PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا با*** در سایتهایی که با ایران مشکل دارن(مثل فروش دامین) خرید کنیم بعدا مشکلی پیش نمی آید ؟

asdesz
September 20th, 2010, 00:21
سلام من در انجمن که گشت وگذار می کردم در مورد شرکتهای خارجی که دامین ارائه می دهند یکسری سایت های خاصی مثلdirectiوNameوOnlineNICوresellerclubو..ب ود ولی در اینترنت که سرچ می کنید سایت های خارجی هستن که دامین هاشون واقعا ارزونه ولی یک مشکلی که داره نمی شود داخل ان شد یعنی با ایپی ایران مشکل داره و باز نمی شود سوال من از شما این است که می شود با v-p-n داخل این سایت ها شد و خرید کرد یعنی بعدا مشکلی پیش نمی آید ؟
با تشکر

rn4j1m1
September 20th, 2010, 00:44
سلام من در انجمن که گشت وگذار می کردم در مورد شرکتهای خارجی که دامین ارائه می دهند یکسری سایت های خاصی مثلdirectiوNameوOnlineNICوresellerclubو..ب ود ولی در اینترنت که سرچ می کنید سایت های خارجی هستن که دامین هاشون واقعا ارزونه ولی یک مشکلی که داره نمی شود داخل ان شد یعنی با ایپی ایران مشکل داره و باز نمی شود سوال من از شما این است که می شود با v-p-n داخل این سایت ها شد و خرید کرد یعنی بعدا مشکلی پیش نمی آید ؟
با تشکر

توصیه نمیشه !
چون اگه به هر دلیلی بفهمن ایرانی هستی باید با دومینت خداحافظی کنی
چند دلار بیشتر ارزش امنیت رو داره !

Rezash
September 20th, 2010, 01:04
directi كه با ايران مشكلي نداره .
ميتوني استفاده كني و به قول دوستمون توصيه نميشه
ميتوني بدي افرادي كه تخصصشون خريد دومين از قبيل name هست بگيري
ولي توصيه من ثبت در رجيستررهايي هست كه با ايران مشكلي ندارند نظير : directi

1eng.ir
September 20th, 2010, 01:49
ميتوني بدي افرادي كه تخصصشون خريد دومين از قبيل name هست بگيري
در خدمتیم ;;)

radium
September 21st, 2010, 21:57
تا وقتی name هست سراغ بقیه نرو
هرچند همینم معلوم نیست فردا تحریم نکنه

persianwhois
September 21st, 2010, 23:01
توصیه من به شما خرید از نمایندگان طرف حساب با ResellerClub | Hosting Reseller, Domain Reseller, Domain Name Reseller (http://resellerclub.com) یا همون برند DirectI هست.
این شرکت هندی است و خیلی خیلی بعید هست بازار بسیار عالی ایران که طبق بررسی بیش از 50% موفقیت این شرکت را حاصل شده کنار بگذارد!!