2015, 16:36
در خدمتیم....کل فیلمو خودم برات دوبله میکنم...زیرنویس بده دوبله تحویل بگیر..ساعتی 50 هزار تومان.... :101:

Armin111
October 3rd, 2015, 16:45
ما این کار رو انجام میدادیم
گروه دوبلاژ اینترنتی پاردایز (هفت اقلیم سابق)
توی گوگل سرچ کنید میتونید سایتمون رو ببینید
چند مدتی هست بنا به دلایلی یکم گروه از هم دور شده و کاری انجام ندادیم
سابق کار میکردیم بدون حقوق برای دل خودمون که کارای خوبی هم میشد و توی سایت های خوب هم قرار میگرفت دوبله هامون

alireza_gh
October 3rd, 2015, 22:54
ما این کار رو انجام میدادیم
گروه دوبلاژ اینترنتی پاردایز (هفت اقلیم سابق)
توی گوگل سرچ کنید میتونید سایتمون رو ببینید
چند مدتی هست بنا به دلایلی یکم گروه از هم دور شده و کاری انجام ندادیم
سابق کار میکردیم بدون حقوق برای دل خودمون که کارای خوبی هم میشد و توی سایت های خوب هم قرار میگرفت دوبله هامون
با سلام
لطفا به آی دی بنده پیام بدین و در صورت امکان یه نمونه کار بدین
id: toop_dl

- - - Updated - - -

در خدمتیم....کل فیلمو خودم برات دوبله میکنم...زیرنویس بده دوبله تحویل بگیر..ساعتی 50 هزار تومان.... :101:
با سلام
لطفا به آی دی بنده پیام بدین و در صورت امکان یه نمونه کار بدین
id: toop_dl

n4ser
October 3rd, 2015, 23:03
ImTOO Movie Maker 6 اگر صوت دوبله رو دارید میتونید با این برنامه صوت دوبله را به فیلم بچسبانید در مورد دوبله شدن صوت هم بگم که به صورت جدا توسط نرم افزار انجام میشه بعد چسبانده میشود به فیلم اون نرم افزار ایجاد صوت دوبله رو الان حضور ذهن ندارم چیه و البته راه دیگر که یک گروه هست اختصاصی دوبله میکنن tiny movies اسمش هست

alismt
October 3rd, 2015, 23:50
با سلام

با سلام
میتونید سفارش دوبله خودتون رو به انجمن گویندگان جوان (گلوری) بسپارید تا براتون دوبله کنن و تحویل بدن که به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری هم فکر میکنم انجام میدن
از این آدرس میتونید درخواست خودتون رو ارسال بفرمایید : http://irdub.com/index.php/contact-glory/requests-suggestions
موفق باشید