PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپگرید 5.3.5

Dade Web
October 2nd, 2015, 14:58
سلام دوستان

ورژن whmcs من 5.3.5 هست به صورت نال..به نظرتون نیاز هست به 5.3.14 آپگرید کنم؟اگر اپگرید کنم ماژول های بانک ملت و ... که از کار نمی افته؟اگر خوبه که اپگرید کنم یه لینک راهنمایی بدید چطوری این کارو بکنم مشکلی پیش نیاد

tombstone
October 2nd, 2015, 15:21
سلام
فایل جدید رو دانلود کنید
فایل هایی که تغییر مسیر دادید رو حذف کنید و در هاست آپلود کنید
سپس مسیر نصب را فعال کنید و بروز رسانی رو انجام بدید
موفق باشید

Dade Web
October 2nd, 2015, 15:23
ممنون ولی پیشنهاد میشه اپگرید کنم؟

tombstone
October 2nd, 2015, 16:55
ممنون ولی پیشنهاد میشه اپگرید کنم؟

اگه نال شده هست پیشنهاد نمیشه آپگرید کنید
چون نسخه های کرک شده مشکلات زیادی دارند
سعی کنید از نسخه های اورجینال استفاده کنید

Mr Mehdi
October 2nd, 2015, 17:32
سلام دوستان

ورژن whmcs من 5.3.5 هست به صورت نال..به نظرتون نیاز هست به 5.3.14 آپگرید کنم؟اگر اپگرید کنم ماژول های بانک ملت و ... که از کار نمی افته؟اگر خوبه که اپگرید کنم یه لینک راهنمایی بدید چطوری این کارو بکنم مشکلی پیش نیاد

به نظر بنده به نسخه اورجینال تغییر بدید و همیشه آپدیت باشید بدون هیچ دردسر و مشکلی .

ولی اگر میخواید با نال ادامه بدید بهتره صبر کنید نسخه 6 نال بشه یکباره به ورژن 6 ارتقا بدید .

mhiizadi
October 2nd, 2015, 19:02
سلام دوستان

سری مواردی از کار می افتند و نیاز به تغییر دارند .
ارادت .

Marketer
October 7th, 2015, 14:51
سلام دوستان

بعضی از ماژول ها از کار می افتند منتظر باشید نسخه 6 کاملا نال بشه بعد از اون استفاده کنید