PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Forbidden You don't have permission to access / on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

navibd
September 19th, 2010, 18:58
آقا من بد بخت شدم ؟ یا ایراد از سروره؟ چه کنم ؟ کمککککککککککک
ضربالاجلی جواب بدین که بد بخت شدم یا با یه کانفیگ درست میشه ؟

Sajad
September 19th, 2010, 19:00
خوب چیکار کردین که اینجور شده ! بگید دلیلی که اینجور شده رو تا بشه فهمید عیب از کجاست.

S4n470n
September 19th, 2010, 19:07
آقا من بد بخت شدم ؟ یا ایراد از سروره؟ چه کنم ؟ کمککککککککککک
ضربالاجلی جواب بدین که بد بخت شدم یا با یه کانفیگ درست میشه ؟
htaccess. رو پا کن

SADAF HOST
September 19th, 2010, 19:12
وقتی یه فایل index اپلود کنید دیگر این خطا را نمی دهد

حال اگر می خواهید این پیغام را بردارید اگر کنترل پنل سرورتون سی پنل هست :

Service Configuration > Apache Configuration > Global Configuration
در این قسمت باید تیک Indexes را بگذارید و ذخیره کنید .

navibd
September 19th, 2010, 19:37
من هیچ کاری نکردم!
htaccess . رو لازم دارم خوب!
پاک کنم و دوباره بریزم ؟

و اینکه سی پنل نیستش و پنل باکس هستش.
panelbox
و واردش سیستم مدیریت که میشم ، دیفیس شده! یه هکر ترکیه ای مثل اینکه سرور هک شده. من چی کار کنم الان؟
من از جوملا 1.5.20 آخرین نسخه استفاده میکنم. ایراد از سرور هستش یا از منه ؟ و اینکه درست میشه یا باید از اول همه کارامو بکنم ؟

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:28 PM ----------

من .htaccess رو پاک کردم اما باز درست نشد........................

shixaz
September 19th, 2010, 20:02
mod sec دارید؟

navibd
September 20th, 2010, 13:31
هاااااااااااا اینی که گفتی یعنی چه؟!

Reza.exe
September 20th, 2010, 14:00
permission
index.php
چک کن
بگذارش رو
644

IranSpace
September 20th, 2010, 17:34
این ارور در یه حالت دیگه ای هم رخ می ده اگر از مد PHpSuexe استفاده می کنی . ممکنه پرمیشن فایلها رو از یک یوزر به یوزر دیگه تغییر داده باشه که در این صورت اجازه اجرای فایلهای php رو به شما نمی ده سرور. کاری که شما باید بکنید اینه که با یوزری که وب سایتها زیر مجموعه اون هست وارد ssh بشین و دستورات زیر رو تایپ کنید:

chown -R username *

chgrp -R usergroup *

که یوزر نیم و یوزر گروپ در اصل جفتشون همون یوزرنیمی هست که وب سایت ها زیر مجموعه اون هستن.
و همچنین چک کنید که فایلها و پوشه هاتون پرمیشن 0777 نداشته باشن و پرمیشن پوشه ها رو به 0755 و فایلها رو به 0644 ست کنید و وب سایتتون رو لود کنید.