PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست طراحی اسکریپت اختصاصی

S.I.S
October 2nd, 2015, 20:51
سلام دوستان من میخوام یک نفر یه اسکریپت مانند اسکریپت اختصاصی تاینی مویز برام طراحی کنه

http://tinyz2.co/

هر چند سایت من سایت موسیقی هست و میخوام یه قمیتی بهم بدید

shahinmq
October 2nd, 2015, 21:26
درود.

لطفا لینک عضویت این اسکریپت را قرار دهید تا از امکانات داخل آن بازدید کنیم و بقیه مراحل طی شود

سپاس

___.Hrs.___
October 4th, 2015, 01:28
اسکریپت کامل این سایت به قیمت 200 هزار تومان به فروش میرسد

در صورت نیاز پ.خ ارسال کنید

lizard.tiny
October 4th, 2015, 01:36
سلام

با قیمت 185.000 تومان قابل انجام هست

isn
October 4th, 2015, 01:37
اسکریپت کامل این سایت به قیمت 200 هزار تومان به فروش میرسد

در صورت نیاز پ.خ ارسال کنید

دوست عزیز شما می خواهید با 200 تومان طراحی و برنامه نویسی کنید یا اینکه اسکریپت مذکور را آماده دارید ؟
ممون می شوم بفرمایید .

___.Hrs.___
October 4th, 2015, 01:38
اسکریپت مذکور در دسترس ما میباشد و با قیمت گفته شده قابل ارائه به شما میباشد

در صورت نیاز نیز با پرداخت هزینه هرگونه تغییر در سیستم برای شما امکان پذیر میباشد

aligoli
October 14th, 2015, 09:25
سلام دوستان من میخوام یک نفر یه اسکریپت مانند اسکریپت اختصاصی تاینی مویز برام طراحی کنه

http://tinyz2.co/

هر چند سایت من سایت موسیقی هست و میخوام یه قمیتی بهم بدید

آنقدرها هم اختصاصی نیست.
مکاتبه کنید.
www.my.hezarnevis.ir

djspammer
October 14th, 2015, 09:47
این چه اسکریپتی هست یوزر پسورد بدید تا وارد شیم و بررسی کنیم بعد قیمت [طراحی اختصاصی] بگیم :69:

iraniam2000
October 28th, 2016, 19:38
درود
دوستان خواستم تاپیک بزنم دیدم یک تاپیک قدیمی هست گفتم همین جا پست بزنم
کسی این اسکریپت را داره من هم میخوام ، ضمنا برام فرقی نداره اسکریپت خارجی هم باشه مهم نیست مهم اینه که سالم باشه
:53:

lizard.tiny
October 28th, 2016, 19:46
درود
کسی این اسکریپت را داره من هم میخوام ، ضمنا برام فرقی نداره اسکریپت خارجی هم باشه مهم نیست مهم اینه که سالم باشه
سلام

در صورت نیاز امکان طراحی بصورت اختصاصی هست

OmizbanCo
October 28th, 2016, 19:49
درود

سلام و درود با نمونه کار های برنامه نویسی در خدمت شما هستیم
{قیمت مناسب} {کیفیت بالای انجام کار} در صورت تمایل در ارتباط باشید

iraniam2000
October 28th, 2016, 20:11
سلام

در صورت نیاز امکان طراحی بصورت اختصاصی هست

سلام و درود با نمونه کار های برنامه نویسی در خدمت شما هستیم
{قیمت مناسب} {کیفیت بالای انجام کار} در صورت تمایل در ارتباط باشید

خوب دوستان یک قیمت چه خصوصی چه عمومی بگید ببینم پول و بودجه ام میرسه یا نه برم پس انداز کنم مثلا ماه دیگه بیام درخواست بدم :77:

الان من نمیدانم هزینه این اسکریپت چقدر هست ؟

lizard.tiny
October 28th, 2016, 20:15
خوب دوستان یک قیمت چه خصوصی چه عمومی بگید ببینم پول و بودجه ام میرسه یا نه برم پس انداز کنم مثلا ماه دیگه بیام درخواست بدم :77:

الان من نمیدانم هزینه این اسکریپت چقدر هست ؟
پ.خ شد

iraniam2000
October 28th, 2016, 20:31
پ.خ شد

چون نمیتونم خصوصی ارسال کنم اینجا متن پیامم را میفرستم

ممنون
راستی چقدر زمان میبره طراحی ؟ چرا اینقدر قیمت اختلاف داره ؟ کلا تاینی که مشخص هست چی داره و من و دوستم نه امکانات اضافه تر لازم داریم نه کمتر و قیمت پشتیبانی و اضافه شدن امکاناتی که شاید در آینده نیاز باشه هم جدا هست و قیمت فعلی را میخوایم
البته الان کم داریم چون سرور با ستاپ خریدیم ولی تا یک ماه فکر کنم پول بیاد دستمان و سفارش میدیم ولی باید هزینه برامون مشخص بشه ببینیم اصلا توانش را داریم یا نه به قول همان تاپیک ( فاجعه ای بنام وردپرس) شما باید بریم سراغ قالب های وردپرس مثل سایت 30nama (https://30nama.net/) :))

OmizbanCo
October 28th, 2016, 23:28
چون نمیتونم خصوصی ارسال کنم اینجا متن پیامم را میفرستم

ممنون
راستی چقدر زمان میبره طراحی ؟ چرا اینقدر قیمت اختلاف داره ؟ کلا تاینی که مشخص هست چی داره و من و دوستم نه امکانات اضافه تر لازم داریم نه کمتر و قیمت پشتیبانی و اضافه شدن امکاناتی که شاید در آینده نیاز باشه هم جدا هست و قیمت فعلی را میخوایم
البته الان کم داریم چون سرور با ستاپ خریدیم ولی تا یک ماه فکر کنم پول بیاد دستمان و سفارش میدیم ولی باید هزینه برامون مشخص بشه ببینیم اصلا توانش را داریم یا نه به قول همان تاپیک ( فاجعه ای بنام وردپرس) شما باید بریم سراغ قالب های وردپرس مثل سایت 30nama (https://30nama.net/) :))

در ارتباط باشید هزینه بصورت توافقی هست ادرس وب سایت و تلفن تماس و ای دی تلگرام در امضا قرار دارد

lizard.tiny
October 29th, 2016, 01:34
پ.خ شد