PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل whmcs

tombstone
October 2nd, 2015, 15:16
سلام دوستان کسی میدونه این مشکل توی whmcs باری چی هست؟ و چطوری حل میشه؟
Fatal error: Uncaught exception 'Illuminate\Database\QueryException' with message 'SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away (SQL: select * from `tblclients` where `id` = 33 limit 1) (SQL: select * from `tblclients` where `id` = 33 limit 1)' in /home/iranseo/public_html/user/includes/classes/WHMCS/Terminus.php:0 Stack trace: #0 /home/iranseo/public_html/user/includes/classes/WHMCS/Terminus.php(0): WHMCS\Terminus::whmc***ceptionHandler() #1 [internal function]: WHMCS\Terminus->whmc***ceptionHandler(Object(Illuminate\Database\Q ueryException)) #2 {main} thrown in /home/iranseo/public_html/user/includes/classes/WHMCS/Terminus.php on line 0
راه حلش چیه؟

- - - Updated - - -

up...

Marketer
October 2nd, 2015, 15:46
از ماژول ارسال اس ام اس استفاده میکنید ؟

tombstone
October 2nd, 2015, 16:56
بله
اما حذفش کردم بازم مشکل وجود داره

Marketer
October 2nd, 2015, 17:00
بله
اما حذفش کردم بازم مشکل وجود داره

تمامی ماژول هاتون رو غیر فعال کنید ببینید بازم مشکل هستش

tombstone
October 2nd, 2015, 17:02
والا مشکل از زمانی شروع شد که این ماژول رو نصب کردم

peym@n
October 2nd, 2015, 17:09
درود
دوست عزیز اگه ماژول اس ام اس رو نصب کردید باید از phpmyadmin تیبل مروبط به ماژول را نیز پاک نمائید
موفق باشید

tombstone
October 2nd, 2015, 17:10
درود
دوست عزیز اگه ماژول اس ام اس رو نصب کردید باید از phpmyadmin تیبل مروبط به ماژول را نیز پاک نمائید
موفق باشید

دقیقا کدوم table رو باید پاک کنم؟

Mr Mehdi
October 2nd, 2015, 17:30
دقیقا کدوم table رو باید پاک کنم؟

معمولا تیبل با نام sms و یا شرکت ارائه دهنده هست .

tombstone
October 2nd, 2015, 21:43
والا همین کارم کردم اما درست نشد
مشکل اینه که کاربرا از ناحیه کاربری نمیتونن وارد سی پنل بشن از وقتی که اینو نصب کردم و حالا بعد از پاک کردنش هم همین مشکل وجود داره!
کسی میتونه راهنمایی کنه؟