PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهی نیست تا پیغام چند ایمیل به یک ایمیل منتقل شود?

asdesz
September 19th, 2010, 23:45
می خواستم بدونم راهی نیست تا پیغام چند ایمیل به یک ایمیل منتقل شود
با تشکر

alireza88
September 20th, 2010, 00:01
forward

asdesz
September 20th, 2010, 00:36
مگه با forward یک ایمیل به ایمیل دیگر منتقل نمیشه؟من می خوام چند ایمیل به یک ایمیل منتقل شود
با تشکر از شما دوست گرامی

alireza88
September 20th, 2010, 00:42
توي هر كدوم فوروارد كنيد . مشكلي نداره كه

asdesz
September 20th, 2010, 00:50
اخه مگه میشه من یک ایمیل یاهو دارم و یک ایمیل از سایتم و می خوام در یک ایمیل یاهو دیگر منتقل شود

PoshtibanCo
September 20th, 2010, 08:11
سلام. در جیمیل که یک سرویسی هستش که شما می تونید یک نسخه از ایمیلی که برای شما فرستاده شده رو به ایمیل دیگری منتقل کنید. که همزمان برای دو تا ارسال شده باشه ! توی سرویس دهنده های دیگر هم حتما باید باشه. بگردید پیدا می کنید !

mdf092
September 20th, 2010, 09:42
از طریق جیمیل هم میتونید تعریف کنید که چندتا ایمیل رو خودش واکشی کنه و بیاره توی جیمیل
الان من حدود 7 تا ایمیل دارم که از توی جیمیل کنترل میکنم
البته این امکان برای یاهو پولی هست

asdesz
September 20th, 2010, 09:46
لطفا راهنمایی کنید از کدام قسمت؟
با تشکر از دوست عزیزم elmiralover

mdf092
September 20th, 2010, 10:55
میتونید پس از ورود در جیمیل از گوشه سمت راست بالا مسیر زیر را پیگیری نمایید

Settings => Accounts and Import => Add POP3 email account

mdf092
September 20th, 2010, 13:04
خواهشم میکنم
اگر در مورد مراحل بعدی هم سوالی باشه درخدمتم

هر چند دیگه الان گوگل درباره ما خیلی اطلاعات داره و میتونه روی تک تک ما تحلیل بده اما توصیه میشه که اطلاعات حساس رو روی جیمیل نبرید چون حتما مطالعه میشه

asdesz
September 20th, 2010, 13:36
سلام سوال من درمورد نرم افزار اپلود فایل در هاسته مثل SmartFTP ClientوCuteFTP 8 Professional
سوال من از شما این است که در این نرم افزار ها برای ساخت کانکت جدید ادرس هاست را می خواد که ما می توانیم که لینک ورود به هاست و یا ادرس ftp را بدهیم ولی قسمت بعد یوزر و پس را می خواد که من نمی دانم یوزر وپسورد ftp را می خواد یا هاست؟در ضمن من وقتی می زنم خطا میده نمی دونم مشکل از چیست؟ ممنون می شم اگر مرا راهنمایی کنید

mdf092
September 21st, 2010, 07:06
البته فکر کنم سوال الان به عنوان پست خیلی مرتبط نباشه
در بعضی از پنلها مثل سی.پنل نام کاربری هاست و اف.تی.پی یکیه اما برخی دیگه مثل پلسک فرق میکنه و دوتا جداگونه تعریف میشه البته اینجا هم میتونید یکی تعریف کنید
اما اطلاعات بیشتر بدید تا راهنمایی کنیم

webdata
September 21st, 2010, 10:36
معمولا اكثر سرويسهای ايميل اين قابليت رو داره، منم خودم تمام ايميلهای خودم رو به يك ايميل خاص فوروارد كردم و از طريق همون هم با هر آدرس ايميلی كه بخوام ايميل ميفرستم. و تنظيمات هم بسته به سرويس دهنده ممكنه متفاوت باشه.

radium
September 22nd, 2010, 02:11
سلام سوال من درمورد نرم افزار اپلود فایل در هاسته مثل SmartFTP ClientوCuteFTP 8 Professional
سوال من از شما این است که در این نرم افزار ها برای ساخت کانکت جدید ادرس هاست را می خواد که ما می توانیم که لینک ورود به هاست و یا ادرس ftp را بدهیم ولی قسمت بعد یوزر و پس را می خواد که من نمی دانم یوزر وپسورد ftp را می خواد یا هاست؟در ضمن من وقتی می زنم خطا میده نمی دونم مشکل از چیست؟ ممنون می شم اگر مرا راهنمایی کنید

یوزر پس رو خطامیگیره یا بعد که میخوای یه چیزی رو رو هاستت کپی کنی؟